Jarní sraz 2013

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Jarní sraz 2013

Bruty - super videjko :)

Teraz vidím koľko vás tam na jar bolo. Už aby tu bola jar!
16. led 2014 22:10 #311

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Jarní sraz 2013

Malpe držím palce
Je vidět jak ty naše stroje jsou zocelený...
Snad se brzo někde potkáme, potřebujem pořádnýho průvodce po evropě a zemích českých...

Bruty video supr a viděli jsem nás hned na začátku...¨Musím řáct, že na každém setkání vzpomínám jak jsi nás stíhala měl jsem o tebe z počátku strach, aby jsi nás našla no vůbec mě nenapadlo, že čtvrtá motorka co přijede budeš ty :laugh: .
Máš to velmi pěkně zpracované já bohužel nemám čas podivat se ani na origo video a navíc to opravdu neumím ;) Budu muset k někomo do kurzu... Zatím, řeším kam šikovně kameru přidělat, aby byla videa zajímavá... Když ji vezu na hlavě vše je hrozně statické, protože náklony v zatáčce vyrovnávám a vypadá to jako, že jedu pořád rovně :laugh: ...
Našel jsem jedno místo pod plexi ovšem v Luhačkách zase pršelo a já nemám stěrače :angry: ale vypadalo to tam nadějně...
Honda CBF 1000 RS:)
16. led 2014 22:39 #312

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

JinT napsal:

..Znáš mě od nás s Klárou ti ze zádu žádné nebezpečí nehrozí mi nejsme Hodys. :laugh:



a je to tu zas :laugh: :laugh: :laugh: mám se obhajovat????????????
16. led 2014 22:52 #313

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Malp napsal:

Mašině nic není-kosmetika-odřený zrcátko,kufr a padák(ještě že jej mám),prasklý kryt rukou na řidítkách + podřený plexi na helmu---materiální škoda není až tak hrozná.
:)

když budeš ladit motorku zkus mrknout na ložiska v hlavě řízení jestli třeba nejsou vymačkaný nebo tak ,mám s tím zkušenost,měl jsem kdysi bouranou motorku dovezenou měla lehýnce ohnutou jednu šavli a rozbitý budíky a světlo šavle šla narovnat bylo to jen pár milimetrů dokonce ani gufero neteklo , už mi to chtěli složit , že jako ok , že můžu jezdit , ale pak mě napadlo nechat vyndat ložiska a zjistil jsem že mám prasklou celou hřídel řízení v krku a rozbitý ložiska a to to normálně jezdilo ještě že jsem na to přišel tehdy...tím Tě nechci strašit tys neměl takovou ránu určitě nebudeš měnit krk jako já :-) ale mrknul bych teď přes zimu zda jsou ložiska ok když je čas a nejezdí se můžou být jen lehce vymáčklý třeba od toho jak to trefilo ten kanál tak ať máš jistotu :-) kdybys potřeboval lakovnu tak řekni znám dobrou
Poslední změna: 16. led 2014 23:06 uživatelem Hodys.
16. led 2014 23:03 #314

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

video parádní BRUTY :kiss: JSI JEDNIČKA
16. led 2014 23:09 #315

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Jarní sraz 2013

Hodys napsal:

Malp napsal:

Mašině nic není-kosmetika-odřený zrcátko,kufr a padák(ještě že jej mám),prasklý kryt rukou na řidítkách + podřený plexi na helmu---materiální škoda není až tak hrozná.
:)

když budeš ladit motorku zkus mrknout na ložiska v hlavě řízení jestli třeba nejsou vymačkaný nebo tak ,mám s tím zkušenost,měl jsem kdysi bouranou motorku dovezenou měla lehýnce ohnutou jednu šavli a rozbitý budíky a světlo šavle šla narovnat bylo to jen pár milimetrů dokonce ani gufero neteklo , už mi to chtěli složit , že jako ok , že můžu jezdit , ale pak mě napadlo nechat vyndat ložiska a zjistil jsem že mám prasklou celou hřídel řízení v krku a rozbitý ložiska a to to normálně jezdilo ještě že jsem na to přišel tehdy...tím Tě nechci strašit tys neměl takovou ránu určitě nebudeš měnit krk jako já :-) ale mrknul bych teď přes zimu zda jsou ložiska ok když je čas a nejezdí se můžou být jen lehce vymáčklý třeba od toho jak to trefilo ten kanál tak ať máš jistotu :-) kdybys potřeboval lakovnu tak řekni znám dobrou


Ahoj
Já teda během reinkarnace mojí CBF mimochodem budu měnit i ložiska v krku místo kuliček kuželíky...
Nechtěl jsem tomu věřit, ale naše obligátní kmitání řídítek sice způsobuje i kufr, ale ty ložiska co jsou origo se prý rychle vymačkají a v nižších rychlostech to způsobuje to kmitání... Dají se ještě stáhnout ale určitě bych taky doporučil jejich kontrolu...
Honda CBF 1000 RS:)
17. led 2014 14:40 #316

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Jarní sraz 2013

Hodys napsal:

JinT napsal:

..Znáš mě od nás s Klárou ti ze zádu žádné nebezpečí nehrozí mi nejsme Hodys. :laugh:



a je to tu zas :laugh: :laugh: :laugh: mám se obhajovat????????????


Nech to bejt mi ti to nevyčítáme. Vím, že jsi si nemohl pomoci :laugh: Já jen rád vzpomínám na společné cesty...
Honda CBF 1000 RS:)
17. led 2014 14:42 #317

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: Jarní sraz 2013

Ano,ano,to mohu POTVRDIT-Hodys zna dobrou lakovnu.
Me LAKUJE uz od doby co ho znam.....
17. led 2014 16:02 #318

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Jarní sraz 2013

Hoši,hoši! Nebuďte na toho našeho kamarádaHodýska jak psi.Je to dobrák :) a rád každému pomůže.A že občas někoho sestřelí-no tak bóooože-aspoň nás udržuje ve střehu :woohoo: ! Žeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ???

Hodys+JinT -díky za upozornění,pokud by byly někdy třeba vyměnit ložiska,určitě bych je řešil v kuželíkách namísto kuliček (na TA se mě to taky osvědčilo).

Hodys - díky za nabídku lakýrníka-pokud bych se na to vrhnul,jednalo by se "pouze" o lak kufru (zlatá metla)a byl problém,ozvu se ti.Každopádně ti děkuju.
17. led 2014 17:50 #319

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: Jarní sraz 2013

Malpe, s podrenym kufrem budes vypadat jako drsnak
a ne jak slecinka co jezdi jen kolem komina,jen za
slunicka cheche.
17. led 2014 18:43 #320

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.530 sekund