DVD

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

DVD vytvořil uživatel Luhamoto

Zdar, měl by někdo zájem o toto DVD (překlad z Japonštiny do Angličtiny (titulky)).
Je to výukové DVD (MP4 ke stažení) taková motoškola , správné návyky, co a jak jezdit, pozice těla, ovládání motorky...průjezdy zatáčkou, obraty....Vše využitelné v běžném provozu takový ten správný základ, co bych doporučil. Co jsem dlouho sháněl a hledal až se nakonec podařilo. Sice jsem měl i jiné podklady k těmto technikám, ale video jsem neměl a co jsem zatím viděl je super. Upozorňuji, že tohle se v ,,Bibli" rozhodně nedozvíte! Já osobně vycházím, z podobných podkladů a Luhamoto doporučuje. :laugh:
Cena max do 100kč za stažení - dle zájmu.


Poslední změna: 23. led 2015 21:31 uživatelem Luhamoto.
23. led 2015 19:03 #1

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma DVD

to video je sympatický už jen tím že je tam cb 1300 motorka s kulatým světlem jak to mám rád :) japonci jsou borci na gymkhanu škoda že je to s anglickými titulky
Poslední změna: 01. úno 2015 21:31 uživatelem Hodys.
01. úno 2015 21:31 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma DVD

Hodys napsal: to video je sympatický už jen tím že je tam cb 1300 motorka s kulatým světlem jak to mám rád :) japonci jsou borci na gymkhanu škoda že je to s anglickými titulky

Získat toto video je dost velký problém, mě to trvalo cca 2 roky než se to podařilo a to jen díky tomu, že jeden borec z New Yorku to nechal překladateli přeložit z Japonštiny. Pak jsem se ještě musel domluvit s jedným klukem, aby to zaplatil přes paypal a podělili se o na náklady, protože ten Stanly to chěl asi za 1000kč. Takže touto formou jsem, myslel, že bych se o náklady podělil dál a dal možnost i ostatním to zkouknout. Jsou tam techniky ježdění určené vyloženě na street (není to okruhovka). Pokud někdo chce začít trénovat a zdokonalit se v ježdění,více tak je to dobrý průvodce. Je to spíše pro ty co již něco si najezdily a mají zájem se o ježdění dozvědět a naučit víc. Něco podobného nikdo v ČR neučí. Když půjdeš do motoškoly, tak toto tě tam rozhodně nenaučí, angličtinu ti přeloží strýc googl. Taky jsem si něco překládal, pokud skutečně chceš, tak to problém není.
Poslední změna: 02. úno 2015 06:51 uživatelem Luhamoto.
02. úno 2015 06:19 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma DVD

Ahoj. Máš to někde uložené? Pokud ano, pošli č.ú., já pošlu kilo a ty link. V případě, že bys nechtěl sdílet link, můžeme si to předat ve sklípku, pokud jedeš. Jak snadné. B)
Poslední změna: 02. úno 2015 10:05 uživatelem Dr.Pilulkin.
02. úno 2015 10:04 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma DVD

Dr.Pilulkin napsal: Ahoj. Máš to někde uložené? Pokud ano, pošli č.ú., já pošlu kilo a ty link. V případě, že bys nechtěl sdílet link, můžeme si to předat ve sklípku, pokud jedeš. Jak snadné. B)


Poslal jsem ti zprávu, je tam č. účtu, link a heslo ke stažení. Dej mi pak vědět jestli už máš staženo.
PS: Připiš mi do zprávy na účet DVD a nick ať vím o co jde a od koho.
Poslední změna: 02. úno 2015 20:40 uživatelem Luhamoto.
02. úno 2015 20:13 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma DVD

Luhamoto napsal:

Dr.Pilulkin napsal: Ahoj. Máš to někde uložené? Pokud ano, pošli č.ú., já pošlu kilo a ty link. V případě, že bys nechtěl sdílet link, můžeme si to předat ve sklípku, pokud jedeš. Jak snadné. B)


Poslal jsem ti zprávu, je tam č. účtu, link a heslo ke stažení. Dej mi pak vědět jestli už máš staženo.
PS: Připiš mi do zprávy na účet DVD a nick ať vím o co jde a od koho.


taky bych prosil tedy poslat č.účtu a link pošlu taky kilo :)
02. úno 2015 21:54 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma DVD

Hodys, č. účtu, link a heslo ke stažení máš ve zprávě.
Poslední změna: 05. úno 2015 21:08 uživatelem Luhamoto.
02. úno 2015 22:06 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma DVD

Díky. Peníze odeslány, sosnu to asi večer.
03. úno 2015 15:16 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma DVD

Dr.Pilulkin napsal: Díky. Peníze odeslány, sosnu to asi večer.

OK, díky. Mrkni na to. Kdyby byly nějaké dotazy nebo problém s překladem dej vědět.
Nastuduj a až bude pěkné počasí potrénuj.
03. úno 2015 17:53 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma DVD

jsem rovněž pro. Potkáme se na jaře u tebe...jsi pro?? Vzal bych si kopii cenu nechám na tobě.

Vrátilo se sem moto téma...super :whistle: díky kámo
chro chro
03. úno 2015 18:53 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.531 sekund