CBF 600 S 2004 nestartuje a nestartuje.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 0
Já na zimu dávám plnou nádrž, karburátory nevypouštím, až před prvním startem. V manualu píšou že je tam elektrické čerpadlo, ale nikdy jsem nic neslišel ani zabzučet. Tak že jak psal PEPE, protočím plyn a natáhnu sytič, pak dvakrát třikrát protočím než se to chytne.Když se rozjede stáhnu sytič na nějakých 2tis. otáček a nechám dokud to nepobere plyn. Pak už celou sezonu na první cvrnk. B)
Litvínov CBF 600S
08. bře 2012 13:23 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 30
  • Obdržená poděkování 1
blund napsal:

zdravím, brzo mě čeká první jarní start a chtěl bych se zeptat jestli někdo netušíte jak se u CBFka napuštějí karburátory ? ?

Nenapouští na nádrži je podtlakový ventil který se otevře až na základě podtlaku motoru při startování tomu přisuzuji i ty horší první jarní starty :(
08. bře 2012 21:14 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Tak,komory naplnis pri startovani,v nadrzi je podtlakovy ventilek,tiez sa tomu hovori pumpicka pretoze sa to za jazdy tak tvari.
-prvy jarny start je takym zrkadlom ktore nam ukaze ako sa o moto ten ktory starame,vysmiaty su Ti ktory maju poctivo spravenu zakladnu udrzbu.Hlavne:
-na motory nastavene ventily,sviecky a dobre tlaky vo valcoch.
-na karbecoch je toho fakt vela ale zasadne je udrzovat ich v cistote a mat nastavenu synchronizaciu skrtiacich klapiek.
-dobra bateria je samozrejmostou a nesmieme zabudat tiez na cisty vzduchovy filter.
Poslední změna: 09. bře 2012 22:07 uživatelem Pepe.
09. bře 2012 09:05 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
díky a jak je to s tou autobaterii? můžu na prvni starty připojit místo original baterky, ktera zvladne tak 4 starty raději autobaterii? Autobaterka dokáže dát ale mnohem větší proudy.. to mě trochu děsí.
09. bře 2012 09:32 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Nic sa nestane len nevyuzivaj silu autobaterie na dlhe tocenie,najviac 5 az6 sekund, prestavecka a pokial mas origo baterku iba slabu ze nieje napr.uplne vybita nemusis ju ani odpajat.
Poslední změna: 30. bře 2012 22:49 uživatelem Pepe.
09. bře 2012 09:49 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
Tak jsem zvědav kdy letos vyrazím,svíčky už mám dávno doma ale nedostal jsem se k výměně.....

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Kawasaki Z 1000 SX
28. bře 2012 14:01 #36

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 23
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim vas,
Moja honda nechce startovat za studena...kym je motor teply, tak pohoda, na prve brnknutie do starteru bez syticu naskoci. No staci jej noc a nechce naskocit ani s plne vytiahnutym syticom. Naskoci len ked jej pomozem s plynom. Myslite ze to budu sviecky? Dakujem za reakcie :)
30. bře 2012 18:54 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 52
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj měl jsem podobný problém loni. Vždy když byla studená hodně špatně startovala i se systičem. Musel jsem na několikrát. Letos jsem před sezonou objednal svíčky = iridium a je to obrovský rozdíl. Se sytičem naprosto v pohodě. Takže doporučuji vyměnit svíčky !

Až teda na tu výměnu. Docela mazec. Je tam blbý přístup takže to nějaký čas zabere.
Poslední změna: 31. bře 2012 01:54 uživatelem lukkkas123.
31. bře 2012 01:52 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 23
  • Obdržená poděkování 0
Dik za radu :)
Neviem ci to budem menit sam nic som si este sam na moto nerobil...resp mam ju tak kratko ze ste nic ani netrebalo :D, a bojim sa ze nieco poseriem :/...asi to dam do servisu...ci, myslite si ze by som to zvladol podla nejakeho navodu? Myslim si ze som technicky typ :D...
31. bře 2012 10:24 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 0
Když si budeš věřit tak to zvládneš podle manuálu (najdeš ho na odkazu www.motorkari.cz/motokatalog/honda/honda-cbf-600s.html#manualy). Jak psal Lukkkas123 je to fakt mazec, zvláště ty dvě středové svíčky. Ale trocha trpělivosti, teplá garáž, dobrá rozhlasová stanice k tomu a půjde to :)
Poslední změna: 31. bře 2012 12:57 uživatelem Hanajan.
31. bře 2012 12:56 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.621 sekund