Sháním ND

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Sháním ND vytvořil uživatel Dr.Pilulkin

Ahoj.

Na poslední loňské vyjížďce jsem si chytře ustlal ve škarpě a teď sháním pár drobností na svou očesanou krásku (r.v. 2005). Doteď nějak nebyly finance, ale už je to lepší, tak kdybyste někdo věděl o něčem z uvedeného, budu rád za info: pravá kapota (ideálně modrá), levé zrcátko, lešení.

Díky
Dr.
06. úno 2012 22:54 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma Re: Sháním ND

Ľavé zrkadlo by som mal mať jedno doma .. kuknem dám vedieť, dnes alebo zajtra
07. úno 2012 07:07 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl hasa pro téma Re: Sháním ND

Ahoj zkus mrknout na WWW.TIPMOTO.com, díly na moto třeba tam něco najdeš, jinak myslím, že zrcátka a dlaší věci jsou také na motorkařích.cz- bazar
07. úno 2012 11:17 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl hasa pro téma Re: Sháním ND

tak jsem tam mrknul na tipmoto.com a jsou tam dva modré boky, zrcátka také
07. úno 2012 11:22 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Sháním ND

No tak šup, šup objednať. Kým sú peniaze pokope. :)
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
07. úno 2012 15:59 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Sháním ND

Díky pánové. Dobrý tip(moto). Už jen to lešení, nebo umíte někdo rovnat ohnutý? Jak jsem s ní flákl o zem, jedna trubka se mi ohnula asi o 4 cm a celá kaplička je teď nakřivo jak věž v Pise. :)
07. úno 2012 20:54 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl hasa pro téma Re: Sháním ND

co se týče lešení, zkus kontaktovat p. Krejčího z f. AJ moto Humpolec, kontakt najdeš na internetu, když jsem u něho minulé léto kupoval CDI na předchozí motorku tedy Africu měl tam dvě CBF na rozebrání,vozí motorky na ND
08. úno 2012 09:46 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Sháním ND

Podle informací na Motorkíářích inzeruje jenom na Tipmoto, ale teď tam skoro nic nemá. Mám další tip, ale pokusím se ještě srovnat to svoje ohnutý.

Kapota objednaná, příští týden by měla dorazit.

Mimochodem, netušíte někdo, kolik stojí výměna ložiska zadního kola?
09. úno 2012 22:14 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl hasa pro téma Re: Sháním ND

Co se týče AJmoto Humpolec, nevím jestli jsi tam volal, on všechno na net nedává tak to zkus

- co se týče výměny ložiska v zadním kole- nic na tom není pokud jseš trochu zručnej nebo máš nějakýho zručnýho kámoše tak si to vyměníš sám, stačí tyčka , kladivo, vyndáš opatrně šroubovákem simering, vemeš nějakou žel. tyčku , kladivo a ložiska vyklepněš skrz střed ven , nová hodíš na několik hodin do mrazáku a padnou tam sama, nebo je tam zlehka přes staré ložisko naklepneš, vrátíš simering já jsem si to na Africe dělal také sám , musíš vyměnit obě dvě, hlavně nekupuj origo od hondy stojí moc peněz, jestli máš někde v okolí prodejnu s ložiskama určitě je tam seženeš ve stejné kvalitě, já jsem takto ušetřil několik stovek o proti originálu honda
10. úno 2012 09:58 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Sháním ND

Nazdar chalani,presne tak je to jednoduchy ukon, cela vymena Ta bude stat na 20 Eur a kupis ich v kazdej predajni z loziskami .Este pred vlastnym vyklepanim starych si cele okolie vystriekaj napr.WD olejom aby lahsie klzali von. Pred montazou novych cely vnutrajsok naboja vycisti a nanes nan jemny film kvalitnej vazeliny.Na zalisovanie novych lozisk je vhodne pouzit napriklad trubku ktora ma cca o 2mm.mensi priemer ako je vonkajsia cast loziska.NIKDY neklep po vnutornej(rotacnej)casti a v prvej faze zasuvania davaj pozor aby Ti neslo skriza.Samotne loziska sa mastit nesnaz su vyplnene mazivom od vyroby.
Poslední změna: 10. úno 2012 15:38 uživatelem Pepe.
10. úno 2012 13:49 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.835 sekund