přední světla

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: přední světla

Honza CBF napsal:

já jezdím věčně po tmě z práce protože dělám na směny a každej druhej týden dělám do 20:00 a jinak si motorku neužiju než do práce a tak přemýšlím o......

Otázkou je výkon alternátoru,abys ho neodpálil.

Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
05. zář 2012 21:24 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: přední světla

dělám do 22:00 ne do 20:00 nemělo by se nic stát
05. zář 2012 23:13 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: přední světla

neviem preco by sa mal odpalit alternator, xenon ma spotrebu 35W, jediny specifickejsi jav nastava pri jeho zapnuti (asi tam bude vyssi nabehovy prud), ale zatial som nepocul o nikom kto by s tym mal problem.
Kamarat to ma na skutri Yamaha Xmax, uz par mesiacov, najazdil uz cca 10tis km, denne niekolko startov, a bez problemov. Nebal by som sa toho.
06. zář 2012 09:46 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl TomCBF1000 pro téma Re: přední světla

Neví někdo jaká žárovka je v parkovacích/pozičních světlech ( ty co trvale svítí u předních směrových světel ) u CBF 1000 F r.v. 2010 ? Chci je vyměnit za LED žárovky, ale nikde jsem nenašel co tam je za patici a rozdělávat se mi to moc nechce. Díky.
07. zář 2012 21:51 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: přední světla

tam by měly být T10
07. zář 2012 23:05 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl TomCBF1000 pro téma Re: přední světla

já jsem našel, že by tam měl být typ W5W, tak snad to bude ono... již objenaná sada 4 žárovek ( 2xH7 do potkávacího a dálkového světla a 2x W5W do pozičních světel ). Nebylo to úplně levný, tak snad mi to tam bude pasovat. Příští týden by to mělo přijít, tak až to nainstaluju dám sem foto, jak to pěkně svítí :)
08. zář 2012 07:39 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl TomCBF1000 pro téma Re: přední světla

ještě jsem tady ve vlákně četl něco o tom, že u CBFky 2010 jsou slabá světla ( špatně se jede v noci ). Já bych naopak řekl, že na to jaké má minilampy svítí až neuvěřitelně dobře ( ve tmě se mi jezdí skvěle i s origo žárovkama ). Dřív jsem měl Yamahu Virago 535 r.v. 1988 a ta měla panečku špatný světlo... svítíla tak blbě, že když jsem světlo dal tak, aby svítílo 10 m před motorku, tak jsem neviděl vůbec nic a když bylo cca 5 metrů před motorkou tak sice bylo vidět, ale bylo to tak blízko, že mi to bylo skoro k prdu :-D Musím říct, že to byla jedna z postupem času mnoha věcí co mě na CBFce překvapilo... lampy ze supersportu a ono to svítí jak drak ;-)
Poslední změna: 08. zář 2012 08:09 uživatelem TomCBF1000.
08. zář 2012 08:06 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 55
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Rudolf pro téma Re: přední světla

Já mám s xenonem v potkávacím světlu najeto již přes 30 000km a stále s původní výbojkou. Jinak jako obrysové žárovky jsou použity celoskleněné 5W s paticemi T10, takže výměna za LED verze není problém.
Moje CBF1000 byla moc fajn, ale Géeso je extáze :)
Poslední změna: 08. zář 2012 21:07 uživatelem Rudolf. Důvod: Překlep
08. zář 2012 21:03 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.496 sekund