nosič kufru, padáky

  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 1

nosič kufru, padáky vytvořil uživatel hasa

zdravím všechny, pro ty co ještě nemají na našich mazlíčcích nosič kufrů a padáky tak na WWW.motorkar.net mají výprodej a na cbf tam mají nosič kufru Kappa za 720,- Kč což je výborná cena a padáky GIVI za 1990,- kč - je to v odkazech akční zboží
Poslední změna: 15. lis 2011 19:28 uživatelem hasa.
15. lis 2011 12:09 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: nosič kufru, padáky

Zřejmě jsi měl na mysli: www.motorkar.net ?
15. lis 2011 19:00 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl TomCBF1000 pro téma Re: nosič kufru, padáky

Děkuji za odkaz... sice ani nosiče kufrů ani padáky mě už nezajímají ( koupeno ), ale prošel jsem si jejich akční zboží a objevil tam tankvak GIVI, kterej mi snad bude vyhovovat na CBF 1000 F ( základna rozměrově sedí, tak uvidíme až přijde). Jinak tady je odkaz toho tankvaku . Nechtěl jsem na magnety, takže připadá v úvahu už jen na víčko nádrže jak dělá třeba SW-motech nebo se základnou. Měl jsem už vybranej od SW-motech, ale cena byla 4 000 Kč a to se mi zdálo dost. Až mi přijde, tak dám vědět jak sedí na mašině pokud Vás to bude zajímat :)
16. lis 2011 08:06 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl TomCBF1000 pro téma Re: nosič kufru, padáky

Tak už mám doma dřív zmíněný tankvak a na motorce sedí jak má. Kdyby byl o pár cm širší vadil by maximálnímu otočení řidítek a o pár cm vyšší a nebylo by dobře vidět na přístrojovku. Podle mě je to maximálně veliký tankvak co jde dát na litrové cbf bez omezení řízení nebo výhledu. Objem má 15 litrů složený a 23 litrů maximálně vytažený. Jelikož cestuji téměř vždy s baťůžkem hodně se nám hodí jeho velikost a vzhledově je na motorce taky parádní ( v příští sezoně hodím foto :) )
18. lis 2011 12:08 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.405 sekund