Prodám Honda CBF 1000 r.v. 2007 7200 km,

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Honda CBF 1000 r.v. 2007. Najeto 7200 km. Koupeno v ČR jsem první a jedinný majitel. Na moto je vše původní včetně pneu a v perfektním stavu. Originál TOP case Honda na 2 helmy. Plexi MRA, padací protektory. Každý rok měněný olej. Servisní knížka. Veškeré doklady, manuály, pořizovací faktura k dispozici. Samozřejmostí jsou 2 klíče kód immo atd.

www.motorkari.cz/motobazar/motorky/honda...cbf-1000-693173.html
07. zář 2014 21:02 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0
pri pocte najazdených km ti tam asi este chýba jedna nula
07. zář 2014 21:40 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Jako může být... Já kupoval svojí, čtyřletou a měla 1600. Dneska mám 25.000 a věřím, že to byl poctivý stav...
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
07. zář 2014 22:12 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
To: Corvette. Jedná se o originální km. Ne všichni jezdí tak, že moto najede 10000 a více za rok. Můžeš se stavit a přesvedčit se.

Alex
Poslední změna: 08. zář 2014 08:29 uživatelem alexandrmoucha.
08. zář 2014 08:29 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

alexandrmoucha napsal: ...Ne všichni jezdí tak, že moto najede 10000 a více za rok. Můžeš se stavit a přesvedčit se.


No, zrovna Corvette to má takhle hozený. A já ji chápu. Je to přece škoda, mít doma tak krásnou mašinu a jezdit s ní jenom okolo komína ;)

Hned bych ji bral, kdybych na ni zrovna měl. Takhle holt obšťastní někoho jiného.
08. zář 2014 08:50 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Tak to je mazec to jsi se opravdu moc nesvezl :laugh:
Bohužel pro tebe už je nový model a prodává se za skoro stejný peníze.
Držím ti palce ale budeš muset trefit nadšence. Neznám důvody proč nejezdíš, ale za mě bych se buď ještě párkrát pořádně svezl protože je jedno jestli máš 15000 nebo 7200km a nebo bych hledal kupce v okruhu rodiny... Přeji hodně štěstí.
Honda CBF 1000 RS:)
08. zář 2014 10:19 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
To: JinT No abych řekl pravdu tak před dvěma měsíci měla najeto 4072 km. Poslední 3 tis km jsem najel až teď. Nějak jsem to nezvládal a spíš jsem moto jen myl a leštil.
Vím, že to bude problém prodat, ale třeba se někdo najde a já si pak dojdu pro V-strom 1000 ABS.

Opravdu se jedná o nestočenou CBF. Každý pozná na první pohled. Určitě by chtělo vyměnit coolant a brake fluid...protože i to je původní :dry:

NA této motorce se těžko hledá povolený šroub myslím, že jich moc není max. olejový :laugh: a 3 u baterie.

Co jsem zjistil na pneu Michelin tak ty se už moc nesjíždí asi ztvrdly.

Na moto stačí sednout o pouze jezdit..má měsíc starou Yuasu. Původní zkolabovala z dlouhého stání v garáži.
08. zář 2014 10:39 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Nějak nechápu, proč prodáváš skvělou moto, kterou jsi roky nejezdil a teď jsi začal, aby sis koupil jinou, ale každej to má jinak. Akorát, že podobnou (nejspíš stočenou, ale kdo to dneska dokáže), seženeš už za sto papírů. A když jen tak mimochodem napíšeš, že má gumy jako kámen a sedm let starou brzdovku a coolant - tak to jsi hodně velký optimista. Takže jako Jindra: Good Luck!
08. zář 2014 12:26 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 37
  • Obdržená poděkování 0
Když jsem tady pár hodin po mém inzerátu viděl ten tvůj, tak jsem si řekl, že mě šálí zrak - dvojčata :-) Ale ono je jedno, kolik máš najeto, vždycky se při prodeji setkáš s tím, že buď to MUSÍ být stočený, nebo naopak, že je motor po smrti (já prodávám se 44 tis. km). Ale ono se to poddá.
08. zář 2014 13:24 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
To: Pilulkin, jasně jsem optimista uvidime, pokud se neprodá budu jezdit dál. Nehledej v tom nic špatného. Nejedná se o žádný podvod...prostě potřebuji změnu nic víc nic míň. Udělat si radost. Kilometrově je to u nás na všech strojích a autech podobně, tzn i auta mají najeto max 20.000 máme je ale nejezdíme :laugh: Je to asi 7 let co jsem prodával VT 600 Shadow a ta měla najeto 3000 po 6 letech.
08. zář 2014 15:14 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Pacous
Vygenerováno za 0.536 sekund