Letní sraz CBF 2015

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Letní sraz CBF 2015

boco818 super...vdaka :-)
CBF 600 SA 2004
15. čvn 2015 13:33 #441

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Stando mi jsme laťku přeskočit ani posunout nemohli, protože ji Eddie dal tak vysoko, že to nešlo. Mě se jeho organizace hrozně líbila a hlavně orientační závod mě neskutečně bavil... Ovšem na to jsem neměl kapacitu ho zorganizovat a tak mě napadlo jít vedle laťky a udělat motoškolu :woohoo:

Navíc jsem si nemohl dovolit udělat orientační závod, protože u nás je tolik cest, že bych třeba Hodyse hledal ještě teď a mám pocit, že kromě mohyly Vrbaty a Hanče by tam byla dnes ještě Hodysova... :evil: :evil: :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
15. čvn 2015 14:31 #442

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Tak fakt neměl jsem Winzip... tak jsem to taky prohlédl :woohoo: pěkné momentky příště si na tebe dám větší pozor :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
15. čvn 2015 14:37 #443

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Letní sraz CBF 2015

boco818 napsal: Ti co sa zaujimali o casopis "Hory a zatacky", da sa kupit napr tu eshop motoroute cz alebo pre Slovakov tu eshop motoroute sk


Díky! Dneska druhá dobrá zpráva. První byla, že mi konečně dorazily nosiče na kufry, takže už ze mě bude plně okufrovanej motocestovatel! B)
15. čvn 2015 14:40 #444

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Letní sraz CBF 2015

JinT napsal: Stando mi jsme laťku přeskočit ani posunout nemohli, protože ji Eddie dal tak vysoko, že to nešlo. Mě se jeho organizace hrozně líbila a hlavně orientační závod mě neskutečně bavil... Ovšem na to jsem neměl kapacitu ho zorganizovat a tak mě napadlo jít vedle laťky a udělat motoškolu :woohoo:

Navíc jsem si nemohl dovolit udělat orientační závod, protože u nás je tolik cest, že bych třeba Hodyse hledal ještě teď a mám pocit, že kromě mohyly Vrbaty a Hanče by tam byla dnes ještě Hodysova... :evil: :evil: :whistle:


No keby sme tam mali orientacny zavod bez mapy tak to by bolo aj na 2 dni :whistle:
Mate tam tak vela krasnych uzkych ciest ze tam nezabludit prakticky ani nie je mozne - viz domaci Marty :evil: :evil:
15. čvn 2015 16:09 #445

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

S martym jsem si to vyříkal pomodlí se deset otčenášů a má odpuštěno :woohoo: Ta cesta co Vás vzal nebyla ta špatná co jsem myslel je plná hezkých pomalejších zatáček, chtěl jsem Vás tam taky vzít, jen se mi nechtěla vejít do trasy.... Tak jste si jí projeli, myslel jsem ji pro ty co nepůjdou do jeskyní.
Ovšem ta co jste měli jet je široká cesta bez aut s přehlednými úseky a dojede se k rozhledně... je pravda, že vzhledem k tomu, že přišli mraky bylo vidět kulové... ale stavba je to pěkná :woohoo: No aspoň máte důvod proč se vracet...
PS: Na obhajobu Martyho on je odsud poměrně z daleka ikdyž v porovnání s Rishorem je místní :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
15. čvn 2015 16:42 #446

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Letní sraz CBF 2015

Dr.Pilulkin napsal: Díky! Dneska druhá dobrá zpráva. První byla, že mi konečně dorazily nosiče na kufry, takže už ze mě bude plně okufrovanej motocestovatel! B)

Teda doktore tak kdyz budes mit dost prostoru tak to by jsi nam priste mohl dovezt na sraz zase nejake motohadry ne? A kdyz mas tech kufru tolik tak rovnou CBF bundy co rikas? :woohoo:
15. čvn 2015 16:44 #447

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

Teď už chybí jen čas a můžeš objet evropu... Ovšem s naloženou motorkou je to půlka zábavy :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
15. čvn 2015 16:48 #448

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Letní sraz CBF 2015

Rishor napsal: ...ak chcete stiahnite si par amaterskych momentiek z mojho pohladu :silly:

heslo k stiahnutiu je Jindrova "prezyvka" zacinajuca velkym R, subor cca. 70MB je zazipovany a bude dostupny k stiahnutiu do 15.12.2015 :S

ulozto.sk/xD4tkLfL/cbf-2015-7z



Díky...pěkný fotky...
chro chro
Díky: Rishor
15. čvn 2015 18:50 #449

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 82
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Karl pro téma Re:Letní sraz CBF 2015

Dík za perfektní prodloužený víkend s partou dobrých lidí. Velkou poklonu pro J&K za výbornou organizaci srazu. Opravdu to bylo super
15. čvn 2015 21:03 #450

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.855 sekund