setkání přátel (CBF)

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: setkání přátel (CBF)

Taky se připojuju a ať to výjde...
Ale k věci někde jsem viděl jaký si přihlašovací udaje.. ale už to procházet nebudu. Ovšem tenhle termín si pišu do kalendáře a pokud to půjde jedu. Ještě bych se chtěl dohodnout s Mmarinakem pokud pojedeš mužeme jet spolu máme to k sobě 60km a ve dvou se pojede líp :)(navic máme oba černý motorky pojedem jako stín :cheer: ) ... Ale bohužel nejsem pánem svého času a může se stát, že mě někdo stáhne do práce i o víkendu. Zatím píšu že se rád na sraz podivám a Orlické hory jsou pro mě zatim neprobádaná oblast.
Honda CBF 1000 RS:)
15. kvě 2011 21:38 #91

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: setkání přátel (CBF)

Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
16. kvě 2011 08:37 #92

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl mmarinak pro téma Re: setkání přátel (CBF)

JinT napsal:

Taky se připojuju a ať to výjde...
Ale k věci někde jsem viděl jaký si přihlašovací udaje.. ale už to procházet nebudu. Ovšem tenhle termín si pišu do kalendáře a pokud to půjde jedu. Ještě bych se chtěl dohodnout s Mmarinakem pokud pojedeš mužeme jet spolu máme to k sobě 60km a ve dvou se pojede líp :)(navic máme oba černý motorky pojedem jako stín :cheer: ) ... Ale bohužel nejsem pánem svého času a může se stát, že mě někdo stáhne do práce i o víkendu. Zatím píšu že se rád na sraz podivám a Orlické hory jsou pro mě zatim neprobádaná oblast.

Jasně můžeme se dohodnout, napsal jsem Ti SZ.
Jo a jak mám vědět, že máme stejný (stejně krásný) motky, když jsi si nehodil do profilu žádnou fotku Tvojí krasavice... :P
Liberec - CBF1000 (2010)
16. kvě 2011 14:41 #93

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: setkání přátel (CBF)

No to je jednoduchý musíš mi zatim věřit :P protože ji mam od soboty a ještě jsem neměl po ruce foťák :) Už jsem se dokonce i zaregistroval teď jen najit čas... Jak jsem psal chtěl bych se podivat ještě na ten Honda day 24.5.2011 v Brně. Snad mi to výjde.
Zdar Jindra
Honda CBF 1000 RS:)
16. kvě 2011 15:03 #94

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Bob650 pro téma Re: setkání přátel (CBF)

POZOR - DŮLEŽITÉ

Právě jsem se dozvěděl (23.5. ráno), že k dnešnímu dni jsou všechny chatky v kempu již zadané. Kdo je nemá zamluveny, má zřejmě smůlu. Takže řešení je stan. Já sám ostatně toto řešení využiju (stan).

;)
23. kvě 2011 08:16 #95

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Bob650 pro téma Re: setkání přátel (CBF)

aktuální vzkaz od "náčelníka sobotní vyjížďky Franty 660":
SETKÁNÍ 2011

POZOR ZMĚNA !!!!!

Mění se cíl vyjížďky a tím i nepatrně trasa. Pevnostní objekt K-S8 "U nádraží" kparm.wz.cz/ je v termínu naší vyjížďky uzavřen. Pojedeme tedy na do muzea čs. opevnění na pěchotní srub K-S 14 „U cihelny“ cihelna.militaryclub.info/index.htm .


Myslím že tato změna není nijak drastická Bohužel provozovatelé bunkru "U nádraží" jsou v termín vyjížďky v práci, tak proto ta změna.
26. kvě 2011 09:12 #96

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: setkání přátel (CBF)

už se moc těším na sraz a líbí se mi jak to pěkně organizujete .Nevím zda to tu už někdo rozebíral ,ale v kolik hodin v pátek 3.6. dorazíte?Mám dovolenou na pátek a plánuju si trasu tak abych přijel co nejdřív a užil si to co nejvíc :)
27. kvě 2011 17:32 #97

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Bob650 pro téma Re: setkání přátel (CBF)

mno, možná už mezi 15-16 hod

aktuální zprávy od Franty s J 660, co domlouvá vyjížďku:
"Právě mi přišla odpověď na dotaz na možnost naší návštěvy ve vojenském muzeu... No paráda
Zdravím a přeji krásný den.Rádi Vás u nás uvítáme. Pokud je více jak 15 osob tak to dělíme na půl pro lepší průchodnost objektem.Jinak parkoviště je u objektu (je snímáno kamerovým systémem) občerstvení je zajištěno v kiosku .Je zajištěn průvodce s odborným výkladem.Cena pro dospělého je 40 kč,důch.a studenti 30 kč,děti 25 kč,focení 10 kč.Uložení přileb a ostatnich motork. věcí je řešeno nad rámec kamerového systému-bezplatně.Toť vše a těšíme se na Vaší návštěvu."
Poslední změna: 27. kvě 2011 18:43 uživatelem Bob650.
27. kvě 2011 18:41 #98

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: setkání přátel (CBF)

no tak to už ve 3 tam budu čekat :) jinak super ta vyjížďka do muzea a mají to luxusně vyřešené pro motorkáře veliká chvála :)
27. kvě 2011 23:52 #99

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: setkání přátel (CBF)

Dorazím asi později. Zjistil jsem, že mám cca do půl jedné "oblekovou schůzku" někde v centru Prahy. Než se dostanu k tomu, abych vyrazil, bude to chvilku trvat. Odhaduji odjezd nejdříve na druhou, možná spíš až třetí. :-(
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
29. kvě 2011 17:16 #100

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.722 sekund