CBF sraz 2014

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma CBF sraz 2014

Eddie75 napsal: Spyro mi hlásil, že bohužel nedorazí, s Keithem a Ájou se ještě uvidí. Nemám taky zprávy o Wextnovi.

Co jsem ještě zapomněl:
- v restauraci v Neratově (sobotní oběd) se dá platit jenom hotově. Mají točenou Kofolu.
- v restauraci v Žamberku (nedělní oběd) se dá platit i platební kartou. Mají točenou Kolču a malinovku.
- Nejbližší benzínka z Neratova je v Žamberku (cca 20 km). Přes Žamberk pojedeme ale až v neděli, takže doporučuji natankovat už při příjezdu u tamní Benziny. Při sobotní vyjížďce pojedeme okolo několika benzínek.
- Nejbližší bankomat je taktéž v Žamberku. Určitě Česká spořitelna a ČSOB.
- V sobotu se budeme stavovat u pramene té absolutně nejlepší minerálky, takže doporučuji s sebou alespoň malou PETku, pro fajnšmekry pak lázeňské pítko :laugh: Pokud bude horko, osvěžení se bude hodit.
- Nemám vzít té malinovky víc? :laugh:
- V Neratově téměř není mobilní signál. Ale wi-fi tu jede.
- Příjezd směrem od Hradce Králové: po silnici č. 11 směr Ostrava, pořád dál, např. přes. Nepasice, Třebechovice, Týniště nad Orlicí, Vamberk, Žamberk, Kunvald, Bartošovice, Neratov.
- Směrem z Vysočiny jezdím přes Poličku, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Žamberk a dál viz výše.


V ŽBK na náměstí je též penězomat GE Money.

A že nemají v neratově signál beru spíš jako velké plus, nejedeme tam přece telefonovat, a nikdo nás nebude otravovat B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
09. čvn 2014 09:53 #141

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF sraz 2014

Tiráku čoveče já když jedu na sraz autem. Tak beru i motorku do kufru a na místo už přidrandím na moto... Na mojí obhajobu mě totiž při jízdě vždycky hodně prší :evil: ... Ovšem tentokrát jedem celou cestu po ose :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
09. čvn 2014 10:20 #142

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma CBF sraz 2014

tirak.cz napsal: Ahoj, já jedu sice nestandartně autem, bo beru cestou našeho Honzíka k babi, ale pokud budeš chtít, klidně můžem. Jezdím mimo dálnice, to by byla moje smrrttttt. A s motorkovým tempem nemám problém . Vyjíždím dopo v pátek z Kopřivnice, je mi jedno v kolik.

Tiráku, žádný takový, mladýho vyhoď u babičky a šup pro motorku! ;) Nebo si někoho nasmlouvej, kdo tě bude vozit v tandemu :laugh:
A prosím o vyplnění přihlášky, dík!
Praha 4 - CBF 600S 2004
09. čvn 2014 10:38 #143

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma CBF sraz 2014

Jako že bych zavezl Honzíka 200 km do Letohradu k babi autem, pak se vrátím do Kopřivnice pro motorku a pojedu na sraz, v neděli odvezu motorku a pojedu zas autem pro Honzíka? Když se obě destinace nacházej 20 km od sebe? To by neprošlo asi, tolik peněz zase nemám. Ani se mi nechce strávit celý den nesmyslným přejížděním tam a zpět. Měl jsem za to, že sraz je z důvodu potkání se, ne plnění podmínek jak tam kdo pojede. To je přece každýho volba.

To tandem: motorka má jedny řidítka, takže je pro jednoho. Nejezdím na motce kterou neřídím.

A že bych vozil motku v autě, hele do Fofa se mi nevejde. A dělat stojky kvůli účasti taky nebudu, nemám stěhovák.

Prostě buď přijedu tak jak přijedu, nebo se s těma kdo o to stojej uvidím jinde. Sraz je o zábavě, jezdím celej rok.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
09. čvn 2014 11:04 #144

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma CBF sraz 2014

tirak.cz napsal: To tandem: motorka má jedny řidítka, takže je pro jednoho. Nejezdím na motce kterou neřídím.


Já bych ještě vzpomněl na jedno pravidlo pro baťůžky: "Ať tě vozí, kdo tě šuká." A to bych Tirákovi asi nepřál. :evil:
09. čvn 2014 11:46 #145

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma CBF sraz 2014

Tiráku, klidně přileť třeba na poštovním holubovi, hlavně doraž! :laugh: Ať tě konečně poznám i jinak než jako avatar na fóru. Spíš mi šlo o to, aby ses tam nenudil při vyjížďkách. Pokud nám tedy nebudeš chtít dělat doprovodný vůz :laugh:
Tu přohlášku prosím - kvůli evidenci ubytování. Díky. B)
Praha 4 - CBF 600S 2004
09. čvn 2014 11:53 #146

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 24
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl WEXTN pro téma CBF sraz 2014

Tiraku minibike nebo pitbike vleze do kufru i smarta.nalepis nalepku 600ccm a mas motorku
09. čvn 2014 11:59 #147

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma CBF sraz 2014

Dr.Pilulkin napsal:

tirak.cz napsal: To tandem: motorka má jedny řidítka, takže je pro jednoho. Nejezdím na motce kterou neřídím.


Já bych ještě vzpomněl na jedno pravidlo pro baťůžky: "Ať tě vozí, kdo tě šuká." A to bych Tirákovi asi nepřál. :evil:


Výstižné :woohoo:, :laugh:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 09. čvn 2014 12:33 uživatelem tirak.cz.
09. čvn 2014 12:08 #148

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma CBF sraz 2014

Eddie75 napsal: Tiráku, klidně přileť třeba na poštovním holubovi, hlavně doraž! :laugh: Ať tě konečně poznám i jinak než jako avatar na fóru. Spíš mi šlo o to, aby ses tam nenudil při vyjížďkách. Pokud nám tedy nebudeš chtít dělat doprovodný vůz :laugh:
Tu přohlášku prosím - kvůli evidenci ubytování. Díky. B)


Na doprovod bych musel vyjet tak hodinu za vámi, jinak bych asi zapekl turbo B)

A teď chvíli vážně. Můj víkend bude tak trochu divočejší. Chápu že se ti to nelíbí kvůli organizaci,ale jinak to s rodinou skloubit nejde. V pátek přijedu, kouknu. příjezd zatím neplánuju, uvidím jestli se ozve Bruty. Noc je z hlediska spaní velmi nejistá, (co když nepůjdem spát vůbec ? :evil: ) Honzík bude u babí, ale beze mě strašně špatně spí. Může se stát že se probudí, a budu muset dom. Takže pokud se půjde spát, přespím ve svém combi, abych byl akční. V sobotu dopo musím za dědou do Pardubic, opět s Honzíkem. Po návratu za Vámi, a noc jako přes kopírák. Předesílám že jedu bez manželky, takže to jinak prostě nejde. Ani babička jako uspávací víla nefunguje.
Mrzí mě že to bude takhle rozběhaný, ale teď to jinak nejde. Podzimné stretnutie bude doufám už OK :)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
09. čvn 2014 12:28 #149

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma CBF sraz 2014

Dobře, místa je zatím dost, takže to vyřešíme operativně ;) Šlo především o snídaně, případně zda tě mám evidovat jako pivaře nebo malinovkáře. :laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
09. čvn 2014 13:13 #150

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.919 sekund