Nefungující palivoměr u Hondy CBF 250

  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím, mám takový malý problém s palivvoměrem u mé 250tky. Prostě nefunguje. Na displeji je stále ukazována plná nádrž. Může mi prosím někdo poradit? Děkuji Petr
09. dub 2014 14:11 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Musíš jezdit-,jestli jen stojí v garáži tak -je to marný,je to marný,je to marný! :woohoo:
09. dub 2014 18:57 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0
ty jsi ale chytrý, myslel jsem, že je to forum o tom že si poradíme, ne blbě rejpat.
10. dub 2014 13:54 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Malp to myslel určite tak že ti ostal visieť plavák,môže sa to stať keď sa dlho nejazdi ;)...Zhoď nádrž, vymontuj plavák a pod lupou skontroluj či nemáš prerušený odporový drôtik na potenciometry prípadne zmerať odpor na cievke,kabeláž,kontakty,ak je to všetko ok tak budík je tam mám dojem digitálny ten sa nezasekne tak jedine ho pomerať...
10. dub 2014 15:59 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Malpe,neber mi ksefty-vetsinou jsem to ja co na CBF nekoho nasere svyma kecama...
10. dub 2014 16:53 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0
Jak dlouho to dělá a kolik je tam zhruba benzínu? Jestli je to první nádrž - zkus dotankovat do plné a něco vyjet, jestli se plovák nevzpamatuje...
11. dub 2014 11:04 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

konvajsr napsal: Malpe,neber mi ksefty-vetsinou jsem to ja co na CBF nekoho nasere svyma kecama...



Zdarec ty starej dobráku (co se schovává za údajného PRUDIČE).Ale to byla technická poznámka a ne pruda.Občas se stane,že má někdo pupínky z toho,že se nehne palivoměr,počítač dojezdu atd. a většinou fakt pomůže místo jednoho kolečka kolem garáže nebo benzinky najet "nějakej ten kilometr.
13. dub 2014 17:48 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj jezdím denně 120km, tak že zhruba po 300km tankuji kolem 10-12 litrů benzínu. Asi opravdu budu muset sundat nádrž a podívat se na palivoměr. Jinak to přestalo fungovat po doplnění plné nádrže.
30. dub 2014 17:19 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.763 sekund