Někdo někde vyfotil Malpa...

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Někdo někde vyfotil Malpa...

boco818 napsal: Áno je to ten voltmeter, značka KOSO. Teraz ho má aj Jindra a už aj ja.
Momentálne ho majú aj u Loiusa za 29.95€ : Koso


Zdarec Boco ,dík za info. -vypadá to na výlet do Louise.Jinak předpokládám,že to obnáší natáhnout "šalinu" přímo z baterky -hej?
pozn.-úprava-doplnění - teď jsem hodil voko na ten KOSO a má tam 3 vodiče (předpokládám "+" , "-" a nějaký další - vocogo?

Kam jste to chlapi přidělali-už tak mám řidítka ověšený "haraburdím" , tak snad na panel vedle přístrojovky? No uvidím až to budu mít v ruce.
Poslední změna: 18. zář 2014 21:10 uživatelem Malp. Důvod: doplnění
18. zář 2014 17:36 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Někdo někde vyfotil Malpa...

konvajsr napsal: Ano,ano-dobra vec-lec mam ten pocit,ze az ti odejde ten stator-docetl jsem se,ze
ti odejde hned-bez varovani-tak zjistit nekde ve Francii nebo na Slovinsku,ze
ti to nedobiji-tak stejne nestihnes dojet domu,myslim.Ale pro dobry pocit,ze
jsem pro to neco udelal to myslim staci.....sem se zas nezaprel-Prudic.Jinak
Malpe-motorku jsem kupoval 10.9. 2008,temer 6 mesicu stala ve skladu v Rakousku a cekala na me-a baterku mam take v haji-uz musim startovat s plynem-ted ji
menit nebudu,az na jare.


Zdarec draku,jenže ty máš u "starého modelu " tuším monočlánky za 3.60 Kč a ty koupíš v kdejaké elektře :woohoo: ,kdežto můj zlatý mazánek má už baterii doopravdickou v řádu tisíců chechtáků českých . :)
18. zář 2014 17:46 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Někdo někde vyfotil Malpa...

Napsal to tady za mě pepe ten stator ti taky neodejde hned... Nejdřív to habruje pak to dobíjí míň v malých otáčkách a ve finále jsem ujel 550km to že ti to ukáže při jízdě 6V je jen ujištění že je v prdeli opravdu dobíjení a né něco jiného... Já jsem si myslel že to je regulátor... Přesto po opětovném nabití baterky by se dalo třeba z francie asi dojet...(na dvakrát)
Honda CBF 1000 RS:)
18. zář 2014 21:16 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Malpe-musim te zklamat-Honda do me CBF predepisuje-a ji tam take mam-
Yuasa YTZ 10 S.A ta stoji nejmene kolem 3.500,- penez!!!Kamarad je prodejce
motobaterek a rikal-to tam dame jinou-levnejsi a stejne dobrou-treba MotoBatt
nebo Vartu-JENZE-ti chytraci z Hondy to maji tak vymakany,ze abych dodrzel stejne
hodnoty tak je u jinych vyrobcu bud sirsi nebo vyssi-a nedam ji tam-ti Talosi
u Hondy s nama pekne vypekli.Pepe-ja tam mimo ukazetele rychlosti,ktery zere
nula,nula prd,tam nemam nic-ani hic hefty.Joooo-nestartovat-dobrej napad,na
ceste domu nekoho odchytnout na roztlaceni a cestou nezastavovat ani na curani
ani na jidlo-treba 2000 km cheche.
18. zář 2014 23:55 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Někdo někde vyfotil Malpa...

Malp napsal:
Zdarec Boco ,dík za info. -vypadá to na výlet do Louise.Jinak předpokládám,že to obnáší natáhnout "šalinu" přímo z baterky -hej?
pozn.-úprava-doplnění - teď jsem hodil voko na ten KOSO a má tam 3 vodiče (předpokládám "+" , "-" a nějaký další - vocogo?

Kam jste to chlapi přidělali-už tak mám řidítka ověšený "haraburdím" , tak snad na panel vedle přístrojovky? No uvidím až to budu mít v ruce.


Pripojenie - stály "+", "-" a tretí sa pripája na zapaľovanie. To zapaľovanie je použité na podsvietenie displeja a samotný displej. Taktiež sú tam aj hodiny...

Ja to mám "prilepené" suchým zipsom pod rychlomerom na tom striebornom pasiku a pripojené to mám na kabeláž pod prístrojmi. Foto nemám poruke, musím spraviť a pošlem ti.
Super funkcia je teplomer so senzorom na kabliku - kablik som zastrcil pod prístroje a tympadom meria ako ma. B)
19. zář 2014 00:29 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 55
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Rudolf pro téma Někdo někde vyfotil Malpa...

Taky přispěji trochou do mlýna - pokud chcete pouze voltmetr, koukněte se sem na eBay . Za pár korun a parády nadělá habaděj - dokonce ukazuje i napětí :P .
Jinak k akumulátoru - neblázněte s YUASOU - strašná pálka... Od jara používám EXIDE . Za tu cenu ji mohu měnit každý rok :woohoo: . Předtím jsem měl 3 roky BANNERku a ta nebyla o moc dražší.Novou jsem dal už "z preventivních důvodů", protože dostala docela na zadek, když mi na slovinsko-chorvatských hranicích "lehnul" stator.
Moje CBF1000 byla moc fajn, ale Géeso je extáze :)
Poslední změna: 19. zář 2014 01:09 uživatelem Rudolf.
19. zář 2014 01:04 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Někdo někde vyfotil Malpa...

Já jsem viděl ampermetr prvně u Spyra měl ho s teploměrem tvarově mi víc vyhovuje ten co máme s Bocem. Trochu to vypadá né jako že to slepil někdo na koleně a navíc to ukazuje tu teplotu což je taky příjemná funkce hodiny jsou ja prd protože je máme na budíku. osobně jsem to umístil pod vyhřívání na speciál držáček... a vypadá to snad dobře.

Jinak konvičko vychcat se můžeš dojít klidně po 300-500km protože když nedobíjíš tak za chvilku nejedeš protože mi co máme stříkačku máme smůlu... :sick:
Honda CBF 1000 RS:)
19. zář 2014 16:49 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 30
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl jiramat pro téma Někdo někde vyfotil Malpa...

JinT napsal: Já jsem viděl ampermetr prvně u Spyra měl ho s teploměrem tvarově mi víc vyhovuje ten co máme s Bocem. Trochu to vypadá né jako že to slepil někdo na koleně a navíc to ukazuje tu teplotu což je taky příjemná funkce hodiny jsou ja prd protože je máme na budíku. osobně jsem to umístil pod vyhřívání na speciál držáček... a vypadá to snad dobře.

Jinak konvičko vychcat se můžeš dojít klidně po 300-500km protože když nedobíjíš tak za chvilku nejedeš protože mi co máme stříkačku máme smůlu... :sick:


můžu jen potvrdit,že pokud je v háji dobíjení u motoru se vstřikováním a i když odpojíte všechny spotřebiče co se dají odpojit moc daleko nedojedete i při plně nabité baterce. Hold v tomhle má karburátor výhodu
Poslední změna: 19. zář 2014 23:33 uživatelem jiramat.
19. zář 2014 23:31 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Kurna,Jindrichu-ty jsi nejakej chytrej-nejsi tak naaahodou posr... cheche.
A vychcat uz nepotrebuji-to jsem od narozeni.
Poslední změna: 19. zář 2014 23:53 uživatelem konvajsr.
19. zář 2014 23:52 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Malp-e, takto to mam ja

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 21. zář 2014 18:17 uživatelem boco818.
21. zář 2014 18:15 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.593 sekund