nastavení tlumičů

  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0

nastavení tlumičů vytvořil uživatel Honza 1

Mám CBF 1000 r.2010. Po servise obou tlumičů mám naměřenou výšku na zadním tlumiči 557, 530, 506 rozdíl je 51mm
Přední 126, 87, 75 rozdíl 51mm. Je to tak správně nebo ještě přitvrdit pružinu? Olej v předu, hladina 180 dle servis. manuálu. Dík za radu.
Samozřejmě že míry jsou: na stojanu, na kolech, s jezdcem.
Honza
Poslední změna: 03. úno 2021 12:40 uživatelem Honza 1.
03. úno 2021 09:44 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza 1 pro téma nastavení tlumičů

Dík za radu . Tady to žije. :woohoo: Tak vás zdravím. Dnes jsem ufachčil ty podložky 13mm a namontoval. Předek 126, 105, 93. Tak by to mělo být ok. Zítra zkusím nastavit ten zadek. No jo má ta chudera najeto 90tis.no.
Honza
Poslední změna: 05. úno 2021 22:26 uživatelem Honza 1.
05. úno 2021 22:25 #2

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma nastavení tlumičů

Jo to víš život je relativní... nevím jestli rád uslyšíš co jsem ti psal 51mm pokud jsem pochopil tvoje měření jako odlehčená moto, moto solo a ty na ní... tak je to žvejkačka jako jsem ti už psal... za mě sportovní turistika cca 40mm s sportovní jízda třeba na okruhu třeba 30mm(i méně třeba 25mm) to ale nemůžeš dosáhnout a myslím, že jsi dosáhl limitu bez výměny pružiny se dál nedostaneš... možná ještě olej v předku ,.. ale nechceš houpacího koně...
nevím jestli podložka je dobrý nápad aby ti ve finále nepraskli pružiny nebo nevylétlo gufero... protože teoreticky by jsi měl odebrat olej...
Honda CBF 1000 RS:)
15. úno 2021 15:23 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma nastavení tlumičů

ještě doplním neber to špatně ladění na origo CBF mám za sebou...vezmi si že já jezdil naložený ve dvou a v tempu... ale byl jsem zvyklý krotit vlnící se VT750C2 tam jsem odřel vše... u CBF jsme odřeli i výfuk... pak jsem začal měnit jízdní styl ale když vidím kluky jak je centál v náklonech od země vzpomenu si proč šel pryč...

uvidíme jak pochodí Marfy už má doma ohlins a bude ho davat na origo moto... jsem zvědav na jeho hodnoty protože ma pružinu na jeho hmotnost...

každopádně jezdit to bude přijeď na sraz a vyměníme stroje budeš moci porovnat...
Honda CBF 1000 RS:)
15. úno 2021 15:31 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma nastavení tlumičů

Ja daval pred nekolika lety taky Ohlins a prozinu na dva ,prpotoze jezdim v 90 procentech ve dvou. Hodnoty ti ale ted uz nereknu.
Letos bude asi central na prodej
16. úno 2021 16:01 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 2.679 sekund