Retezova sada

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Retezova sada

Taky jsem našel tento e-shop ... oproti motoretezy.cz nabízí kalená kola bez příplatku. D.I.D - 525VX ... laboruji i s možností "přidat" jeden zub na malém kolečku
CBF 600 S 2008
Díky: Allinda
Poslední změna: 23. zář 2015 15:34 uživatelem Kevvin.
22. zář 2015 23:08 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Retezova sada

Ja jsem pro zkousku koupil sadu burrati X-ring, mam to na 500cc a sam jsem lehkej, takze jsem si rekl ze vyzkousim neco papirove mene kvalitniho. Mechanik se sice na me pri vymene koukal co jsem to jako koupil za blato, ale mam na tom ted asi 3000 a zadne opotrebeni jsem jeste nevidel (predchozi sada tam byla asi 35000km.
Myslim ze jako u vetsiny materialu plati kdyz clovek jezdi s klidnejsim plynem /brzdou, tak staci i levnejsi material, kdyz se za to vice bere, ma clovek silnou a tezkou motorku se spolujezdcem a bagazi, navic je sam treba 100kg porizek, :-) tak musi jit urcite do neceho lepsiho.
23. zář 2015 15:07 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Retezova sada

vidíš Stando a zrovna na cbf 600/1000 se tyto řetězy nedělají, bo by asi moc nevydrželi ;)
CBF 600 S 2008
23. zář 2015 17:18 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Mytakes pro téma Retezova sada

Já jsem při nějakých 31t měnil řetězovku na 500. Dal jsem Strakonický ČZ a kolečka Grosskopf z Tupadel u Klatov..
zatím s ním mám nějakých 3,5t :blush: , vše je OK ;) , 1 jsem jen jemně dolaďoval správný průhyb (o šponování nemůže být řeč); "problém" mám spíše s chycení souososti kol :/
cbf-500.rajce.idnes.cz/retez/
23. zář 2015 21:40 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Retezova sada

No jestli nemáš křivou motorků neměl by to být problém
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
24. zář 2015 17:52 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Mytakes pro téma Retezova sada

tirak.cz napsal: No jestli nemáš křivou motorků neměl by to být problém


No, křivou nemám, ale musim to rovnat podle rozety/řetězu nebo podle kyvky.. :whistle: dát jen na doporučené "postačující" šponováky, mám ho dost šejdrem :( , nebo jsem jen puntičkář :cheer:
28. zář 2015 12:32 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Retezova sada

Teď jsem se díval na pěkné video jak na výměnu řetězu od společnosti D.I.D. tak hodím do placu.
15. kvě 2016 21:07 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Fret pro téma Retezova sada

Trochu opráším toto téma - po sundání starého řetězu jsem zjistil, že malé kolečko (už ne originál Honda) má na hřídeli vůli jak podélnou tak příčnou - šroub byl utažen, ale kolečko je na hřídeli vlastně jen volně nasazeno, šroub ho nijak nedrží, jen vlastně jistí, protože kolečko je příliš úzké a šroub i s tou podložkou se utáhne proti hřídeli, ne proti kolečku.
Přitom změřená šířka kolečka je 16,8 mm, tedy stejnou jako prodávají na CBF1000 eshopy.
Od koupě motky jsme na to najel 12 tis., ale klidný z toho nejsem a nikde jsem nenašel, jestli je to normální :-/
Přece to není zemědělský stroj, aby tam byla taková vůle normální :lol:
13. bře 2017 21:12 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Retezova sada

Ja mam s týmto jednu skúsenosť, keď sme menili kolečko na Honde VFR, bol tam ten istý problém. Proste neoriginal mal vôľu. Myslím ze to tu niekto tiež potvrdí, že je to normálne :(
13. bře 2017 23:16 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl elfink pro téma Retezova sada

Letos měním taky řetězovou sadu, zakoupeno zde : www.okmoto.cz/cz-detail-1181546-retezova...600ccm-04-gt-07.html
09. kvě 2017 18:37 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.873 sekund