CBF1000F - vynechavanie motora

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ahoj,
po odjazdeni cca 3000km sa mi par krat stalo (asi tak 15-20 krat) ze motor ako keby vynechaval - dusil sa po pridani plynu, stalo sa mi to pri cca 3500-5000 otackach na roznych rychlostiach. Jediny spolocny symptom je ze sa to stalo vzdy po dlhsom jazdeni, aspon 40-50km, resp est viac.
Tazko mi je povedat ci vynechali vsetky 4 valce alebo iba 1-2, trvalo to iba 1-3 sekundy, po "preturovani" motora to hned zmizlo, vzdy sa mi to stalo pocas jazdy.
Co sa paliva tyka, myslim ze mozem vylucit ako pricinu, stalo sa mi to na Slovensku a neskor aj v Alpach (Taliansko, Rakusko, Slovinsko), naposledy znova na Slovensku. Na SK tankujem OMV, Shell, obcas Slovnaft, v zahranici to bol OMV a nejake lokalne talianke a slovinske pumpy.

Moja moto je CBF1000F (2010), najazdene cca 13tis km, ja ju mam od 10.500km, takze neviem posudit ci to robilo aj predtym.

mate niekto podobnu skusenost/tipy co moze byt pricina?
13. zář 2011 21:17 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ahoj,
to fakt nikto nema tip?
Majitelia CBF1000F, vam to nerobi? ide vam motor plynule?
03. říj 2011 19:57 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Ahoj,mám aktuálně cca 13000km a nic podobného jsem nezaznamenal.Obrať se určitě na servis Honda-anebo napřed nalij do nádrže pohlcovač vody-čistič,vyjeď nádrž a uvidíš,zda šlo o bimbajs ze strany paliva(to nikdy nemůžeš vyloučit).Pak už by zbývala-elektro+elektronika a to je na výzkum-alespoň odmašlit plasty ,nádrž atd.a zkontrolovat všechny spoje atd.,ve finále dealer Honda.
03. říj 2011 21:10 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.382 sekund