svody

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: svody

tirak.cz napsal:

Luhamoto napsal:

Malp: Našel jsem na PC fotku jak vypadají cca při 16000 km (svody na moto nejsou naleštěné,jsou špinavé z běžného provozu), ale i tak myslím, že jsou OK.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

[/quote

No,jestli mám podle stavu svodů tipovat najeté km,tak moje drahá má něco přes milion :-)


To máš jako v kuchyni. Když nádobí umyješ hned po obědě jde všechno snadno. Když ho necháš zaschnout, tak se s tím nadřeš 3 krát tolik a musíš použít prášek nebo drátěnku. :laugh:

09. dub 2013 19:22 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: svody

Luhamoto napsal:

tirak.cz napsal:

Luhamoto napsal:

Malp: Našel jsem na PC fotku jak vypadají cca při 16000 km (svody na moto nejsou naleštěné,jsou špinavé z běžného provozu), ale i tak myslím, že jsou OK.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

[/quote

No,jestli mám podle stavu svodů tipovat najeté km,tak moje drahá má něco přes milion :-)


To máš jako v kuchyni. Když nádobí umyješ hned po obědě jde všechno snadno. Když ho necháš zaschnout, tak se s tím nadřeš 3 krát tolik a musíš použít prášek nebo drátěnku. :laugh:


Teď ale vůbec nechápu jak to myslíš,bo nádobí u nás doma myje moje žena. Takže s tím nemám fakt vůbec žádnou praxi B)

Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
10. dub 2013 20:41 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.782 sekund