Parkovací světla u CBF600S rv.2008

  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím,
může mi někdo poradit jak zapnout parkovací světla u CBF600S s rokem výroby 2008. (nemám manuál a v anglickém jsem to nenašel)
díky.
24. pro 2011 12:10 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Zdar, parkovací světla jdou zapnout pouze pokud máš klíček v poloze ON. Pokud máš klíček v poloze OFF nebo LOCK světla svítit nebudou. Vyjímka je pouze pokud zapneš spínač výstražných světěl, tak ty blikají i v poloze OFF nebo LOCK.

PS: Všem přeji pěkné vánoce a nový rok!
Poslední změna: 24. pro 2011 13:21 uživatelem Luhamoto.
24. pro 2011 12:50 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
díky, mate mě to, že současně svítí i tlumené světlo, myslel jsem že parkovačky jdou zapnout zvlášt.

Taky přeju klidné prožití svátků vánočních.
24. pro 2011 13:05 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 1
zdarec,asi blbej dotaz k tomuto tématu mám 2005 mě parkovačky jdou také stále s tlumeným jak při strartu také i po chcípnutí motoru ale nemělo by to tlumený zhasnout po chcípnutí motorky bez vypnutí klíčku a po nastartování se zase rozsvítit
pokud je to tedy takto nastavené že svítí stále tlumené a parkovačky tak bych řekl, že to žere dost baterku a obrysovky jsou tam na ho... dá se tedy říci že , nikdy samotné parkovačky zapnout nejdou
03. led 2012 14:35 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Na motorce plní funkci pouze jako obrysová světla. To když ti vyplivně přední světlomet, taky aby jsi byl v noci aspoň trochu vidět.
To, že by u motorky někdo využíval světla jako parkovací se vzhledem k šířce motorky nepředpokládá. A při poruše můžeš zapnout výstražná světla.

U starších motorek jako MZ atd. jsi musel světla zapnout manuálně.

Už řadu let ale legislativa upravuje povinné svícení motorky i ve dne, proto mají modernější motorky automatické rozsvícení světel při zapnutí klíčku.
03. led 2012 15:40 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.618 sekund