predni svetlo na CBF500

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

predni svetlo na CBF500 vytvořil uživatel standaCBF

Ahoj, potreboval bych vymenit predni svetlo na Honda CBF500. (mam motorku z anglie a na STK se se mnou nechteji bavit dokud ho nevymenim).
Na webu jsem hledal kde ho koupit a nejak jsem nebyl uspesnej, vedel by nekdo stranku ?

A pak me napadlo jestli neni svetlo stejne jako na CB500, protoze na tu jsem svetlo nasel za 1300.

Diky za informace.
31. kvě 2012 15:12 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma Re: predni svetlo na CBF500

www.oemmotorparts.com/oem5.asp?M=Honda&T...RD&L2=HO-CBF500A6-RD

www.oemmotorparts.com/oem5.asp?M=Honda&T...-CB13007&O=HEADLIGHT (CB1300/A)&F=HO-CB1300SA7-RD&L2=HO-CB13006-RD


výkonovo by to malo byť rovnaké, nevidel by som v tom problém ..

skor by som videl problém v uchytení svetla ako takého ..

pokukaj výkresy možno sa čosi bližšie dozvieš ..
31. kvě 2012 21:21 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: predni svetlo na CBF500

Svetlo na CBF 600N je rovnake ako na CBF 500,rovnnaka je aj montaz takze ziadny problem.
01. čvn 2012 07:43 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: predni svetlo na CBF500

Vyborne, dekuju za infa, rozhodil jsem site jestli nekde nebude za male penize nove a jiz mam v merku nejake z bourane motorky.

Jinak je zajimave ze kdyz jsem prihlasoval moji CBF1000 tak se na svetla ani nepodivali, a u cbf500 kde to svetlo podle me neni takovy problem na tom tak trvaji (pravda kazdou motorku jsem delal v uplne jinem meste, takze rozdil muze byt hlavne v lidech)
01. čvn 2012 09:46 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: predni svetlo na CBF500

Svetlo zozenies,to nie je problem mate dobru stranku trebars na motorkaroch(moto na diely) a budes to mat v poriadku,stejne by si toho na Englis parabole pri tlmenych na svojej strane moc nevidel a aj z ohladom na protiiducich.Inak aj ja som kupil 500vku pred mesiacom,priviezol som z Talianska,naj.12 500km.celkove vo velmi dobrom stave.Spravil som komplet servis a za tyzden ju idem prevetrat do Albanska.Tak sa pochval čo si kupil...
01. čvn 2012 11:43 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.576 sekund