kotuc a platnicky 250 help

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0

kotuc a platnicky 250 help vytvořil uživatel corvette

Mam pocit ze s prednou brzdou nieje vsetko v poriadku...ked som odmastovala platnicky dala som dole cely brzdovy strmen ktory som aj roztiahla ..nasadila som ho naspat a to ako som ho roztiahla som napumpovala prednou packou brzdy..malo by sa napumpovat presne tak ako to ta brzda potrebuje...ale uz na pohlad su tie platnicky akoby uplne na kotuci..zopar ludi mi povedalo ze to tak natesno ma byt ale to u je vazne skoby to stale pocas jazdy trochu trelo aj bez toho aby som brzdila..pocas jazdy moo maximalku da ani to nejako zjavne nespomaluje ale zvysila sa mi spotreba a po kilometrovej jazde bol.kotuc uplne horuci a to som brzdila normalne..a kotuc bol tak horuci ze sa na nom nedala ruka udrzat proste taky horuci ze by aj popiekol a to po cca kilomrtrovej jazde.....a neviem co s tym sko to nastavit tak aby sa dosticky nedotykali kotuca..ale ked nastavim a napumpujem packou brzdy tak sa to zasa da tak isto...a este jedna vec ci to nemoze nejako suvisiet s tym ze brzdovu kvapalinu mam u skoro na ryske......
Vopred velmi dakujem za odpovede
27. čvn 2012 17:14 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: kotuc a platnicky 250 help

Ahoj,pri takejto udrzbe je dobre mat koleso zdvihnute a po zlozeni tocenim a brzdenim zistit funkcnost.Platnicka trochu triet moze ale kotuc sa nesmie zohrievat.Pokial sa Ti predtym nezohrieval tak to mas len zle zlozene,takze znova rozborka zborka a zdvihni si predok,neviem ake mas moznosti ale trebars aj lanom za riadidla
28. čvn 2012 17:27 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl jojo pro téma Re: kotuc a platnicky 250 help

...ano pepe ma pravdu...
03. čvc 2012 20:17 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: kotuc a platnicky 250 help

Hmmm.... ja neviem, jazdím už na motorke nejakých pár desiatok rokov, (a to aj závodne) ale ešte nikdy som neodmasťovala brzdové doštičky... :huh: to si jazdila v maslovej nálievke? Môžeš ma hneď ukameňovať, ale na takejto malej turistickej motorečke je to asi zbytočnosť ;) ja sa nikdy nešťúram vo veciach zbytočných, pokiaľ nie sú nevyhnutné... soráč ;)
Pepe - plný súhlas :)
18. čvc 2012 22:21 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0
bruty...tiekol mi tlmic..a olej z tlmica mi tiekol na kotuc a dostalo sa to na brzdy...a kvoli tomu som hned aj spadla lebo som proste nezabrdzila a zrazila psa ktory mi vbehol do cesty...ale uz je vsetko na poradku nic o nic nedrie len mne niekedy kolieska v hlave :silly: :silly: :silly:

bruty a ako zavodne jazdis?
19. čvc 2012 21:37 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: kotuc a platnicky 250 help

Corvette beriem späť... :) Keď sa ti to takto prihodilo... Dúfam, že sa tebe ani motorke nič nestalo a že to prežil aj ten psík... :)
20. čvc 2012 07:58 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.790 sekund