nevím si rady

  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 0

nevím si rady vytvořil uživatel vilík

Čau kolegové. Tak jsem dnes projížděl svojí CBF 600n. Bohužel jsen zažil nemilou událost. Za jízdy jsedm najednou začal strácet výkon, motorka spomalovala až nakonec chcipla. CHtěl jsem nastartovat a nic. Starter točil a motor ne a ne chytit. Zkoušel jsem to tak dlouho, až jsem skoro vybil baterku. Už jsem propadal panice, když v tom motor naskočil. Potom vše v pořádku. Ujel jsem ještě asi 30 km a pez problémů.
Nevíte někdo v čem je problém. Doufám , že to nebude nic vážného, protože by mě žena asi vykopla i s motorkou, měl jsem co dělat, aby mi jí dovolila.
Díky za reakce.
06. srp 2012 20:38 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: nevím si rady

To sa stava,nelakaj sa.Ak sa Ti to stane nabuduce,zbytocne ju netoc ale vymontuj krajnu sviecku,skontroluj ci je sucha alebo mokra. -Ak je mokra vysuš ju,ocisti,nasad na fajku,opri o valec zastartuj a musi mat zdravu iskru.

-Ak bude sucha chyba palivo,viacej az das info.
06. srp 2012 21:03 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vilík pro téma Re: nevím si rady

Pokud to dobře chápu, může být problém v dodávce paliva?
06. srp 2012 22:30 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: nevím si rady

To je problem ktory sa neda doma nasimulovat preto treba jazdit, pokial sa to zase stane prve najskor otvor nadrz a sleduj ci v nej nebol podtlak,ak nie tak postupuj ako som hore uviedol a budeme mudrejsi.
Poslední změna: 07. srp 2012 16:11 uživatelem Pepe.
07. srp 2012 16:06 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vilík pro téma Re: nevím si rady

Ahoj, tak dnes se mi to stalo zase. Dojel jsem bez motoru akorát na křižovatku. Neměl jsem chut ani čas vyndávat svíčky. Nicméně jsem s obtížemi nastartoval a dojel domů. Doma jsem skoušel vyndavat a zandavat fajfky a měnit mezi sebou svíčky a zjistil jsem , že jezdím jen na 3 válce. Asi jsou nějak rozházený karburátory a nedávaj benzín. Bude stačit seřídit karbce, nebo by to mohlo být něco jiného.
Díky.
07. srp 2012 20:35 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: nevím si rady

Ale tohle vypadá na přerušenou dodávku paliva ještě před karburátorama,nezanedbal si servis?Být to něco obyčejného,řekl bych ucpaný ventil paliva.Ale tuhle motku mám sotva dva týdny,takže ani nevím jestli tady nějaký je:-)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
08. srp 2012 20:26 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vilík pro téma Re: nevím si rady

Čau, já ji mám měsíc z toho týden jezdím. Jestli je zanedbaná udržba nevím, je to dotažený z F. Už je v servisu, tak uvidím.
08. srp 2012 20:44 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: nevím si rady

Ventil je v nadrzi (podtlakovy) aj z filtrom.Urcite nie je dovod skapania motora za jazdy chod na tri valce.Pokial by bola sviecka sucha a motor nesiel natocit bolo by to v hlavnom privode paliva(znecisteny filter paliva,zaneseny odvzdusnovaci otvor..)No ale ked to dal do servisu tak netreba nic riesit.
08. srp 2012 21:28 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Odpověděl Damon pro téma Re: nevím si rady

Mě se jednou stalo něco podobného a problém byl ve špatném palivu myslím kvalitou,asi voda a jiné sra*ky. Po natankování nového pořádného - pohoda. Ale to asi není tvůj případ.
Kawasaki Z 1000 SX
09. srp 2012 21:53 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vilík pro téma Re: nevím si rady

Ahoj, no je to možný. Nějakej benzín tam byl už při koupi. Možná se to tím zasralo tolik, že už tomu nepomohl ani kvalitní benzín. Určitě dám vědět co s tím bylo, třeba by to někoho zajímalo.
10. srp 2012 12:52 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.842 sekund