nevím si rady

  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vilík pro téma Re: nevím si rady

Tak dnes jsem si motku přivezl ze servisu. Vyčistili karbce a seřídili podtlaky. Na otázku čím to bylo mi bylo řečeno, že se to po dlouhým stání může stát. Tak snad to bude OK.
10. srp 2012 20:58 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: nevím si rady

vilík napsal:

Tak dnes jsem si motku přivezl ze servisu. Vyčistili karbce a seřídili podtlaky. Na otázku čím to bylo mi bylo řečeno, že se to po dlouhým stání může stát. Tak snad to bude OK.


myslím že už to bude ok,měl jsem motku která stála 3 roky a jela sotva napůl výkonu po vyčištění a seřízení vše ok
10. srp 2012 21:01 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vilík pro téma Re: nevím si rady

ahoj, tak to si mě potěšil. Nedávno jsem ji koupil, byl bych pěkně nas... kdyby byla KO.
10. srp 2012 21:32 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: nevím si rady

vilík napsal:

ahoj, tak to si mě potěšil. Nedávno jsem ji koupil, byl bych pěkně nas... kdyby byla KO.


vyzkoušíš uvidíš měli jsme v práci choppera a tam se 2x čistila nádrž a pak to bylo ok taky vynechával a mojí suzuki co stála 3 roky museli čistit taky a pak už nikdy nezlobila hlavní je že motor nerachotí a nežere olej to by pak bylo jak píšeš ko ,tohle bude jistě v poho :)
Poslední změna: 11. srp 2012 19:30 uživatelem Hodys.
11. srp 2012 19:30 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vilík pro téma Re: nevím si rady

Tak motor nerachotí, řekl bych. Zatím jsem toho po servisu moc nenajezdil. Předtím jsem neujel ani 10 km a klekla a ted už asi 20 km. :P Jak říkáš, pojezdím a uvidím ;)
11. srp 2012 20:33 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.732 sekund