Vodní pumpa

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Vodní pumpa vytvořil uživatel Hodys

Tak mi na dovči vodkápla(to slovo se hodí-skutečně kapala :) ) vodní pumpa...začalo to ve Slovinsku v serpentinách kdy 2 hodiny v horku pořád nahoru dolů furt běžel větrák a motorka si asi řekla že potit se je lidské a začala prolínat :) dojel jsem bez dolévání dalších 2500 km,ale i když ubylo jen asi 2 deci vody doma se rozkapala a bude tedy nová...šel jsem starší koupit ale nevypadala moc vábně a já chci mít motku stopro,tak volím koupi nové..cena je dost vysoká ale co bych pro mašinu neudělal..stojí 4377kč a jen mě mrzí že na vodní čerpadlo prodávají všecky díly od víčka po šroubky ,těsnění víčka,hadice svorky ale prostřední část s vrtulkou jde koupit jen vcelku se všemi výše jmenovanými díly a to třeba to víčko které bych klidně mohl použít z mé starší stojí 1900kč :)

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 26. srp 2012 23:15 uživatelem Hodys.
26. srp 2012 23:14 #1

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Vodní pumpa

Ale to nejsou náklady na motorku,to jsou náklady na dovolenou B) tam se to přece rozbilo :cheer: Ana dovolené se nešetří,ne?
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
27. srp 2012 09:00 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Vodní pumpa

tirak.cz napsal:

Ale to nejsou náklady na motorku,to jsou náklady na dovolenou B) tam se to přece rozbilo :cheer: Ana dovolené se nešetří,ne?



ještě k tomu patří náklady na baterku :) :) :) ta mi odkápla taky takže 6200 kč dokupy k dovolené :) ale baterka už byla nutná (byla hloupost nevyměnit 6 let starou baterku před cestou , i když pořád dobře točila) a navíc jsme díky ní poznali fajn chlápka který nám pomohl a postaral se v tom horku o nás na silnici :) 4x mě vezl do servisu dovezl nám vodu a kšiltovky proti úpalu :) a pomohl nám vše vybavit ,po opravě nám ukázal okolí jezera a pozval na víno,prostě měl radost že pokecá s někým a vyloženě se bavil :) vezl mě pokaždé něčím jiným měl cabrio a teréní mašinu a vyváděl šílený kousky...no Ital co umí žít :) když po nabití nové baterie po 4 hodinách čekání motorka chytla měl největší radost on :)
27. srp 2012 23:31 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: Vodní pumpa

Kurna,Hodysi,to jsi me zaskocil-tece vodni pumpa,
kurna pri tech km by snad ani nemela?Hondi spolehlivost
je jaksi v haji a jak na svinu daleko od domova.
Ale ja resil na dovolene na Slovensku take onu
pochroumanou povest Hondy-ohnul se mi pohotovostni
stojanek,tak jsem ho az doma sundal,nahral,vyrovnal
a navaril vyztuhu a ted je v komaxitu.Toto mi VZDY
udelaly obe mota co jsem mel-co byly vyrobene v Italii
vsak kurna me CBFo take,tak pak je vse jasne.
30. srp 2012 21:46 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Vodní pumpa

konvajsr napsal:

Kurna,Hodysi,to jsi me zaskocil-tece vodni pumpa,
kurna pri tech km by snad ani nemela?Hondi spolehlivost
je jaksi v haji a jak na svinu daleko od domova.
Ale ja resil na dovolene na Slovensku take onu
pochroumanou povest Hondy-ohnul se mi pohotovostni
stojanek,tak jsem ho az doma sundal,nahral,vyrovnal
a navaril vyztuhu a ted je v komaxitu.Toto mi VZDY
udelaly obe mota co jsem mel-co byly vyrobene v Italii
vsak kurna me CBFo take,tak pak je vse jasne.



když jsem řešil na dovči tu baterku co mi po 6 letech odešla(mimochodem 6 let je super výdrž bravo yuasa ) zjistil jsem že mé cbf má dobíjení ducati elektric...hned jsem si na Tebe vzpoměl ...jo dnes už to není jen japonské moto...fazer 600 mám brzdy napůl nissin napůl brembo :-) válec brembo brzda nissin :-) to je globalizace :-) já osobně nejradši hondu z japonska ale to už je dnes minulost má je honda italy a díly jsem našel i španělské na ní :-)
30. srp 2012 22:12 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Vodní pumpa

Chlapci, vy mě s tou baterkou trošku děsíte. Je jí 6 let a vyrážím dneska na pár dnů obhlídnout alpské průsmyky. Tak doufám, že mi dá šanci a nechá se vyměnit až na novou sezónu. :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
31. srp 2012 08:52 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: Vodní pumpa

Tak to kamarad ma Hondu STX 1300 Pan European,kupoval
ji novou za asi 450 tis,STRASNE!!!Ted ji malinko polozil a zjistil,ze vetsina dilu-made in Taiwan.
To mas jak napr. v Penny marketu-Ceska limonada atd.
a vse jsou to sladke hnoje hlavne z Polska.
31. srp 2012 13:30 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma Re: Vodní pumpa

Pacousi ja ta ukludnim ..

Mám baterku 2004 ešte stále v motorke a páli jak divá ..
31. srp 2012 15:15 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Vodní pumpa

Gastan napsal:

Pacousi ja ta ukludnim ..

Mám baterku 2004 ešte stále v motorke a páli jak divá ..


ta moje pálila jak divá pořád až do konce bez známek únavy až se dopálila :laugh: :laugh: :laugh: jen jednou při udržovacím dobíjení se v zimě rozsvítila na nabíječce červeně,ale jinak šlapala dobře ,je to o štěstí , zacházení a údržbě ,moje moto rok a půl stálo u předchozího majitele takže to má taky vliv na kratší životnost,ale fakt je že všeci mi říkali že 6 let je hodně na baterku prý co bych od ní chtěl,tož nevím :) Yuasa v Itálii stála 1800 kč ,tady v parts depot 2200 kč takže cena dobrá jediný problém je že gelovka se musí po nalití nechat 4 hodiny otevřená a pak teprve zavřít což mi v tom spěchu neudělali,takže životnost mojí nové baterky nebude zázračná :) nevěděl jsem to ale při kupování baterie do harleje mého šéfa jsem byl v prodejně varta poučen....kdysi tu už někdo psal že před dovčou preventivně měnil po 4 letech baterku,a Gaštan se ho ptal zda to není brzy...odpověď zněla ...raději ji vyměním nechci mít na cestě problémy...vzpoměl jsem si na to v Itálii při čekání na silnici :laugh: :laugh: :laugh: zase je fakt že novou bych raději volil na jaře ,je to o rozhodnutí...Pacouši pisni jaký byl výlet a zda s novou nebo starou baterií :)
Poslední změna: 31. srp 2012 18:35 uživatelem Hodys.
31. srp 2012 18:24 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Vodní pumpa

konvajsr napsal:

Tak to kamarad ma Hondu STX 1300 Pan European,kupoval
ji novou za asi 450 tis,STRASNE!!!Ted ji malinko polozil a zjistil,ze vetsina dilu-made in Taiwan.
To mas jak napr. v Penny marketu-Ceska limonada atd.
a vse jsou to sladke hnoje hlavne z Polska.



malá CBR 125 R se vyrábí v Taiwanu celá :) ,svět už nikdy nebude jako dřív :) ,ale pořád jsou to hondy a stojí to o dost míň než dřív,líbí se mi dostupnost věcí v této době i když bohužel na úkor kvality,ale jak píšeš to je se vším tak :)
31. srp 2012 18:29 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.696 sekund