Je to v poradku?

  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0

Je to v poradku? vytvořil uživatel tippo

Ahoj vsichni dnes menim vzd.filtr a vsimnu si u sve Hondy CBF 600(karbec),ze je v mezi kuse,mezi karburatorem a airboxem nejaka prasklinka.....je to v poradku ma to nekdo taky?Prijde mi,ze uz to nekdo lepil.....po celem obvodu to neni.Rekl bych,ze z vyroby to je zalepene taky.....zespoda to je taky objete jako by lepidlem....

Zde prikladam foto

img.motofotky.cz/upload/images/forum/2013/05/133691_IMG2152.JPG

img.motofotky.cz/upload/images/forum/2013/05/133692_IMG2153.JPG


zde detail diskuse na motorkarich.cz
www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=138805&fid=67
Poslední změna: 03. úno 2013 14:50 uživatelem tippo.
03. úno 2013 14:47 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Je to v poradku?

Určite to nieje v poriadku,nasávanie nečistôt do karbecu,ten medzikus sa mení,v Tvojom pripade sú to ľavé trubice spájajuce airbox z karbecom,cena bola nepametám presne ale okolo 14 Eur takže lepenie by som vôbec neriešil
03. úno 2013 18:09 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 40
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl pater fefe pro téma Re: Je to v poradku?

Tiez to mam na svojej CBF 600 rocnik 2004. Vsimol som si to asi pred rokom- trosku som to zatrel silikonom. Ale asi sa na to pozriem podrobnejsie, nie ze by to robilo sarapatu, ale na svoju moto som puntickar. :)
04. úno 2013 11:52 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Neep pro téma Re: Je to v poradku?

Není to v pořádku.Motor si přisává falešný vzduch a mění se složeni směsi.Podobný problém jsem řešil na manželčiné GILEŘE.Provizorně jsem to také zalepil ale znovu to prasklo.Tak jsem to vyměnil za nový.
31. bře 2013 11:07 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 40
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl pater fefe pro téma Re: Je to v poradku?

Tak som sa na to pozrel podrobnejsie a cely airbox som rozobral. Gumene priruby su v airboxe prichytene tak, ze maju vyrez v gume v mieste kde sa spajaju v plastom airboxu. Takze my ked tam vidime prasklilnku, tak tam ziadna nie je, iba ta vrchna cast gumy priruby nedosada presne na plast, pripadne sa to lepidlo co tam bolo ( alebo silikon) uz odlepili. Vo vnutri airbaxu to vsak drzi a priruba gumy pevne dosada na plast, takze karbec nesaje falosny necisteny vzduch. Ak si najdete "prasklinku" tak to mozete kludne pustit z hlavy, vsetko je OK. :-)
05. dub 2013 09:46 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Tyky pro téma Re: Je to v poradku?

Ahoj, taky mám 04 a mám to tam. Ostatně kolega s 06 také. Ještě jsem to neřešil, ale mám to v plánu zamáznout pro klid duše takovým tím flexibilním tmelem, co se tím lepí autoskla.Prý to drží na všem. Tom
05. dub 2013 10:53 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl tippo pro téma Re: Je to v poradku?

Diky lidi.Asi to jen zamaznu a uvidim,kdyz to praskne vymenim...
05. dub 2013 22:52 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.714 sekund