Kabelaz pod nadrzi

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0

Kabelaz pod nadrzi vytvořil uživatel czjohn

Ahoj,
nedavno jsem si koupil CBF600S rocnik 2006. Dneska kdyz jsem se koukal z leve strany ke karburatorum pod nadrz jsem nasel dva kabliky s faston konektory, ktere nejsou k nicemu pripojene. Po hmatu jsem zjistil ze vychazeji odnekud ze spodni casti palivove nadrze. Nemate nekdo predstavu o co muze jit?
Mam dojem ze by to mohly byt kablik od ukazatele hladiny paliva (ten ovsem nemam na pristrojove desce) a nebo senzor minimalni hladiny paliva (hladove oko).
11. úno 2013 08:23 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Kabelaz pod nadrzi

Daj foto. Bude sa nám lepšie orientovať. Ja som tam tiež našiel nezapojený konektor, ale bol zaslepený. Pripojil som tam ukazatel zaradenej rýchlosti, ale ja mám ročník 2009 so vstrekovaním, takže toto asi nebude tvoj prípad. Neviem, či to majú aj staršie ročníky. Ukazatel stavu paliva sa mi nezdá.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
11. úno 2013 09:29 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Kabelaz pod nadrzi

povím Vám story trochu mimo téma...kdysi skládal kámoš na Aprili Tuono zadní kapotáž a našly jsme dva konektory nezapojené inu zapojili jsme je do sebe on pak vše dotáhl nasadil sedlo a že nastartuje...a ono nic...na počítači na palubním monitoru svítilo něco jako service a podobný věty a jinak nic nešlo a mechoš co stál opodál a neměl čas dohlížet zcela na náš počin povídá co jste s tím dělali ...no a my že jsme zapojily do sebe dva konektory které se zdá nikam nevedou a že jsme nevěděli co s nima tak šup do sebe...no povídá nám mechoš chlapci zapojily jste do sebe konektor na diagnostiku motoru a elektroniky s nějakým jiným konektorem a motorka si teď myslí že je na servise ...rozdělat odpojit :) ...ani nemusím psát že už pak normálně jela :) sám jsem zvědavý jaký konektor to bude u Tebe,ale tenhle náš pokus spojit žlutý a bílý drát(pravda barva neseděla ale to nám nevadilo :laugh: )nevyšel :) tak ať se podaří Tobě něco dobrého a konektor Ti přinese něco dobrého navíc k Tvé motorce
Poslední změna: 11. úno 2013 22:33 uživatelem Hodys.
11. úno 2013 22:31 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl czjohn pro téma Re: Kabelaz pod nadrzi

Ony ty konektory jsou oba samice tak je do sebe nezapojim, minuly majitel mi dnes psal ze pri vymene svicek mozna zapomeli zapojit senzor rezervy v palivove nadrzi, tak az budu u moto poradne to okouknu a vyfotim
11. úno 2013 22:34 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl czjohn pro téma Re: Kabelaz pod nadrzi

Tak jsem se poradne podival pod nadrz a zjistil jsem ze ty volne kabliky byly ze svorek senzoru rezervy. Kabliky byly oba cerno-zelene takze predpokladam ze je uplne jedno jak je zapojim ze?
14. úno 2013 22:15 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Kabelaz pod nadrzi

jasně že jo,jeden jde od zdroje,čidlo ty dva propojí,je jedno v jakém směru,a druhý končí na žárovce . v každém případě dobře že sis všiml,spoléhat na nezapojenou kontrolku se nevyplácí B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
16. úno 2013 20:57 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Kabelaz pod nadrzi

tak to by měl poznat tak že když zapne zapalování všecho by se mělo rozsvítit ne?
17. úno 2013 11:34 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.481 sekund