Montáž hlavního stojanu na CBF 600N 2006

  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj všem. Konečně se mi poštěstilo sehnat centrální stojan na moji motorku. Jen nevím jestli má držet jen na šroubech, nebo jestli nepatří do ok která jsou na motorce nějaké vymezovací podložky. zatím jsem se tam nedostal ale vím že šrouby jsou desítky a ty oka o dost větší. Ale ze stojanem přišly šrouby matky, pružiny a plech na zavěšení pružin. Dle plánku u stojanu to sedí, a tak nevím jestli mi na motorce něco nechybí ( ty special podložka do těch ok), nebo je to jen na těch šroubech. Bohužel tady nikoho nemám, kde bych to okoukl. Budu rád pokud to někdo víte, poradíte i pomužete. Dík Jirka
21. bře 2013 18:33 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj.
asi před dvěma roky jsem taky dával cen. stojan a bral jsem to tady . V balení bylo vše co jsem potřeboval a nic jsem nemusel dolaďovat. Bohužel do garáže teď zrovna nemůže jinač bych ti to vyfotil.
Litvínov CBF 600S
Poslední změna: 22. bře 2013 11:12 uživatelem Pavouk30.
22. bře 2013 11:11 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0
Pavouk30 napsal:

Ahoj.
asi před dvěma roky jsem taky dával cen. stojan a bral jsem to tady . V balení bylo vše co jsem potřeboval a nic jsem nemusel dolaďovat. Bohužel do garáže teď zrovna nemůže jinač bych ti to vyfotil.

No to je přesně on. :) A díky. no já se dostal do tej garáže dnes ( mám to z ruky u kámoše ), A pasuje, jen se otáčí na hlavách těch imbusů co k tomu patřej. jednoduchý a účinný. dost mi to nejdřív nešlo na rozum, u starej cagivky jsem měl osu zkrz, a tak jsem i hledal i tady :huh: Až to budeš dávat natři ty šrouby včetně hlaviček dobrou vazelinou. Já tam dal bílou metalflux je od - 30 do ´+ 250 a pod zkápnutí + 280. to je na furt. jen ty pružiny jsou porod. Pokud nemáš nějakej přípravek. :) Ještě jednou dík a at se ti daří. jirka
22. bře 2013 13:49 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.602 sekund