Kombinéza

  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0

Kombinéza vytvořil uživatel portyk

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak má správně sedět kožená dvoudílná kombinéza, hlavně kalhoty. Vim že se to sem moc nehodí, ale vybral jsem si značku Revit. Díky za rady:)
Poslední změna: 30. bře 2013 13:35 uživatelem portyk.
30. bře 2013 13:29 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Kombinéza

Ahoj. Myslím, že jakékoli mototéma se sem hodí. Jsme motorkáři a kdo jinej by ti měl poradit :) Bohužel, já jezdím v kevlarových riflích a textilní bundě, takže k tomuhle tématu ti nic zásadního nesdělím.
30. bře 2013 13:56 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl portyk pro téma Re: Kombinéza

Aspoň někdo se ozval. No já si právě kupuju svoji první kombinézu, tak potřebuju poradit. Každý totiž říká něco jiného :(
30. bře 2013 14:10 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Kombinéza

Jezdím v kůži MBW jako Wextn a jsem nadmíru spokojený. Kalhoty ti mají sedět v sedě. Ve stoje vypadáš jako s "vykloubenými" koleny, ale v sedě kopírují tvůj posez. Důležité je, aby chrániče, které považuju za samozřejmost seděly na kolenou... při pádu se nesmí otočit, shrnout...pak by neměly smysl.Kůže má být uplá. V tomto vidím výhodu proti textilním hadrům, který jsou v tomto horší (dle mého názoru)
chro chro
30. bře 2013 15:34 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl portyk pro téma Re: Kombinéza

Ale trochu se ta kombineza vytahne ne? :)
Poslední změna: 30. bře 2013 17:58 uživatelem portyk.
30. bře 2013 15:51 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Kombinéza

Ahoj,
ja teda zatim jezdim v kevlarkach a kozeny kalhoty budu kupovat az pred letem. Nicmene pokud vim, tak by ti mela byt nova kuze tesna, protoze se vytahne. Totez i u bundy, kdybych pres zimu nepribral, tak mi je ted velka :laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
30. bře 2013 20:44 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Kombinéza

portyk napsal:

Ale trochu se ta kombineza vytahne ne? :)


vem si boty: ty se ti vytahají tam, kde jsou namáhané, neboli se ti přizpůsobí..asi tak nějak.
chro chro
31. bře 2013 20:01 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Re: Kombinéza

Co setýká kalhot souhlasím s Keithem u bundy pokud má termovložku tak vyzkoušet i s páteřákem aby to pak netáhlo v ramenou. Nadruhou stranu když bude volná bude ti ji ve větších rychlostech nabírat vítr a při pádu by ti mohli poodjet chrániče. Jezdím v kůži, v kevlaru i textilu ale kůže je kůže.Když si usteleš míň to bolí :) Na cestování je asi kevlar-textil pohodlnější.
Honda CBF 1000 2010
01. dub 2013 12:00 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Neep pro téma Re: Kombinéza

Jezdím v kožené dvoudílné kombošce PROBIKER.Mám ji čtvrtý rok a jsem s ní spokojen.Kupoval jsem ji těsnější, ona se nošením vytáhne a tedˇ sedí jak ušitá na mě.Jenom nesmíš přes zimu přibrat pět kilo.
01. dub 2013 14:59 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: Kombinéza

presne tak, musi to byt lehce tesne, hlavne pri oblekani ti bude pripadat ze se do toho trochu nemuzes dostat. Samozrejme nesmi te to svazovat, ale lehounke pnuti je v poradku, to si sedne. Zalezi samozrejme na tvem posezu, ale v prodejne vyzkousej si sednout jako by jsi byl na motorce.
Taky zvaz kdy budes chtit jezdit, jestli pod hadry budes brat nejake termopradlo a nebo budes jezdit vetsinou v lete temer nahatej :-)
02. dub 2013 09:22 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.540 sekund