Vymena sviecok na CBF1000F - aky kluc?

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
standaCBF napsal:

Malp napsal:
Jinak ten klíč na svíčky by nebylo od věci mít pod sedačkou-je divný,že to tam ti ptáci nedávají do nářadí.


No ja myslim ze je tam naopak davaji. Ja jsem mel v naradi pod sedackou tenhle klic vzdy u obou hond co jsem mel. To spis ti to tam nedal predchozi majitel.


No veru do CBF1000F nedavaju, viz prilozeny zoznam naradia z navodu

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

12. dub 2013 10:50 #11

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Luhamoto napsal:

boco818 napsal:

Luhamoto,

Dik za foto a info :)
Predpokladam ze si ten kluc vyrabal sam - 16stka nastrcka a kus imbusu?
Mas niekde info aky max priemer moze mat ten kluc (aby vosiel do diery) a aka je celkova dlzka?
Ak si ho kupil tak ako je na foto, prosim o info kde.
dik


Ten klíč je originál, měl jsem ho v nářadí u CBF nebo u předchozí motorky, to už teď nevím.
Jinak lze koupit např zde : klik

PS: Do běžného nástrčkového klíče se nevejde svíčka, musel by být klíč dost dlouhý!


Ten kluc z odkazu co si poslal sa mi nepaci, kvoli zlemu pristupu by som radsej taky aky mas ty (taky isty ukazuje obrazok zo servisneho manualu)
12. dub 2013 11:01 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Boco 818-veď keď pôjdeš na náš koniec na kofolu zastav sa dám Ti krásny novučičký.Je k máni 16 aj 21 mm,
12. dub 2013 11:37 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
boco818 napsal:

No veru do CBF1000F nedavaju, viz prilozeny zoznam naradia z navodu


tak to je zvlastni, ja mam take CBF1000 a ten klic jsem tam mel, pravda, kupoval jsem ji jetou a navic jeste v anglii, takze nemuzu tvrdit ze to tam treba nepridal predchozi majitel, nebo ze je vybava v anglii jina, ale mam tam presne ten co je na obrazku od luhamoto.
12. dub 2013 12:31 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
A aku moto vlastne mas? Jednovyfukovu CBF1000F (rocnik 2010+)?
12. dub 2013 12:56 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Pepe napsal:

Boco 818-veď keď pôjdeš na náš koniec na kofolu zastav sa dám Ti krásny novučičký.Je k máni 16 aj 21 mm,

Tak takuto ponuku sa nepatri odmietnut :)
Posli mi prosim svoj kontakt do PM
Mozno uz tento vikend by som zahajil sezonu, len sa bojim tych vytlkov na cestach, pre moto je to nebezpecne...aspon sudiac podla toho co vidim kazdy den v BA.
12. dub 2013 12:59 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
boco818

Ten kluc z odkazu co si poslal sa mi nepaci, kvoli zlemu pristupu by som radsej taky aky mas ty (taky isty ukazuje obrazok zo servisneho manualu)[/quote]

Pokud chceš ten samý klíč, tak ho borec prodává v komplet sadě zdě. Ale ověř si ještě tu velikost toho klíče!
www.motorkari.cz/motobazar/nahradni-dily...rr-sc57--300576.html

Jinak je hromada klíčů v náhradě, jen si vybrat a případně si vhodně upravit. Výběr je fakt veliký.
Nebo si kup rovnou golu na svíčky a na to dáš běžné nářadí.
gola

PS: Na tu svíčku není třeba nějaké extra nářadí. Stačí jen na povolení a pak už to musí jít vytočit rukou. Zrovna tak to zašroubuješ a jen s citem dotáhneš, abys cítil jak se podložka u svíčky přimáčkne. V žádném případě to tam nějak nervat! Nezapomeň namazat závit grafitem (nebo měděnou vazelínou),aby se ti svíčka nepřipekla a vždy šla pak v pohodě sundat. :)
Poslední změna: 12. dub 2013 17:33 uživatelem Luhamoto.
12. dub 2013 14:37 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Luhamoto napsal:

boco818

Ten kluc z odkazu co si poslal sa mi nepaci, kvoli zlemu pristupu by som radsej taky aky mas ty (taky isty ukazuje obrazok zo servisneho manualu)


Pokud chceš ten samý klíč, tak ho borec prodává v komplet sadě zdě. Ale ověř si ještě tu velikost toho klíče!
www.motorkari.cz/motobazar/nahradni-dily...rr-sc57--300576.html

Jinak je hromada klíčů v náhradě, jen si vybrat a případně si vhodně upravit. Výběr je fakt veliký.
Nebo si kup rovnou golu na svíčky a na to dáš běžné nářadí.
gola

PS: Na tu svíčku není třeba nějaké extra nářadí. Stačí jen na povolení a pak už to musí jít vytočit rukou. Zrovna tak to zašroubuješ a jen s citem dotáhneš, abys cítil jak se podložka u svíčky přimáčkne. V žádném případě to tam nějak nervat! Nezapomeň namazat závit grafitem (nebo měděnou vazelínou),aby se ti svíčka nepřipekla a vždy šla pak v pohodě sundat. :)[/quote]

Orech na golu mám (Tona), ale nevojde mi do diery. Niečo vymyslim a keď nie tak si kľúč niekde poziciam. Dik za rady.
12. dub 2013 22:05 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
boco818-Orech na golu mám (Tona), ale nevojde mi do diery. Niečo vymyslim a keď nie tak si kľúč niekde poziciam. Dik za rady.

Poslal som Ti čislo daj vediet či je to Ok,v klude si ho zoberieš keď pôjdeš na vylet,alebo ho môžem poslať...sviečky nehoria :cheer:
13. dub 2013 07:04 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Prisli mi objednane sviecky a vdaka klucu od Pepe-ho (diky!!!:) ) som sa pustil do ich kontroly/vymeny.

Sviecky 1,2,4 sa mi podarilo dat von, ale ku 3 je taky zly pristup ze napriek tomu ze mam servisny manual sa mi k nej nepodarilo dostat. Nad 3-tou svieckou je vela hadic, kablov, indukcna cievka atd, postup v servisnom manuale zjavne nie je dostacujuci.
Nakolko ale tie 3 boli este OK (podla servisneho manualu ak je medzera medzi elekrodami vacsia ako 1 mm treba ich vymenit, ja som ju mal mensiu ako 0,8).
Nove sviecky si necham do buducnosti...

Do buducnosti - je tu niekto na fore kto uz vyberal 3tiu sviecku? Zaujimalo by ma ako.
21. dub 2013 23:03 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.601 sekund