cbf 600 s předělání na n

  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim potreboval bych poradit budu porizovat cbf 600s (za super cenu) ale libi se mi cbf 600n. Jde to predelat nebo je jina nadrz,budiky atd. Moc dekuji jestly nekdo poradi
25. srp 2013 15:27 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Zkus se domluvit s Hodysem, můžete udělat change :laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
25. srp 2013 19:56 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl patek pro téma Re: cbf 600 s předělání na n

Předělat to , asi nepůjde . Nejdřív se svez na nějakém naháčovi a potom na tvé budoucí polokapotě . Já se občas svezu na hornetovi ale svou cbf600s bych za něj neměnil . Nefouká na mě a v určitých rychlostech mi větr nechce urvat hlavu .
25. srp 2013 20:34 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Pro plné vychutnání předností naháče doporučuji celodenní výlet v dešti - že, Hodýsku? :D
25. srp 2013 20:50 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 21
  • Obdržená poděkování 0
Jak už sám sobě skoro odpovídáš. Bez výměny nádrže, budíků, světla, předních blinkrů a zrcátek...minimum co mě teď napadlo, to určitě nepůjde. Tak je na uvážení, jestli by z výhodné koupě nebyla drahá přestavba :) Na pohodlí jízdy je určitě lepší kapotka...toť i moje zkušenost :)
25. srp 2013 21:08 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2
Myslím, že nádrže sú rovnaké. Ale všetko od nádrže dopredu, je úplne iné. Hlavne tam máš to "lešenie" na ktorom drží celá tá kapotáž aj so svetlami a blinkrami. Do takejto prestavby by som sa teda nepúšťal. Vlastne všetko od krku riadenia je iné.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
26. srp 2013 15:38 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: cbf 600 s předělání na n

nech si kapotu naháč je sexy ale cestování s kapotou je pohodlíčko,já koupil za skvělý prachy naháče v dobrým stavu stejně jako ty tu svoji a vždycky jsem ho chtěl a líbí se mi ale na delší trasy je kapota k nezaplacení...pokud ovšem na tom trváš a máš stříbrnou tak uděláme přestavbu :) potřebuješ stopro nádrž páč kapota má prolis a držáky,budíky,světlo,kryt chladiče,zrcátka,předělat dráty ke světlu blinkry atd ...ale jak říkám pokud máš stříbrnou dovez to a přehážeme to :) teda pokud by se nemuselo nic řezat a vařit do toho bych nešel nevím jak je tam to lešení a prasit něco nemá smysl...jinak za kapotu bych byl vděčný a pokud by mi zůstala i moje mašina tak by to za to stálo pokud máš ty díly pěkný a v cajku :)ale naetuším zda to není utopie takový projekt :)
Poslední změna: 26. srp 2013 21:49 uživatelem Hodys.
26. srp 2013 21:45 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: cbf 600 s předělání na n

mrkni na partsdepot tam je komplet všech dílů dej si cbf s ....a cbf n a porovnej ...rám vypadá stejně a díly tam jsou vyobrazeny všecky porovnej to
26. srp 2013 21:56 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: cbf 600 s předělání na n

Chalani mrknite mi či má Sková CBF 600 od roku 2008(striekačka)na držiakoch páčiek zavit na speťáky,dík
13. led 2014 15:44 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.860 sekund