Volnoběh na CBF 250

  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0

Volnoběh na CBF 250 vytvořil uživatel Blažena

Ahoj lidi, mám Hondu CBF 250 a nejde seřídit volnoběh. v servisu 2x rozebrali karburátor, vše vyčistili, seřídili dle manuálu, je daná nová svíčka, nový vzduchový filtr, a motocykl stále zlobí. Krom volnoběhu, který stále kolísá mezi 1500-3000 ot/min, mezi 80-100km/h škube motor. Můžete prosím někdo poradit? Díky Blažena
25. zář 2013 13:18 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Volnoběh na CBF 250

Mal si v servise len karbec alebo motku?Na sytič drží pekne otáčky?Kolko to má najazdené?Príčin kolísania volnobehu môže byť viac-vôla medzi ihlou na šupátku a komínkom(vybité sedielko),vôla na čape škrtiacej klapky,prasknuté hrdlo,zlá hladina...niekedy aj banalita ako moc našponované lanko,velká vôla na vyfukovom ventile,nečistota v karbece..
Predpokladám že máš záujem to robiť ked sa pítaš,tak v prvom rade vyhoď karbec a daj ho vyčistit na ultrazvuk aspoň na 5 hodín ale membránu zo šupátkom vyber(hned skontroluj či nieje na ihle otlačok),ostatné podla toho akú majú lázeň,nastav ventile,skontroluj hrdlo..ostatné pak
26. zář 2013 10:13 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Volnoběh na CBF 250

Ja s volnobehom nemám problém, ale šklbe mi to pri tých 90-100 a asi 6500 otáčkach... už mi aj karbes štelovali, no nič sa nezmenilo... motorka fičí už druhý rok a nič, ale mne to dosť vadí... asi som rozmaznaná... hehehe
27. zář 2013 19:45 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Blažena pro téma Re: Volnoběh na CBF 250

Celá motorka je již 3 neděle v servisu, nevědí si rady. 3x měli venku karbec, veše rozebrali, složili a nastavili dle manuálu a stále nic. Nyní se pustí do sundavání hlavy a kontroly ventilů. Potom kdyby to dělalo, tak již prý nevědí a buď si motocykl odvezu, nebo to bude pokus omyl. Letos se na motocyklu najezdilo pouze 6000km, a celkem má najeto 1ooooKm. To si myslím je dost málo na takovéto závady
30. zář 2013 21:24 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Jantar_350 pro téma Re: Volnoběh na CBF 250

A v jakým servisu to dělaj, v Hondě nebo nějákej Pepík z horní dolní (nic ve zlém)?
01. říj 2013 12:43 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Blažena pro téma Re: Volnoběh na CBF 250

Tak dnes jsem si motocykl přivezl ze servisu. Mechanik mi řekl, že na ventilech nebyla žádná vůle, že opravdu pochybyl servis, kde byl motocykl na poslední prohlídce (značkový. :( Jinam se s motocyklem nejezdilo.) Ta jsem se opět přesvědčil o tom, že i mechanici z Horní - Dolní mohou býti šikovní pionýři. Volnoběh je normální, a navíc motor v rychlosech od 80-100km navynechává. (Pepe, měl jsi pravdu s tím ventilem)
02. říj 2013 21:02 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Volnoběh na CBF 250

Fajn,ešte stihneš aj njáky kilák natočit ona CBF 250 má jednoduchý motorček,ale niekedy vie potrápit zdanlivá banalita-v lete chalan volá že moto vynecháva(zohriata),tip na den opravy ,nakoniec u mňa trčala dva týždne..
04. říj 2013 19:45 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.805 sekund