Rozvodova retaz CBF600, r.v.2004

  • Příspěvky: 40
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim,

viete mi poradit, pri kolko km je treba riesit rozvodovu retaz ? Neviem ci som dobre hladal, ale nikde na fore som to nenasiel a nie je to ani v servisnom manuale. Dakujem,
05. lis 2013 17:39 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Záleži ako jazdíš môže dať 100 000 km ale aj 50 000,tak niekde v strede pokial nieje hlučná stačí mrknúť na šponovák
17. lis 2013 13:23 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 0
V moto prodejně si kup za dvě stovky měrku na řetěz. Ta Ti poví jak moc je vytažený. Měrka má 5 zoubků a podle vytažení vždy další a další zapadá. Když jsi na třetím tak začni šetřit. Máš-li centrální stojan a točíš kolem, řetěz se volně odvaluje, až se začne cukat když opouští pastorek je pastorek opotřebený. Pak vyměň celou sadu. Velkou rozetu nikdy neopotřebíš jako první - vždy pastorek. Sada je, ale levnější než třeba řetěz a pastorek. Jezdím jen sady ČZ z "motoretezy.cz" ČZ Gold jsou stejně kvalitní jako jakýkoliv jiný "světový " řetěz a navíc zaměstnáš české lidi ve Strakonicích
a při kvalitním a včasném mazání vydrží na CBF 1000 min. 20 000km. Můj Gold vydržel skoro 30.000 km ale musel jsem obrousit vymačkané zuby na pastorku protože už nepadal z kolečka.
17. lis 2013 19:17 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 0
V moto prodejně si kup za dvě stovky měrku na řetěz. Ta Ti poví jak moc je vytažený. Měrka má 5 zoubků a podle vytažení vždy další a další zapadá. Když jsi na třetím tak začni šetřit. Máš-li centrální stojan a točíš kolem, řetěz se volně odvaluje, až se začne cukat když opouští pastorek je pastorek opotřebený. Pak vyměň celou sadu. Velkou rozetu nikdy neopotřebíš jako první - vždy pastorek. Sada je, ale levnější než třeba řetěz a pastorek. Jezdím jen sady ČZ z "motoretezy.cz" ČZ Gold jsou stejně kvalitní jako jakýkoliv jiný "světový " řetěz a navíc zaměstnáš české lidi ve Strakonicích
a při kvalitním a včasném mazání vydrží na CBF 1000 min. 20 000km. Můj Gold vydržel skoro 30.000 km ale musel jsem obrousit vymačkané zuby na pastorku protože už nepadal z kolečka.
17. lis 2013 19:17 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 0
V moto prodejně si kup za dvě stovky měrku na řetěz. Ta Ti poví jak moc je vytažený. Měrka má 5 zoubků a podle vytažení vždy další a další zapadá. Když jsi na třetím tak začni šetřit. Máš-li centrální stojan a točíš kolem, řetěz se volně odvaluje, až se začne cukat když opouští pastorek je pastorek opotřebený. Pak vyměň celou sadu. Velkou rozetu nikdy neopotřebíš jako první - vždy pastorek. Sada je, ale levnější než třeba řetěz a pastorek. Jezdím jen sady ČZ z "motoretezy.cz" ČZ Gold jsou stejně kvalitní jako jakýkoliv jiný "světový " řetěz a navíc zaměstnáš české lidi ve Strakonicích
a při kvalitním a včasném mazání vydrží na CBF 1000 min. 20 000km. Můj Gold vydržel skoro 30.000 km ale musel jsem obrousit vymačkané zuby na pastorku protože už nepadal z kolečka. :)
17. lis 2013 19:18 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Vlastíku kolega mal na mysli,teda dúfam primárnu reťaz v motore.
21. lis 2013 08:01 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 40
  • Obdržená poděkování 0
Dakujem Vam za rady. Pepe ma pravdu, myslel som rozvodovu retaz v motore. ;) Asi poviem servisakovi nech ta tu rozvodovu retaz hodi ocko a uvidime... :-)
19. pro 2013 10:50 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.505 sekund