"špatné startování"

  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20
Asi po měsíci stání motorky jsem chtěl nastartovat. Po prvním a po chvíli druhém zapnutí startéru motor párkrát blafl. Při třetím motor ani neškytl. Při čtvrté zkoušce nastartoval (asi 5s startér) a běžel v hodně nízkých otáčkách. Může toto motor dělat při odstavení jednoho měsíce? Děkuji
22. pro 2013 11:11 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl silli pro téma Re: "špatné startování"

Nahodou som po cca mesiaci a pol (baterka bola vybrata) nastartoval vcera aj ja (striekal som zvody). Na prvy krat. Otacky krasnych 2000 so syticom, 1300 bez. Starter cca 2 sekundy.
22. pro 2013 11:46 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: "špatné startování"

elektrikarCZE napsal:

Asi po měsíci stání motorky jsem chtěl nastartovat. Po prvním a po chvíli druhém zapnutí startéru motor párkrát blafl. Při třetím motor ani neškytl. Při čtvrté zkoušce nastartoval (asi 5s startér) a běžel v hodně nízkých otáčkách. Může toto motor dělat při odstavení jednoho měsíce? Děkuji

Je to normálne,klesne hladina v plavákovke,pohladaj niekde sme tu riešili ako ju natočiť,že sillimu po mesiaci a pol chytla na brnk je zaujímavé a prvé čo ma napadlo že mu nedrží dobre podtlakový ventil
26. pro 2013 15:07 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20
Tak dnes jsem zkoušel nastartovat a nastartoval jsem hned na první pokus cca po 3s starteru. :D
18. led 2014 20:20 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.765 sekund