mazání

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: mazání

Ano,ten Valvoline white je take super,lec po zruseni
jednoho mista tady u nas-kde se dal koupit,bych musel
pro nej do Ostravaki-50 km tam a 50 km zpet.A posilat
ne-sprej jsem kupoval za 200,-penez a postovne je
120,-penez a vetsi mnozstvi neobednavam.Motul tu koupim
a take neni spatny.Mas pravdu Malpe-ten Valvoline je
dobra volba.
30. led 2014 20:14 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: mazání

Jooo,já jsem s Valvolinem spokojený a doufám,že bude i nadále v Brně k dostání.
Horší s tím čištěním řetězu-osobně mě to baví si občas místo ježdění aj volačo pošolichat na mašině,takže v tom problém není-spíš ten kartáček po naftě když si následně čistím zuby má takovou divnou chuť :woohoo: -kurňa čím to může být-máš stejný zkušenosti??? :woohoo:
31. led 2014 18:03 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: mazání

Ahoj Malpe
Já musím říct ze své zkušenosti. Můj kartáček chutná jen po pastě, protože já zatím řetěz jen mažu :laugh: a budu se držet Rady nepřehánět údržbu...Když se začíná lesknout nebo po hustém dešti(což je v poslední době po každé jízdě :unsure: ) ho prostříknu. Začal jsem používat i mazivo co mám v práci je to na bázi teflonu a tolik nehází bordel po motorce, vytlačuje vodu a to mi stačí. až se nebude ohýbat tak ho vyměním :laugh:, ale předpokládám, že dřív mi odejdou zubatý kolečka :)
Honda CBF 1000 RS:)
01. úno 2014 10:59 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Re: mazání

Jo, taky mi ted přišel domu z Louise Kettenmax .... jinak na mazaní též používám Motul - sprey.

PS: spolu s plastovým blatníčkem
CBF 600 S 2008
07. úno 2014 21:05 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl suverobo pro téma mazání

Tiez mam Scottoiler, stoji sice stovku, ale nemusim sa o retaz vobec starat.
Stale pekne namazana a cista. Olej do toho stoji 7€ a vystaci na 10000km
11. kvě 2014 12:00 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
23. kvě 2014 19:31 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma mazání

Zdar kluci,uvažujem nad týmto mazacím systémom,je to slovenský výrobok Nemo2 v podstate mechanická záležitosť,netreba elektrické zapojenie ani podtlak,sámi si určujeme množstvo a čas mazania...zaujímavé mám rád jednoduché veci.
Máte niečo podobné nahodené alebo odskúšané?
Poslední změna: 23. kvě 2014 19:38 uživatelem Pepe.
23. kvě 2014 19:37 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma mazání

Pepe napsal: Zdar kluci,uvažujem nad týmto mazacím systémom,je to slovenský výrobok Nemo2 v podstate mechanická záležitosť,netreba elektrické zapojenie ani podtlak,sámi si určujeme množstvo a čas mazania...zaujímavé mám rád jednoduché veci.
Máte niečo podobné nahodené alebo odskúšané?


Na Motoride je o tom diskuze a myslím, že si to každý dokáže doma udělat, pokud by chtěl. Nevím oficiální cenu, nikde jsem to nenašel, baví se tam o 150 E za Nemo 2.
A pak tam mají odkazy klik

Jinak o tom nic nevím, mažu a čistím klasicky.
23. kvě 2014 20:18 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma mazání

Pozeral som ten článok na motoride,názory rôzne,skôr negatívne ale žiadne z praktického používania.Konkrétne tá maznica čo tam dali za príklad by samozrejme nefungovala,je to na vazelínu,olej by samospádom vytiekol bez možnosti dávkovania.Niečo na funkčnosť by sa po domácku určite vyrobiť dalo,ale ak majú zariadenia na automatické mazanie poslúžiť účelu,hlavne na dlhých cestách,musia byť spolahlivé,účelné a spríjemniť nám cestu.Je pravda že pre niekoho by to ručné dávkovanie mohlo byť obťažujúce ale ja by som v tom problém nevidel možno skôr výhodu.Verím že v zahraničí nejaký obdobný systém funguje už dávno,len sa neviem dopátrať,tak pokiaľ by niekto objavil dajte....Ď
24. kvě 2014 07:27 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma mazání

Možná to bude trochu mimo mísu, ale pokud jde o hodnocení zda ano nebo ne mazací automat, jsem pro. Mám nějaký noname, ale funguje. Samozřejmě na bázi podtlaku. Dost dobře si nedovedu představit, že by něco podobného fungovalo spolehlivě nějak jinak. Vychytal jsem si dvě polohy nastavení. Jednu na suché počasí, jen aby byl řetěz mazaný a čistý, a druhou na déšť, abych dosáhl téhož. Pokud se držím těchto poloh, je řetěz jak má být, a olej nikde neteče. Pokud někdo brečí že má z boku mastnou gumu, je to blbost každého zvlášť. Na konci umístěnou jehlu se mi podařilo ztratit, takže jsem dočasně instaloval redukci zakoupenou v Akvaristice, původně do okysličovacího přístroje. A taky funguje. Dočasně. Jenže právě " Dočasno " je v naší zemi jednotka poněkud diskutabilní B) , podjednotkou je tuším " jeden furt " :evil:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
24. kvě 2014 21:02 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.676 sekund