Upgrade podvozku CBF600N

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Upgrade podvozku CBF600N

Budíky nebude asi poteba řešit a pokud by sehnal komplet předem vyplatí se mu přehodit brzdovou pumpu a nechat lepší brzdy pokud nemáš Abs je to pohoda ani úhel řízení nebude problém na 99% se bude hornet zkracovat spíš v zadu ale kde vzít přední vidlice v pořádku a jak opakují Hornet je lehčí motorka a taky není nijak extra podvozkové stavěny Honda staví motorky spíš pro lidi když se do toho potopis jako ja preskocis i 100tis ale zase dostaneš motorků kterou na trhu nenajdes ikdyz by konvajsr nesouhlasil :evil: teď už mi schází jen kone ale podvozek a brzdy jsou úplně jinde než na začátku ale do technickou to nedostanou... :angry:
Honda CBF 1000 RS:)
19. úno 2016 20:47 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Upgrade podvozku CBF600N

Kdyz se divam na tu sadu od HYPERPRO, tak prvni co me napadne je predni pruziny. Progresivni jsou super, ale kdyz jsme je vymenil za normalni ohlinsy, tak se najednou prestala motorka tolik ponorovat a celkove zacaly predni vidle fungovat(nejsme japonci, kterym jiste staci, ale jezdime ve dvou i s kuframa). Dalsi moznost je vymenit cartridge za plne seriditelne coz uvidim po par letech jestli se budu nudit, ale zatim jsem spoikojen s vymenou jen pruzin.

Zadek je vetsi problem, protoze pokud jsem hledal tlumic z jinych motorek Honda, tak rozmerove se zadny nehodi. Hornety a podobne maj kratsi.Takze nezbylo, nez zadat vahy a nechat si slozit tlumic presne na to co potrebujes.

Jo kdyby chtel nekdo original pruziny muzem se domluvit, ja uz je zpet davat nebudu.
20. úno 2016 02:50 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Upgrade podvozku CBF600N

Jak píšeš jiné motorky asi né u CBF 1000f a CB 1000r jsou totožné(rozdíl 3mm) mám je oba) a Ohlins co jsem dal je v podstatě na Horneta...
Kdybych chtěl opravdu změnu zkusil bych to Hyperpro a zeptal bych se zda náhodou nemůžou udělat pružinu silnější... podle mě by se to hodilo. Problém se těmito tlumiči je jeden podívejte se jak se šteluje stlačnení pružiny to je asi to jediné s čím budete hýbat často... a pokud jsou to dvě matky tak si představte jak to budete nastavovat s tím prostorem co na motorce máme... Proto jsem nakonec zvolil drahý zadní tlumič s hydraulickým kroužkem a stlačení ovládám lehce rukou vedle zadní stupačky.
Honda CBF 1000 RS:)
20. úno 2016 21:47 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Drak3n pro téma Upgrade podvozku CBF600N

Takze tak ci onak, bude potrebne zadny tlmic vymenit, lebo ten sa asi repasovat neda, co ? Bohate by stacil aj nejaky pouzity aftermarket tlmic a ten dat zrepasovat, ale take nikde nie su, takze ostava 400€+ len za zadny tlmic.

www.vangelas.com/
Mate skusenosti ? Mozno bude najlepsie motku nechat tam a opytat sa na moznosti.
20. úno 2016 22:59 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Upgrade podvozku CBF600N

Drak3n napsal: Takze tak ci onak, bude potrebne zadny tlmic vymenit, lebo ten sa asi repasovat neda, co ? Bohate by stacil aj nejaky pouzity aftermarket tlmic a ten dat zrepasovat, ale take nikde nie su, takze ostava 400€+ len za zadny tlmic.

www.vangelas.com/
Mate skusenosti ? Mozno bude najlepsie motku nechat tam a opytat sa na moznosti.



Mohu doporucit z vlastni zkusenosti

tlumice-podvozek.cz/
Poslední změna: 21. úno 2016 14:31 uživatelem Mefisto.
21. úno 2016 14:27 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.621 sekund