drzak na telefon (navigace)

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
Ahoj,
mam motorkarskou navigaci Tomtom rider, ale nejen ze pro me uz nevydavaji mapy (pro ne uz je stara), ale navic se me tyka takzvany GPS rollover chyba a tak je cas mimo, nefunguje ETA a proste navigace je zmatena, Tomtom slibuje aktualizaci vice jak pul roku a ani slovo, takze predpokladam ze uz ji nikdy nevyda (jen mi nabidnuli slevu 20% kdyz si koupim neco noveho (za desitku). Takze se na ne chci uplne vykaslat a resit to jen mobilem i kdyz ten ma nejake nevyhody (nemoznost v rukavicich, mozne naruseni vodou i kdyz bych ho mel mit vodotesnej,....

Chtel bych velmi bytelny drzak, pravdepodobne kovovej, takovej abych nemusel mit strach ze kdyz chytnu vymol tak mobil zatoci doprava zatimco ja pojedu doleva.
Nejake dobijeni asi uplne neresim, kdyz by bylo treba tak tam kabel vzdy nejak dostanu.
Mate nejakou dobrou zkusenost? (zase nehodlam dat za drzak nejaky strasny penize)
Zatim jsem nasel neco v tomto stylu:
www.aliexpress.com/item/4000330657938.ht...8,searchweb201603_53

A pak takove co se do nich cely mohil schova, ale vsechny jsou na nejake mobily uhlopricka 3.5-4.5 :-)
www.alza.cz/auto/levne-drzaky-a-pouzdra-...n=1&prod=8296&sc=510

Diky za nejake nakopnuti.
10. pro 2019 09:26 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Odpověděl Damon pro téma drzak na telefon (navigace)

Já mám tento:
www.aliexpress.com/item/32901625424.html...1.0.0.8a6b4c4dU0zLYC
Ale mám mobil v silikonovém pouzdře.
Kawasaki Z 1000 SX
10. pro 2019 21:25 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma drzak na telefon (navigace)

Já jsem na okruhu dostal highsider jako prase už jsem se s motorkou loučil... v zatáčce na koleno mi ujela prdel... nevěděl jsem co se stalo zrovna na mě koukal instruktor... v boxech mi řekl že jsem zadním kolem přejel chytrý telefon.... začínají se používat místo časomíry... takže kvalitní držák to fakt chce....:(
Honda CBF 1000 RS:)
12. pro 2019 13:54 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma drzak na telefon (navigace)

Držák na tydlitoun uktuálně řeším taky ( i když na druhou mašinu ) . Měl jsem v létě bludičku (GPS) v "jakožeservisu " (zhoršující se světlost displeje ) , tak jsem měl pár výjezdů s navigací v telefonu . Zakoupený slídový obal jsem zavrhl hned po prvním courání . Telefon pod slídou se hřeje , ovládání nic moc a navíc se to na sluníčku leskne .- Prostě o ničem .
Momentálně čekám na dodání držáku od číňana s tím , že by byl tel. krytý za plexi , tedy mimo obal (XT Tenére ). Pokud se to bude jevit jako ok , doladil bych to i pro CBF . www.aliexpress.com/item/4000084083453.ht...34-b2d0-0c4753f2a71a
12. pro 2019 16:25 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.390 sekund