Vylepšení mojí CBF 600 S - centrální stojan

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Zabezpeč garaž,ak sa dostanu dovnutra rataz je malina.Kludne si niečo sam vymysli,možnosti je dost..
12. lis 2012 12:18 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 80
  • Obdržená poděkování 1
To Declen..reaguji na tvůj dotaz...i já jsem řešíl stejný problém se zabezpečením motorky v garáži i celkově zabezpečení garáže. Na garáži mám 3 zámky, motorku uzamčenou, kotouč uzamčený, na zadním kole řetězový zámek z Pola,auto mám v garáži postavené tak aby mi motku nemohli vyndat ale když sousedovi ukradli přes noc motorku z garáže , kterou měl ve dvoře, zabezpečenou alarmem, který vydával jak akustický signál tak odesílal sms zprávu na mobil, motku měl uzamčenou nejdražšími zámky od Abus, měl ji dokonce právě přikotvenou i k podlaze a ráno byla motka fuč...a to měl garáž hned vedle baráku cca 5 m a jak jsem psal na na svém pozemku - dvorku!!!!...tak jsem se na vše vyprdnul, i auto nechávám odemčené, protože když mi budou chtít ukradnout autorádio tak mi alespoň nezničí zámek na dveří, nebo nerozbijí sklo na okně...což vyjde dráž, něž autorádio.. :laugh: Když to shrnu: i když by jsi měl motku zabetonovanou v podlaze tak když ji bude někdo chtít ukradnout, tak ti ji prostě ukradnou a můžeš si ji zabezpečit jak chceš...třeba si k ní přivaž naklonovaného Tiranosauruse Rexe a ukradnou i jeho... ;) :woohoo: :laugh: ..to je totiž ta DEMOKRACIE!!! Jinak mezi náma, nechal jsem si slovo demokracie jenom z principu vygooglit a tam jsem našel. že demokracie je vláda lidu...tak, když se kouknu kolem sebe co se tu děje tak mi to nějak nesedí..něco je asi špatně... :laugh: :laugh:
Poslední změna: 12. lis 2012 19:04 uživatelem ZIPP.
12. lis 2012 18:59 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
No u nás je totiž demoška po česku. Každý si dělá co chce,a nikdo není za nic zodpovědný. Demokracie bez slušnosti,zodpovědnosti a pár jiných nemémě důležitých vlastností je jen obyčejný bordel,jaký máme u nás.

A jestli si zamykáš kotouče,nezapomeň je před jízdou odemknout,ať nedopadneš jako já s Afrikou :laugh:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
13. lis 2012 06:55 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
A jestli si zamykáš kotouče,nezapomeň je před jízdou odemknout,ať nedopadneš jako já s Afrikou :laugh:[/quote]


já v alpách měl před hotelem zámek na kotouči a při mazání řetězu bez hlavního stojanu jsem popojížděl motokou , pěkně jsem ji tlačil a šplíchal řetěz a bylo mi divné proč se netočí přední kolo :laugh: nechal jsem zamčený kotouč a ten zámek jsem hezky brutálně něžně zapasoval mezi kotouč a vidlici :laugh: no měl jsem nahnáno zda jsem neohnul kotouč ale nic to nedělalo dokonce ani vidlice není podřená su klikař :laugh: :laugh: :laugh: bacha na ty zámky :)
13. lis 2012 23:41 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Tak stojany už išli na tryskovanie, zinok a potom čierny matny komaxit.Neuvažoval som nad tym že by som par vyrobil na predaj,v zime sa venujem skor prerabkam čoprov ale možno by sa popri tom nejaky dal spravit.Ono aj ked ramy na 500vke a 600 su rovnake je tam rozdiel vo vyfukovych zvodoch preto by som spravil na CBF 500 tu mam doma aby som to mohol presne dopasovat.Cena no neviem,pri jednotlivej vyrobe celkom piplačka,snad 110 Eur?
15. lis 2012 09:54 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Ak by si predsa len niekto chcel vyrobit možem dat postup,rozmery,aky material,,Preto tu davam foto pred zaverečnym opracovanim aby boli jednotlive diely lepšie rozoznat

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

15. lis 2012 09:58 #26

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Cena je naprosto super,a stojany vypadaj moc dobře.Vím že Gaštan ten stojan nemá,a ofňoval kvůli ceně.Tak teď by si třeba mohl dát říct.Fakt to vypadá dobře :)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
15. lis 2012 13:01 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Když se bavíme o centrálním stojanu, tak klobouk dolů pro ty co se do toho pustí, protože je s tím spojeno množství práce. V roce 2009 jsem se taky v zimě nudil a vymýšlel centrální stojan na moji Hondu. Vzniklo několik návrhů a dokonce i dva funkční prototypy. Jelikož jsem v takových věcech docela náročný, vychytat správně všechny úhly tak, aby stojánek pasoval, nikde nepřekážel a hlavně motorka šla na něj snadno postavit a snadno sundat zabralo množství času.
A když už jsem měl skoro hotovo, narazil jsem na inzerát, kdy borec rozprodával bouranou CBF a nakonec jsem koupil originál Honda za 1 000 kč.
I tak to někdy končí. :laugh:

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 16. lis 2012 17:59 uživatelem Luhamoto.
16. lis 2012 17:57 #28

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Pokud by měl někdo zájem o hlavní stojan na Hondu cbf modely od 2008. A je kutil, a chtěl by si ho dokončit (potřebuje dodělat uchycení pružiny + sehnat si pružinu, drobné doladění a dodělávky, obrousit, nalakovat)je k mání za cca 500 kč. Na mašině už byl při různém zkoušení a dopasovávání, takže nikde nenaráží, výfuk ani boční stojan mu nevadí atd..

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

18. lis 2012 12:17 #29

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Na vyrobu centralu sa par kutilov ozvalo tak som to skusil namalovat

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

20. lis 2012 17:40 #30

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.733 sekund