Honda CBF 1000f rv 2010+, nebourané díly jako nové

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj Všichni prodám nebourané díly z mojí motorky po přestavbě mi zůstali.
Pro více informací volejte 777032635.
Výpis jen zhruba.: Přední vidlice, sloupek, brejle spodní i vrchní, osa předního kola, brzdiče, hadice, pumpa přední, kotouče přední, kotouč zadní, zadní brzdič, páčky brzda i spojka, přední blatník, řídítka, zadní tlumič.
Vše je origo a v dobrém stavu motorka najela 20020km.
Honda CBF 1000 RS:)
12. dub 2014 17:24 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Čau draku,pokud ještě budeš mít spojkovou páčku v době,kdy se pořítíš po Velkomoravské říši,tak bych ji vzal.Posílat je zbytečné-nepotřebuji ji nutně hned.

Jinak "su zvědavé" na toho tvýho překopanýho drakouše.Zdarec M
13. dub 2014 17:41 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Jasně je tvoje napiš mi prosím adresu abych věděl, kde tě hledat. Mohl bych ji poslat po Kláře jezdí každý týden do Brna...
A ještě jedna drobnost koukal jsi po ceně? nevím jaká je fér a přátelská cena... Navrhni si ji... měj se.
Honda CBF 1000 RS:)
13. dub 2014 17:51 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Máš tam SZ.Zdarec.
13. dub 2014 18:09 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jsem si ještě nezvyk, že už to zase funguje. Pro všechny přiložím fotky dílů...
Páčka spojky už je zamluvená :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
13. dub 2014 19:44 #5

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
To nebolo len tak,zaujímavé,mohol by si dať foto motky poprípade niečo popísať.
Poslední změna: 14. dub 2014 16:29 uživatelem Pepe.
14. dub 2014 16:27 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele já bych s tím nechtěl pořád otravovat už jsem to tu psal mockrát(ale pořád mě to baví) :laugh: ale když se ptáš :) ještě to není hotové, ale mezistupeň vypadá takhle.
V podstatě je úplně nový předek, zadek bude dělaný na zakázku. Snaha je mít plně nastavitelnou motorku. Zadek bude mít hydraulický stlačení pružiny od Ohlinsu(doufám... ještě se na tom pracuje). Předek je komplet z KTM DUKE 990 má zatížení na přední kolo 180kg(CBF jen 166kg) takže tam je určitý progres jezdím skoro pořád ve dvou a motorka se dost vlnila a i brždění například z GG za BOCem jsem cítil, že to není ono... Až když jsem jel sám jednu jízdu bylo to OK... Tahle verze má ještě přední pumpu z CB 900Hornet chtěl jsem stejnou páčku(koupil jsem příliš brzo CNC lámací frézovanou)... Na rozdíl od origo CBF brzdí(origo jsem domáčkl až na grip), ale je pořád gumová a při extrému se bojím, že by nestačila(brzdiče jsou na ni moc. Proto už mám doma radiální brembo s frézovanou páčkou :) a Honda půjde pryč.... :laugh: Největší efekt? musím přiznat, že s vidlicí jsem zatím moc cvakat nemohl mám najeto cca400km(motorka je v Hondě mám tam nějaký drobnosti co měním na pojistku... spadlej kufr a tak)... Co ovšem už teď musím říct.... supr se vede do zatáčky nevrtí se. Řídítka můžu je klidně pustit(kuželíková ložiska v krku). Široký řídítka mi umožnily dát kryty rukou(ty jsou jen na špatný počasí jsou jen na jeden šroub)... Prostě jsem si vyhrál.
Chtělo by to vše probrat osobně :P Měj se.
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Pepe
14. dub 2014 17:48 #7

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
JOJO,sokolík si hraje :) - už se na ni těším "naživo",co se z toho vyklube.
14. dub 2014 21:54 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Pohral si sa,verím že debata by bola na dlho, bolo treba sa s tým pohrať,kopec vecí sa muselo upraviť,rozdielne výšky hlavového,koleso si nechal origo,predsa len USD vidla má mohutnejšie širšie okuliare...inak taká úprava sa len tak na CBF nevidí,nebolo to zadarmo ale ako píšeš USD je tuhšia,bude presnejšia a celkove budeš mať večší pocit istoty.Dával som ju na bandasku, chalan z toho robil fajtra a zo zmenou bol spokojný tak dúfam budeš aj Ty.
15. dub 2014 08:28 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
zatím UPD určitě na plno nevyužiju je to i o tom, že se mi to takhle líbí.
Jak jsi psal v podstatě se dá říct zůstal rám a přední kolo s ložisky. Páčka spojky s nádobkou(ta to taky nemá ještě jisté) gripy a ovládací prvky jsou taky origo a jinak vše nové:)). Hodně soustružení, frézování, broušení, kalení, eloxování, montování atd.:)). Musím říct nejsem mechanik mám tu šikovné lidi a vím kam se obrátit o radu. Osobně jsem šel a jdu za svoji představou a volím jen cesty jak se k ní dostat. Spolupracuju s těmito lidmi už několik let a zatím jsem vždy dělal jen bláznivé akce pro ostatní... takže byla řada i na mě :laugh:

Problémy z testování... už teď vím, že budu muset upravit pozici plynového lanka(dře se o širší brejle), klakson jsem přemístil a má krátké kablíky(uřízl jsem jeho držák a upravil tvar držáku kapotáže tím jsem dosáhl většího rejdu než má origo CBF), a o měkké brzdě jsem už psal... Na tak zásadní přestavbu to ale není tak hrozné:))
Pokud najdeš čas můžeme se sejít ve sklípku 16-18.5 nebo na sraze v Neratově v červnu rád bych se na obě akce dostal.
Honda CBF 1000 RS:)
15. dub 2014 15:44 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Pacous
Vygenerováno za 0.811 sekund