CBF600SA alias bezzubka

  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 1

CBF600SA alias bezzubka vytvořil uživatel macimir

Ponúkam na predaj/výmenu svoju srdcovku Hondu CBF600SA - verzia s ABS. R.v. 2004, momentálne natočených 43tis., ale na moto sa denne jazdí.

Len za tento rok nové gumy Dunlop RoadSmart III, nová reťazová sada DID, nové brzdové platničky Brembo, nový vzduchový filter, nová brzdová aj chladiaca kvapalina, nové spojkové lanko atd atd, o 1000km nás čaká výmena oleja.
Okrem toho je na nej kufor aj s držiakom od Givi, široké riadidlá vo farbe Titanium Gray od M-Style, rovnaká firma v rovnakej farbe dodala aj krátke CNC páčky a CNC rukoväte. Silonové padáky. V prednom svetle LED H7, v parkovačkách a nad ŠPZ sú tiež ledky. Ladený výfuk Dominator GP1 aj s DBkillerom (ten sa hodí keďže GP1 produkuje 106Db - ). Spätné zrkadlá nové v štýle kawasaki presunuté z kapotáže na riadidlá (konečne je kvalitne vidieť za seba a nevybrujú). Na riadidlách 12V a USB nabíjačka. Momentálne je na celej motorke čierny matný nástrek od Foliatec a na zakázku robené čierne polepy podľa originálu.
Všetky diely originálne mám doma a doložím ich k motorke (riadidlá, výfuk, páčky, zrkadlá), Foliatec sa dá zlupnúť za pár minút. Inými slovami všetky úpravy sú robené tak, aby sa za hodinu dala dostať celá motorka do sériového ničím nezaujímavého stavu. (to je tá strieborná CBFka na fotke). Foliatec je len "gumová" fólia, ktorá sa dá v prípade záujmu jednoducho a za pár minút "zlúpnuť" ako keď si žena dáva dole z tváre pleťovú masku. Všetky úpravy boli robené preto, že sa mi to takto viac páči, nie preto že by bola búraná. Preto prikladám aj originál diely.
Je to výborná a udržiavaná motorka, ktorá ma nikdy nikde nenechala a jediný dôvod predaja je záujem o cestovateľskejšie zameraný stroj vhodnejší pre dvoch, takže v prípade záujmu je možná aj výmena za VFR800 VTEC alebo za BMW F800ST s mojim doplatkom (prípadne niečo iné turisticky zamerané - ABS výhodou)
Cena je prispôsobená tomu čo všetko je na nej robené a čo všetko je tam nové (len pneu stáli s obutím 280€), takže áno, určite sú na bazosi aj lacnejšie, ale to všetko čo som na nej tento tento rok spravil Vás na tých lacnejších čaká a v konečnom dôsledku to bude ešte drahšie. pri rýchlom a serióznom jednaní ešte nejaká rozumná dohoda možná.
viac info: www.motorkari.cz/motorka/?mid=108515&a ct=denik-motorky&scr=0
16. srp 2017 22:24 #1

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Pacous
Vygenerováno za 0.329 sekund