Prodám svou Hondu CBF 600S

  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 0

Prodám svou Hondu CBF 600S vytvořil uživatel stringo

Zdravím, pokud by měl někdo zájem, nebo by věděl o někom kdo shání CBF600S, tak prodávám svou CBFku.

Moto má najeto necelých 30000km, novou STK, rok výroby 2004, moto bylo ve 27000km na kompletním servisu.

Pokud by měl někdo zájem, tak mám inzerát na motorkářích, v mém popisu je odkaz na profil, zde je odkaz inzerátu:

Honda CBF 600 S

Pro lepší info pište na mail, prodávám kvůli rodinným i finančním problémům. Moto je sice o něco dražší než u většiny ostatních, ale jak sem psal, je všechno po revizi a na motu je spoustu doplňků a příslušenství
Poslední změna: 17. čvn 2011 18:17 uživatelem stringo. Důvod: Doplnění odkazu k inzerátu
17. čvn 2011 18:13 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0
Proboha proč se na 29 tis km měnili pístní kroužky??? :woohoo:
17. čvn 2011 22:36 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 0
Když už sem dělal rozvody, čistil palivovou soustavu, měnil svíčky a seřizoval karburátor, tak sem vyměnil i kroužky, za 1.už byly na krajích zapálené a za 2.prevence (nebylo nutné to měnit, ale udělal sem to). Stojí to pár korun a 30000km na motorce už je celkem dost.

Dělal sem toho víc než bylo třeba, motorku sem měl pro radost a hlavně aby byla ve 100% stavu, ne na to, abych řešil problémy až nastanou...

Bohužel moto musí z rodinných důvodů pryč, kdyby někdo sháněl moto v perfekním technickém stavu, tak se ozvěte. Cena je k jedání...
20. čvn 2011 07:33 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 0
Nezlob se,ale 30tis.km na motoru neni v dnesni dobe nic a ty krouzky bylo mrhani penezi a nebo byl problem uplne jinej a masina nemela ani zdaleka 30tis.najeto.(spis 2x tolik),ze se delaji u karbecu podtlaky,vule ventilu 24,48,72tis.km,svicky atd. to je normalni,ale menit pistni krouzky mi normalni nepripada pokud jak rikam mi ten motor nedava najevo ze je neco v haji-spatne starty,vykon,kourivost-zere olej :(
20. čvn 2011 20:01 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0
Přesně jak říká blažin.Údržba je něco jiného než zbytečný zásahy do motoru.Já osobně bych takovou motorku nekoupil. :angry:
20. čvn 2011 21:56 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Pacous
Vygenerováno za 0.666 sekund