Kupim CBF 1000 nový model

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Kupim CBF 1000 nový model

MichalCBF napsal: Ty Km jsou reálné, já jezdím taky 6 až 8 tis. za rok, ale babo raď :( . Jak píše Boco, po těchto Km by měla být originální řetězovka v dobrém stavu, pokud nejezdil jako prase, ale záleží i na tom, jak se o motorku staral.


Suhlasim ze km mozu byt realne, pisal som to preto ze v poslednej dobe takmer vsetky moto co som videl v inzercii maju cca od 16-19tis km ;)

Este k retazovemu kitu - sice som nemeral exaktne stav mojeho kitu (tvar zubov, presnu dlzku medzi clankami), co ale istotne viem je ze mam najazdene 25tis km (z toho prvych 10tis km jazili ceski moto novinari!), kit je original, pravidelne ho mazem a javi sa mi ako vo vybornom stave aj po kontole kolecka a rozety. Samozrejme stale v zelenom pasme. Sponoval som ho iba raz, resp som ho iba znova nastavoval, ked som menil pri 17tis km zadnu gumu, odvtedy som s nim nemusel vobec pohnut.

Takze si myslim, ze ak ma moto 18tis km a jazdilo sa s nou normalne (ne jako prase :)), retaz by mala byt v super stave a povodna z vyroby.

PS: pokial viem, tento typ moto (CBF1000F 2010+) ma zosilneny typ retaze, mozno aj preto ma taku vydrz.
Poslední změna: 09. dub 2014 17:29 uživatelem boco818.
09. dub 2014 16:21 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Kupim CBF 1000 nový model

Ohledně řetězovky-loni jsem ji měnil v 34 000km.Ještě nebyla až tak strašná,ale při čištění a mazání před delší cestou jsem objevil několik gumových "špón" koukajících z článků,tak šla.


boco818 -.........ked som menil pri 17tis km zadnu gumu, ...............

Kurňa borče,že tys ty kilometry natočil na hlavním stojanu :woohoo: .Mě ty gumy vždy vyjdou na výměnu okolo 12 000km (všechny mašiny a různé typy pneu).
09. dub 2014 18:54 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Kupim CBF 1000 nový model

Neboj, ked som motorku kupil, mala skoro 11tis km a uz tam bola minimalne 2-ha guma a bola viditelne zjazdena (holt ceski novinari motorku nesetrili) - ja som najazdil este skoro 6.5tis a isla do kytek (stred bol hladky). Teraz tam nam Dunlop-ku Roadsmart II, najazdene 8tis a este myslim ze vydrzi aspon 2-3tis. Takze neboj, na stojane nejazdim! :woohoo:
Poslední změna: 09. dub 2014 19:47 uživatelem boco818.
09. dub 2014 19:46 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl djsaplat1 pro téma Kupim CBF 1000 nový model

Chalani nemate tu niekto zvas kontakt na Pepeho??? lebo mi pisal ze by mi isiel pomoct stou motorkou ale nemam sa snim ako spojit.... dakujem
Poslední změna: 10. dub 2014 12:16 uživatelem djsaplat1.
10. dub 2014 12:16 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Kupim CBF 1000 nový model

Ahoj,bol som služobne mimo SK,čakal som že sa ozveš skôr,mám dojem že som sa z jej majitelom v minulosti už stretol,ale pozerám že je na ňu rezervácia,pokial si ju dal Ty tak číslo na mňa -(0904451642)
10. dub 2014 15:22 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Kupim CBF 1000 nový model

Ahoj
Pánové pokud jste ještě nerozsekli tu motorku mám tady jednu zajímavou adeptku vyskočila na mě a je pěkná... Bílou tu já jsem vždycky chtěl... ale zrovna nebyla když jsem kupoval...
www.motorkari.cz/motobazar/motorky/honda...000f-abs-525568.html
Honda CBF 1000 RS:)
26. dub 2014 14:50 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Kupim CBF 1000 nový model

Neviem či chalan kúpil neozval sa,biela je teraz v kurze,jeden čas som pozeral po CBF 1000 ale po staršom modeli a v čiernom,tak snáď nabudúce.
Na foto vyzerá slušne,nováčik ju nejazdil a cena :(
27. dub 2014 07:51 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Kupim CBF 1000 nový model

Ahoj
Hele já na cenu nikdy moc nekoukám oba asi víme, že za tyhle peníze by ji koupil jen blázen... Za tyhle peníze jsem kupoval novou... má tam sice doplňky ale je pravda, že má deset najeto... a je tři roky stará. Prostě na japonský motorce při prodeji prostě člověk prodělá takže si osobně myslím reálná cena bude tak o 35tis míň :) to ovšem je věc jednání... na fotkách nevypadá špatně... ještě jsem včera našel jednu bílou bouranou na předek za 3000tis euro a mám náhradní díly :laugh: Ovšem ta měla 23tis a kapotáž se světlem by se musela koupit a to bude drahé...
Honda CBF 1000 RS:)
27. dub 2014 09:02 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Kupim CBF 1000 nový model

Cena mi take prisla divna,ale vyjmecne jsem neprudil bo nevim jak se ceny jetych
CBF pohybuji.Prilo mi divne,ze nova stala 260 tis a borec 3 roky jetou ji ma
tak drahou-ale pryyyy malo jeta.Muze byt a nemusi.Motorka ma stejne nakonec
takovou cenu-za kterou se proda.Me se nejvic libila ta zelena CBF,ale tu delaly
pouze prvni rok-2006.A v Evrope ta barva moc nesla-v Anglii ta zelena trhala
rekordy-pryyy.Na nasem prvnim setkani na Pastvinach jeste Jawa-CBF setkani ji
mel AB Honza tusim nekde od Chocne.Tocil take ta videa-2 co jsou na YouTube.
Neumim to sem dat-tak snad nekdo jiny.Take se nekde ztratil AB Honza.Ale neni
prvni ani posledni-skoda.Na dobre lidi na CBF jen vzpominky zustanou....
27. dub 2014 21:51 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl djsaplat1 pro téma Kupim CBF 1000 nový model

Zdravim chlapi sorry ze sa ozyvam po takej dlhej dobe ale bol som v zahranici a mal vela prace prisiel som pred par dnami. Pozeral som nejake Cbfky a pred par dnami prisiel za mnou kamarat a odporucil mi BMW R1200RT ako ma aj on tak sme na dalsi den isli do Noveho Mesta Na Morave a uz mam spravene prve km na BMW.... tak dakujem za ochotu a vsetky komentare a mrzi ma ze som neni vo vasom klube ale tiez som netusil ze si kupim BMW lebo CBF sa mi strasne pacila.... Este raz dakujem vsetkym a vela staestnych km prajem....
14. kvě 2014 07:17 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Pacous
Vygenerováno za 1.060 sekund