CBF DAY NA OKRUHU

  • Příspěvky: 58
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Luhamoto2 pro téma CBF DAY NA OKRUHU

Všeobecné informace termíny, cena i vybavení je zde klik
Dají se zvolit i termíny pro nováčky. Co se týká střelců na CBR ti nám bohužel na rovinkách ujedou (a pokud fakt umí, tak v zatáčkách tě vezeme jak nic). To je realita. Ale i samotné svezení stojí za to.
Chtěl bych tam jet především pro to, abych si skvěle zajezdil a měl z jízdy radost. Což Brno fak umí navodit úsměv od ucha k uchu. :woohoo:

Co se týká stopy, tak každý tam jede tu svou ideální-neideální. A po pár kolech si nějakou stopu najde a tu většinou pak jezdí. Každá stopa je závislá od rychlosti. Když zrychluješ (změníš brzdný bod atd.)volíš pak jinou stopu. To poznáš podle citu až na místě to jinak nejde. Většinou ty první kola jsou opatrná a po pár kolech to letíš jako bys tam odrostl. :laugh:
Poslední změna: 22. dub 2014 20:55 uživatelem Luhamoto2.
22. dub 2014 20:26 #11

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF DAY NA OKRUHU

Tak ta cena není špatná čekal jsem to horší je fakt, že náklady jsou ve finále větší protože se přičte palivo a ojetý gumy ale kdo by to jednou za čas nedal za trochu akce :evil: Pokud by se ještě někdo přidal já bych taky jel.
Nevíš ještě kolik stojí pronájem na 25min celé trati... jestli by se nedala udělat skupinová sleva :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
22. dub 2014 21:35 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 58
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Luhamoto2 pro téma CBF DAY NA OKRUHU

JinT napsal: Tak ta cena není špatná čekal jsem to horší je fakt, že náklady jsou ve finále větší protože se přičte palivo a ojetý gumy ale kdo by to jednou za čas nedal za trochu akce :evil: Pokud by se ještě někdo přidal já bych taky jel.
Nevíš ještě kolik stojí pronájem na 25min celé trati... jestli by se nedala udělat skupinová sleva :laugh:


Skupinová sleva to netuším. S pronájmem nevím, asi by to byla docela drahá záležitost, vzhledem k tomu, že již mají kalendář akcí a i volných jízd na které již jsou prodané jízdy on-line. A nemyslím, že by se nás naskládalo víc jak 45 lidí což je maximum pro volnou jízdu.
23. dub 2014 18:12 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF DAY NA OKRUHU

A o kterým termínu jsi přemýšlel ty? Zkus něco nadhodit a uvidíme kolik lidí se přidá. Já bych se docela pokusil jet, ale je pravda, že nevím jak to bude s časem.....
Honda CBF 1000 RS:)
23. dub 2014 22:01 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 58
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Luhamoto2 pro téma CBF DAY NA OKRUHU

JinT napsal: A o kterým termínu jsi přemýšlel ty? Zkus něco nadhodit a uvidíme kolik lidí se přidá. Já bych se docela pokusil jet, ale je pravda, že nevím jak to bude s časem.....


U mě termín záleží spíš na domluvě, někdy od konce května. Spíš záleží na počasí aby bylo pěkně, lístek bych kupoval až na místě.
24. dub 2014 18:51 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF DAY NA OKRUHU

Pokud pojedeš na Neratov tak to tam domluvíme... Podle mě by se tam ještě pár dobrodruhů našlo... Zatím nic neplánuju ještě nemám vše po kupě... a nejdřív budu testovat. abych se s novou motorkou sehrál :)
Honda CBF 1000 RS:)
24. dub 2014 20:48 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.431 sekund