Videa ze srazu v Neratově 2014

  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20

JinT napsal: Nahrávej když to máš tak to vokaš... Ne Vážně pokud máš mladkov-vlčkovice... před Suchým vrchem a za ním a hlínu tam můžeš taky nechat aspoň můžu ukázat v čem jsem brzdil... :evil: jsem na tu značku moc nedbal :angry: ...
Osobně si myslím, že tam musím jet proti Vám, ale nevím, kde jsme se potkali.... Opravdu lituju, že jsem si nevzal taky kamerku ale je pravda, že když ji vezu na přilbě jsou záběry hodně statický... nejsou vůbec vidět náklony, protože vyrovnávám hlavou horizont. a přísavku do 300km/h co jsem si koupil nemám kam přisát... :angry:



seš tam kousek u té hlíny, když si jel nahoru

jinak video bude mít 30 minut od Jablonného nad orlicí po suchý vrch a druhá část bude od Suchýho vrchu po konec zatáček (po hlíně :) )


Jakou muziku? na 30 minut, dejte jich více, protože bude ještě video prezentace takže celkem hodina( 2x cca 30 minut)
Poslední změna: 19. čvn 2014 13:54 uživatelem elektrikarCZE.
19. čvn 2014 13:29 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
MOC pekne,pane Elektrikari.I ta soupiska vsech zucastnenych je super......lec:
Na celem videu vidim temer same chrchly-zadny poradny objem.Az ted mi dochazi,ze
je to jak na srazu malorazek.....
19. čvn 2014 15:53 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
tak to sa tam zase neuvidim? Zda sa ze vsetky videa su z nedele... :(
19. čvn 2014 15:58 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

konvajsr napsal: MOC pekne,pane Elektrikari.I ta soupiska vsech zucastnenych je super......lec:
Na celem videu vidim temer same chrchly-zadny poradny objem.Az ted mi dochazi,ze
je to jak na srazu malorazek.....


Pane Konvičko, furt je lepší sedlat malorážku, než schovávat litra v chládku, aby se na něj neprášilo :evil:
Poslední změna: 19. čvn 2014 16:06 uživatelem Dr.Pilulkin.
19. čvn 2014 16:04 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Lepsi litr v hrsti jak malorazka na strese.
19. čvn 2014 16:06 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Povídali, že mu hráli. Malorážka na cestě je lepší než litr v garáži. Ale až ho budeš prodávat pro přílišnou zaprášenost, tak jsem první zájemce B)
19. čvn 2014 16:14 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20

boco818 napsal: tak to sa tam zase neuvidim? Zda sa ze vsetky videa su z nedele... :(


to není až tak pravda, jedno je ze soboty a to je to z Nového Města, jinak Bruty není na žádném videu :(

čekám na muziku :D
Poslední změna: 19. čvn 2014 18:29 uživatelem elektrikarCZE.
19. čvn 2014 16:41 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48
Konvajsr jako vždy nezklamal...
Opakuji ať s tím nemáš práci rozděl to na tři-4 kusy a hoď to do placu .Neřeš ořezy neřeš muziku...nech to syrový a pak si každej odhlasuje co tam dát,nebo to zkoukne tak. Zbytečně je rozmazluješ. Ten chce růžovou mašli ten zas modrou...
Bruty jsem viděl jenom na baráku.
Honda CBF 1000 2010
19. čvn 2014 19:26 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20

Marty11 napsal: Konvajsr jako vždy nezklamal...
Opakuji ať s tím nemáš práci rozděl to na tři-4 kusy a hoď to do placu .Neřeš ořezy neřeš muziku...nech to syrový a pak si každej odhlasuje co tam dát,nebo to zkoukne tak. Zbytečně je rozmazluješ. Ten chce růžovou mašli ten zas modrou...
Bruty jsem viděl jenom na baráku.


ono to není tak jednoduchý. Jenom půlhodinový video budu rendrovat cca 6 hodin, tak to potřebuju mít ve finální podobě
19. čvn 2014 19:41 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48
Stříhám video už x let používám Pinacla Studio pokud dělám DVD cca1h co se vejde na DVD (rodinná dovolená) tak mi to trvá 1,5h.Pokud tříhám avi na kusy bez uprav atd. tak to je "bleskovka". To nerejpu jen jestli to nějak nekomplikuješ :-)
Honda CBF 1000 2010
19. čvn 2014 20:10 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 2.483 sekund