Narodeniny

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Narodeniny

Declen napsal:

Táto téma sa tu moc neujala. Škoda.

PS: Ja som mal 14.1. - 44. ;)


tak veliká gratulace a dalších 44 let v sedle motorky
24. led 2013 17:04 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Narodeniny

Declen tak dodatočne všetko dobré, nech ti zdravíčko slúži a motorka poslúcha :)

Neviem či sa to dá, ale asi najlepšie by bolo, keby si dal každý do profilu dátum narodenia a ten by sa v čas objavil ako upozornenie, že dotyčný CBFkár bude mať, alebo už má ten veľký sviatok :) Ale to je otázka pre Pacousa či je to možné takto spracovať na našej stránke ;)

A ak to nepôjde, tak na našom stretku zapijeme narodeniny nás všetkých naraz :laugh: :laugh: :laugh:
24. led 2013 18:02 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Narodeniny

Myslíš tak, ako je to vo fasabúku? Upozorňovať to dopredu nemusí. Stačilo by len, že by to podľa vyplneného dátumu rátalo roky. Ale zase je pravda, že nie každý si chce vypísať do profilu dátum narodenia. Ja s takým nemám problém. Aj na motoride je to ako voliteľná položka v profile a niektorí to nechcú vypísať. Alebo tam píšu úplné haluze.

Ale to je jedno. Hlavne že sme zdraví a kolesá nech sa nám krútia vždy len dopredu. No nie?
:)
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
25. led 2013 09:39 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Narodeniny

Že by někdo tajil věk?stejně vím kolik je Vám všem :laugh: Vono totiž podle toho že máme všeci řidičák minimálně na 125tku páč CBF 50 není ,tak usuzuji že nám všem v době založení profilu bylo 16let :) což beru jako základní údaj takže můžeme na srazu oslavit 17té narozky u lidí co jsou v klubu rok,18té u lidí co jsou tu dva roky a 19cté u lidí co tři roky...datum narození kromě roku budeme mít jednotný abychom se nehádali a znamení zvěrokruhu bude Býk bo jsme správně zabejčení ve všem co děláme...náš CBF DAY ,neboli Celosvětový Býčí Festival proběhne vždy na srazu a dárkem jsme si my sami :) věkově mi to vychází tak že Třeba Pacoušovi bude letos 19 let a Honzovi CBF 16 let...co na tom že honza má v 16ti motorku obsah 600 a Pacouš litra v 19?šak jsou kluci šikovní napřed a já osobně se za ně zaručil na inspektorátě :) a tak mají vyjímku a dostali papíry na big mašinu o něco dřív...jak se tak koukám mě bude brzo 19 taky (za mě se na litra však nikdo zaručit nechtěl naopak mi chtěli uříznout jeden válec u mašiny kvůli obsahu když mě viděli takže mám 600 pořád) ale všeci jsme ještě pořád teenageři což je super,můžeme chatařit po internetu,dát si do ucha nebo nosu nějaký ten prcink nebo piercink či jak se to jmenuje čmárat po zdech gravidity a poslouchat hip hap hop a tekkkno a house (jedno house nám tu pípá na dvoře-právě se vylíhlo) a na srazu vyrazíme někam na dýzu...za mě vyřešeno :) ale jinak su pro nějaký ten návrh že by se ukazovaly narozky třeba já mám krásné datum 13.7. :) HAPPY CBF DAY
Poslední změna: 26. led 2013 14:13 uživatelem Hodys.
26. led 2013 14:01 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Narodeniny

...ani pantáta by to líp nenapsal/nevyjadřil. Ty bejku jeden! Za mně, dobrýýý. :laugh:
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
26. led 2013 15:07 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: Narodeniny

Hodys napsal:

:) ale jinak su pro nějaký ten návrh že by se ukazovaly narozky třeba já mám krásné datum 13.7. :) HAPPY CBF DAY


Hodýsku, :) s tebou se člověk fakt nenudíííííí :laugh: ,a když je řeč o narozeninách,co kdyby jsme to posunuli o měsíc na 13.8.? Pro Tebe je to furt dobrý,ne? A v srpnu mám narozeniny já,takže super. Na podzimním srazu to hromadně oslavíme,a bude. Nádherně jednoduchý řešení :laugh:

Jo a když jsme u těch znamení,budeme mít,přátelé,jedno navíc. Krom znamení Býka bude též znamení Vola,a narodili se v něm všici,kdo volili miloše jako nového prezidenta. Záměrně neříkám "našeho",protože můj prezident tenhle bradavičník nikdy nebude. Asi to sem nepatří,ale v dnešní rozjitřené náladě jsem prostě musel. Jo,a ochrapu jsem též nevolil,ať nevznikají zbytečná nedorozumění .
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
26. led 2013 22:24 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: Narodeniny

tirak.cz napsal:
Jo a když jsme u těch znamení,budeme mít,přátelé,jedno navíc. Krom znamení Býka bude též znamení Vola,a narodili se v něm všici,kdo volili miloše jako nového prezidenta. Záměrně neříkám "našeho",protože můj prezident tenhle bradavičník nikdy nebude. Asi to sem nepatří,ale v dnešní rozjitřené náladě jsem prostě musel. Jo,a ochrapu jsem též nevolil,ať nevznikají zbytečná nedorozumění .[/quote]

Já bych sem na web politiku netahal!
Já považuji za prezidenta T.G. Masaryka. Reprezentoval naši zemi a měl vytříbené a v hlavě srovnané názory.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


To co se na hradě střídalo za šašky po něm za prezidenty nepovažuji!
A za Klause se dokonce musím stydět!
Zemana hodnotit dopředu podle mě nelze, protože ještě ani nesložil slib. A já hodnotím lidi podle jejich činů.

A jinak já se za svůj názor nestydím, takže ano jsem tím pádem narozen 26.ledna 2013.
26. led 2013 23:05 #37

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Narodeniny

V časopise Motor Journal (mimochodem skvělý časák) otiskli fotku královny Alžběty II , jak se učí jako dobrovolnice v roce 1940 v rámci vojenského výcviku řídit motocykl,připoměla mi to Luhamotova fotečka TGM,jsou to fotky z dob kdy panovník musel prokázat že má odvahu a něco umí :) a touto fotkou vybruslíme z politiky zpět k motorkám...původně jsem si myslel že řídí CBF 600 ale jak psali pod fotkou je to prý BSA (no moc jsem se nesekl BSA i CBF obojí je na 3 písmenka) navíc jakoby jela známý a uznávaný Luhamotův slalom na letišti v Biskupicích u Luhačovic...šikovná holka,když ji tu fotku po letech zaslali řekla že ji ukáže vnoučatům aby věděli že byla v mládí cool

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 27. led 2013 13:37 uživatelem Hodys.
27. led 2013 13:30 #38

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Narodeniny

Oprášil jsem čirou náhodou tohle téma dnes. :) :) :) ..popravdě už jsem trochu pozapoměl že tu je tahle rubrika ale myslím že je to důležité téma a Bruty měla super nápad a aspoň trošku nás to zbližuje a nejsme jen přezdívky nebo anonymní lidé na netu ale něco málo o sobě i víme...mám narozky dnes 13.7. A JSEM ROČNÍK 1975 :laugh: což není tak důležité ale vzpoměl jsem si na tenhle nápad co měla Bruty a když mám zrovna dnes chvilku tak píšu :laugh: ale myslím že všeci máme narozky tak je sem pisněte a nestydte se já to taky dokázal :laugh: :laugh: :laugh: JO A DŮLEŽITÉ TÉMA JE KDY ŽE MÁ VLASTNĚ NAROZENINY CBF CLUB???a kolikáté narozeniny klub má?bylo by hezké mít to v kalendáři páč jsou tu samí fajn lidičky a můžeme mít svůj mezinárodní den :)
13. čvc 2013 11:08 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Narodeniny

Hodýsku posielam Ťi gratuláciu,samé pekné veci,hodne zdravíčka a štestíčka...Čoveče ono je to mladas
13. čvc 2013 18:43 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.673 sekund