Bechyně

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Bechyně vytvořil uživatel Declen

Nazdar všetci CBF positive.
Pred viac ako 23 rokmi som bol na letisku Bechyně na vojne. Odvtedy som tam nebol. Viem, že letisko je už dávno zrušené a priestor sa využíva na rôzne účely. Rád by som spojil dve príjemné veci do jednej. Výlet na motorke a zároveň pozrieť mne známe miesta.
Prosím vás, je tu niekto z okolia Bechyně? Môže mi niekto, kto to tam pozná, napísať nejaké info o bývalom voj. letisku? Čo tam teraz je? Dá sa tam volne dostať?
Podľa google maps vidím, že na bývalom buzeráku je plno zaparkovaných aut. Predpokladám, že bývalé "naše" ubykácie sú využívané asi nejakými firmami. Chcel by som si to tam po rokoch pozrieť a pofotiť. Určite by som chcel ísť aj na dráhu a do bývalého "rozptylu letky". Dokonca na mape vidím, že aj ÚLy ešte stoja. Staré komunikácie na mape stále vidím. Aj mne známe budovy sú tam....bývalá ostrá hotovosť. Ale nič viac o tom, po zrušení, činnosti neviem. Kedysi dávnejšie som bol v mailovom kontakte so starostom Bechyne. Písal mi, že by som to tam už asi nepoznal a že ma pozýva na návštevu. Lenže nejako to padlo a odvtedy som sa k tomu nedostal. Možno ten pán už ani neni starosta. Bolo to dávno.
Počítam, že z Bratislavy by to bolo tak na dva, možno tri dni so ubytovaním, niekde tam. Tuším, hneď pri vchode je nejaká veľká stavba. Mám dojem, že nejaký hotel.
Tak ak by ste mi vedeli napísať niečo o tom, bol by som rád.
Ďakujem.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
26. bře 2012 12:07 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Bechyně

Nikto nič? :(
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
27. bře 2012 21:56 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Bechyně

Pred rokom som bol pozriet kasarne v Susici(Sumava)kde som dva roky sluzil.Brana do objektu teraz uz byvalich kasarni otvorena dokoran,budova kde sme mali ubykacie bez okien,vytrhane radiatory,v niektorych izbach pozostatky po bezdomovcoch.Jednoducho mi to nedalo,moto som vtarasil na izbu kde som prezil cast mladosti,spravil poriadok a prespal.Bol to fantasticky zazitok,preto odporucam vybrat sa tam osobne.
28. bře 2012 07:32 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Bechyně

No veď to. Aj ja som tam veľa prežil a zažil. 2 roky len tak z pamäti nevymažeš. Chcem si to tam poriadne poobzerať a zaspomínať. Podľa mapy.cz to tam nevyzerá zdevastované ako tie tvoje kasárne. Bol by som strešne rád, keby som sa tam mohol volne poobzerať. Urobím si výlet.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
28. bře 2012 09:34 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re: Bechyně

dráha by měla být přístupná konají se tam závody dragstrů , rally apod. jinak tam sídlí velitelství 15.ženijní brigády s podřízeným 151.ženijním praporem a Pohotovostní oddělení Velitelství Vojenské policie
28. bře 2012 10:43 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Bechyně

Ha! Dúfam, že ma tam hned nezatknú, keď sa tam budem ako cudzinec motat s motorkou :)
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
28. bře 2012 12:51 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.518 sekund