Už připravujete na zimní spánek?

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
V té době bych se asi ani nevyhrabal z garáže. B)
Kawasaki Z 1000 SX
15. lis 2010 14:02 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0
Tak jsem to tedy taky zavezl do zimního brlohu (byla už ale zima při převozu). Doplnil jsem nádrž do plné, no asi ještě vyndám baterku (nebo netřeba?). Brloh mám v práci, protože v garáži,kde mám motku přes léto, se netopí.Navíc je tam chabý zámek a nerad bych riskoval nějaké jarní překvapení v podobě prázdné garáže.
Liberec - CBF1000 (2010)
17. lis 2010 09:05 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Tak dnešních pohodových 240km Českomoravskou Vysočinou už bylo asi posledních bez asistence sněhových závějí-jinak pohodička :) .
20. lis 2010 20:31 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 59
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj,jelikož si chystám svoji novou milenku na první zimní spánek,tož se ptám zda máte vy zkušenější nějakou speciální radu před uložením do garáže?
Co jsem tak slyšel,tak je vhodný dotankovat plnou,postavit na hlavní stojan,namazat řetaz a vytáhnout baterku(garáž je bez topení),něčím zakrýt at se na ni nepráší cchudinu a občas se tam za ní stavit,at jí není smutno... :(
Máte ještě někdo nějakou radu?
17. říj 2011 15:34 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8
Ja už dva týždne zimujem .. presne tak ako si napísal .. len pod plachtou ešte nie sme, a nestojíme na prednom stojane... ale aj to príde na pretras hádam v priebehu jedného dvoch týždňov, vyžaduje si to menšie technické úpravy na stojane.

A nastáva doba písania článkov (v pláne mám dve ..jedno sem, a jedno inam), vyhľadávania internetových vylepšení motorky .. a spomínanie na sezónu s pohárikom vínka ...
17. říj 2011 16:52 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 48
  • Obdržená poděkování 0
Jak zimovat :woohoo: !!?? To až tak s prvním sněhem, ale zatím mě nikdo do MHD nedostane B)
Brno-CBF 600 S (2009)
17. říj 2011 17:02 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Naštěstí jezdím celoročně, pokud není sníh a nemrzne, tak je to v pohodě. Pravda je, že ježdění trocha omezím a jezdím ve dnech, kdy se teplota vyhoupne aspoň na 10 °C (až na vyjímky). Ale mockrát se už stalo, že např. i v lednu bývá 10° i více stupňů, čož je škoda sedět doma a čumět na bednu.
17. říj 2011 17:32 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 59
  • Obdržená poděkování 4
Luhamoto napsal:

Naštěstí jezdím celoročně, pokud není sníh a nemrzne, tak je to v pohodě. Pravda je, že ježdění trocha omezím a jezdím ve dnech, kdy se teplota vyhoupne aspoň na 10 °C (až na vyjímky). Ale mockrát se už stalo, že např. i v lednu bývá 10° i více stupňů, čož je škoda sedět doma a čumět na bednu.


Počkej fakt celoročně? Mě je zima už ted,když mám vyjet ráno a je kolem 5ti stupnů... :laugh:
17. říj 2011 17:52 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Spíš jsem se připravil na zimní provoz=do bundy zimní vložka,zimní rukavice,teplý podkolenky,kukla do helmy,vyšší plexi.
Včera výjezd ve 4st C,najeto lehce přes 200km,celkem to šlo. ;)
17. říj 2011 18:36 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70
loni jsem zazimoval touto dobou a pak do konce listopadu litoval / krásné dni a snesitelné teploty / takže letos to bude rozhodně později :woohoo: / dokud to půjde trvalý sníh je problém / .
Zazimování - omýt ,namazat , přefouknout gumy , baterka ven a pod plachtu . :S
18. říj 2011 09:28 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.568 sekund