VÁNOCE 2012- až až nekonečno ...prostě Vánoce :-)

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: VÁNOCE 2012

JinT napsal:

Ahoj
Ještě jsem se zděsil Hodys to už nebudeš vozit legendární žlutý nepromok?...:)) Za nás doporučujeme značku RST mají i dobré nepromoky Spyro určitě potvrdí...
Chrániče nejsou slisovaný papír... :cheer:


Ahoj, nepromok " made in Spyro " je fakt bezvadný a funkční po všech stránkách.Je sice lehce hůř skladný oproti mému veteránovi z pracovních potřeb,ale ten jsem po poslední promoklé CBFcestě z GG vyměnil za výše zmiňovaný RST (koupeno v www.bonmoto.cz/kontakty/ ).
Na druhou stranu - Hodys je drsný chlapík z Vysočiny a jako takový se bez nepromoku jistě obejde a ušetřené peníze můžem společně prochlastat :woohoo: !
27. pro 2013 11:50 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: VÁNOCE 2012

Hodysu, od nás se nedočkáš jiné rady než 4SR, jsme jak chodící reklama na tuhle firmu a jsme nadmíru spokojeni. Nicméně jde o kůži, s jejich textilem nemám zkušenosti, rozhodně to není nic cestovního.
S nepromoky si nechám poradit, potřebujeme nové. Přemýšlel jsem o těch Alpinestars, co má Boco, ale když tady tak všichni chválí RST, asi to zvážím :laugh:
Já si udělal vánoční radost s kalhotama, k tomu dvě motorkářská civilní trička a nakonec nám Ježíšek přinesl interkomy, takže jsme na novou sezónu téměř plně vybaveni B)

Edit: a nejlepší vánoční dárek jsem si nadělil dneska, hodinu a půl dlouhou vyjížďku v tom dnešním luxusním počasí! B) ;)
Praha 4 - CBF 600S 2004
Poslední změna: 27. pro 2013 16:40 uživatelem Eddie75.
27. pro 2013 12:23 #42

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: VÁNOCE 2012

Nepromok jsem pouzival asi 10 let co jsem mel
kozenou kombinezu ze psa nebo PSI?Ted asi 7 let mam
echt textil- od pana Dainese s GoreTexem a ani za
600 km husteho deste-nepromoknu,vyzkouseno.Mam tak
o starost mene-zabrany velky prostor v kufru a pri
zacinajicim desti marne,rychle a zbrkle hledani kde
zastavim-vetsinou uz pozde.Ale pokud nemok tak z
vlastnich zkusenosti pouze dvoudilny a se sitkou
uvnitr pro lepsi navlekani.
27. pro 2013 20:41 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: VÁNOCE 2012

teda děkuju moc za informace mám o čem přemýšlet :) pořád si ale říkám že kuřecí žlutý nepromok už ke mě tak nějak patří :laugh: :laugh: :laugh:
28. pro 2013 14:24 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: VÁNOCE 2012

Nejsu instantní abych vozil nepromok. A my štíhlí umíme jezdit mezi kapkami deště B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
28. pro 2013 14:59 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Re: VÁNOCE 2012

Ja dostal nepromoky PSI

Kalhoty

Bunda
28. pro 2013 15:25 #46

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: VÁNOCE 2012

Ahoj. Všem ještě před koncem roku přeji co nejvíc kiláků bez problémů a těším se na první příležitost ke srážce (tedy čistě společenskomotorkářské).

Ježíšek nadělil nové rukavice a uvidíme, co pěkného se v jarních slevách objeví ;)

Tož, hlavně, aby konečně nasněžilo a co nejrychleji to zase slezlo, uschlo a mohlo se vyrazit.
28. pro 2013 21:41 #47

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: VÁNOCE 2012

Ahoj
Já se taky přidám s troškou do mlýna... Hodysku tobě ten nepromok už nikdo neodpáře. Je pravda, že žlutý chlapec z vysočiny bez vyhřívaných heftů, kapotáže a s rukavičkami z benzínky mě zůstane vryt v paměnti :laugh: ... Nám už taky schází jen koupit nové rukavice ta loňská deštivá sezona ty starý tak trochu rozlepila... Musím říct, že ji nepřežily ani jedny nepromok rukacice a jedny nepromok kalhoty, které jsem na cestě z GG roztrhl v rozkroku... Naštěstí se dírka podařila posunout tak, že jsem nenabíral vodu ovšem musím říct, že to byly kalhoty za cca 2tisíce a další už budou určitě ty RST-čka a pokud se trhnou nebude to tak vadit... Co jsem si vyzkoušel a musím hodně doporučit byly TCX Goro-tex boty, které jsme pro příští sezonu vybavili u Kláry vyhříváním... Ty ani při hodně velkým dešti nic nepustily... U NEPROMOKŮ bych zdůraznil ještě jednu důležitou funkci.... Chrání normální oblečení před bordelem ze silnice... A je hodně důležitá jeho délka aby se nevytahoval a to bohužel levný z pracovních potřeb nesplní. Ovšem vypadá úchvatně obzvlášť když se vytáhne kapuce :cheer: Ale na igelitky na hlavě to asi taky nemá:)) Mějte se....
Honda CBF 1000 RS:)
28. pro 2013 22:13 #48

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: VÁNOCE 2012

Vážení, přesvědčili jste nás... Po novým roce se jede pro RSTčka... :-) A pak už mám útrum, budu muset šetřit na CBF250 pro mojí drahou... ;-)
Praha 4 - CBF 600S 2004
28. pro 2013 22:23 #49

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: VÁNOCE 2012

Ano Jindro,mas pravdu.Ja take pouzivam boty s
GoreTexem a opravdu neprotecou-mam Daytony.Dlouho mi
trvalo-nekolik let nez jsem poridil vse mimo rukavic
s GoreTexem bo ceny techto vyrobku jsou STRASNE,ale
po nekolikaletych periferiich s nemokama-jak obleceni
tak boty tak je to dobra a pohodlna investice.Do doby-
dokud sebou nemajznes...ehm.
29. pro 2013 00:23 #50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.648 sekund