Alpy 2013

  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl boban pro téma Re: Alpy 2013

fortunariders.cz/forum/viewthread.php?thread_id=5 takže oprava odkazu,je tam pár odkazů,snad vám to trochu pomože ;)
02. led 2013 00:07 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: Alpy 2013

budu vas tu sledovat a bud se pridam k vam a nebo vam "ukradnu napady" a pojedu podle toho co se tu vyvrbi jen s pritelkyni (uz to vidim ze kdyz reknu ze pojedu jen sam s vama ze bude skuhrat ze by chtela jet taky :-)
02. led 2013 16:50 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Alpy 2013

ani nevím jak se ten víkend v Alpách vyvíjí
06. led 2013 22:41 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Podle aktuální situace bych se eventuelně taky připojil. Budu vás tady sledovat a jakmile se domluví termín, bude jasněji.
06. led 2013 22:51 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

Honza CBF napsal:

ani nevím jak se ten víkend v Alpách vyvíjí



já jsem pro použít Pacoušovu trasu co Ty na to? a pokud chceš pošly mi na sebe číslo :) psal jsem ti soukromou zprávu jako odpověď na tvoji a nic mi zatím nedošlo :) tak mi pisni číslo a domluvíme se pořádně :)
Poslední změna: 06. led 2013 23:16 uživatelem Hodys.
06. led 2013 23:12 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

Dr.Pilulkin napsal:

Podle aktuální situace bych se eventuelně taky připojil. Budu vás tady sledovat a jakmile se domluví termín, bude jasněji.



termín upřesníme ...musíme doladit jarní setkání CBF a pak už je to na dohodě aby se to samozřejmě nekrylo spolu...budu rád když nás bude víc :)
Poslední změna: 06. led 2013 23:16 uživatelem Hodys.
06. led 2013 23:13 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

Jinak moje představa je domluvit se kdo má zájem a chce jet (čím víc lidí tím líp) ať se ozve a dáme odhlasovat trasu a navštívená místa (mě se líbí Pacoušův návrh a můžeme o něm hlasovat nebo ho upravit -domluvíme se) :) ,za další vymyslet podle toho , odkud kdo je vhodné místo setkání (třeba zvolit vhodný hraniční přechod , a taky hlavně podle toho kam to máme všichni nejblíž i první den cesty , protože jinudy se to jede ze Západních Čech a jinudy z Jižní Moravy a Slovenska , takže zdravý kompromis)...až tohle zmákneme zvolíme počet dní , což podle Pacoušova plánu vychází na ideální 4 dny , ale jsem pro abychom pokud někdo nedostane dovolenou ten počet snížili nebo zvýšili to kdyby si chtěl někdo protáhnout dovču (sám budu mít co dělat uhájit den nebo dva v práci :) proto navrhuji pátek až pondělí-případně pokud to neklapne v neděli alternativní návrat domů :) )a ideální možnost je i ta že se dá pokud má někdo volno jen sobota neděle někde potkat na trase , nebo naopak si může někdo výlet zkrátit a naplánovat si dřívější trasu domů (můžeme rovnou vyladit více tras pro individuální cesty domů aby každý měl představu o své cestě),vím jak to v práci bývá a je škoda kdyby někdo chtěl jet aby se kvůli jednomu dni který nemůže nezúčastnil...na všem se rád domluvím a beru jakýkoli nápad...na každý den vybereme penzion v okolí místa kam míříme (nebo kemp pokud se tak dohodneme s ohledem na finance aby to každý zmáknul) a musíme ho dopředu zamluvit ,což bude aktuální až třeba měsíc dopředu před cestou , ale výběr můžeme ladit už teď...Pacouš psal ,že trasy se zobrazují , až když jsou průjezdné , takže to detailní plánování může do března počkat , ale na místech kam pojedeme se můžeme shodnout už teď :) zatím , pokud dobře čtu , máme neoficiálně 5 možných adeptů na cestu což je paráda a věřím , že když k tomu budeme přistupovat poctivě nezapadne tento výlet do prázdna...za sebe musím říct ,že plánování je jediná možnost jak se dokopat k něčemu takže návrhy sem a čím víc tím líp :)
Poslední změna: 07. led 2013 00:05 uživatelem Hodys.
06. led 2013 23:49 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Alpy 2013

já jsem pro tu Pacoušovu trasu a číslo jsem ti posílal tak asi nedošlo tak posílám znovu
07. led 2013 00:04 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

Honza CBF napsal:

já jsem pro tu Pacoušovu trasu a číslo jsem ti posílal tak asi nedošlo tak posílám znovu


jj mrknu se ,ještě před chvílí tam nebylo nic :) zavolám a začneme to ladit...výše jsem popsal moji představu o výletě tak na to mrkni :)
07. led 2013 00:06 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Ty jsi velmi akční, Hodysi. A to je super. Určitě mám vážný zájem, tak doufám, že se to někde neposere. Trasa je parádní, zrovinka před Vánoci jsem jel na Kaprun, takže kousek cesty už jsem viděl - a to byl ten nudnější :) Vzhledem k cíli prvního dne a mé startovací lokaci, jel bych od Berouna směr Plzeň, Železná Ruda, Passau, Salzburg a Kitzbühel. Určitě bych nechtěl valit po dálnici, to je pakárna. S účastníky z jihu Moravy nebo dokonce Slovenska bych viděl sraz někde u Salzburku, aby si nikdo zbytečně nezajížděl.

Taky bychom do té doby měli pořešit trička, abychom byli dostatečně "repre" :D Možná bychom mohli na tuhle výpravu udělat limitovanou edici pro účastníky, co vy na to?
07. led 2013 00:24 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.338 sekund