Letní sraz CBF 2015

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Letní sraz CBF 2015

Doktore paráda :woohoo:
17. čvn 2015 10:52 #491

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Letní sraz CBF 2015

Dr.Pilulkin napsal: Přátelé, děkuji za slova chvály, která hřejí. A o to víc v podmínkách, kdy ti parchanti z Googlu okleštili nástroje na úpravu fotek a tudíž jsem měl velmi omezené možnosti, jak je vylepšit. A abyste nečekali dva týdny, než je upravím ve Photoshopu, tak jsem udělal jen to nejnutnější. Taky musím říct, že se mi pár momentek docela povedlo. Třeba ty dvě bukvice na jedné motorce s náručí plnou kuželů jsou k sežrání :woohoo:


skoro ve všem s tebou musím souhlasit....jen ty kluky z Googlu bych neosuzoval :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss: :kiss: :kiss: :P :P :P
chro chro
17. čvn 2015 11:05 #492

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Letní sraz CBF 2015

To Snake : No tak to pospravuj, ať se potkáme i na podzimních Luhačkách :-) a synka povoz, potom to třeba líp pochopí.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 17. čvn 2015 12:38 uživatelem tirak.cz.
17. čvn 2015 12:19 #493

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Letní sraz CBF 2015

Dr.Pilulkin napsal: Přátelé, děkuji za slova chvály, která hřejí. A o to víc v podmínkách, kdy ti parchanti z Googlu okleštili nástroje na úpravu fotek a tudíž jsem měl velmi omezené možnosti, jak je vylepšit. A abyste nečekali dva týdny, než je upravím ve Photoshopu, tak jsem udělal jen to nejnutnější. Taky musím říct, že se mi pár momentek docela povedlo. Třeba ty dvě bukvice na jedné motorce s náručí plnou kuželů jsou k sežrání :woohoo:



Lumpe...! B) Ale fotky jsou fakt luxusní :)

Doktore, proš se mi ty fotky nedaří stáhnout do kompu? Můžeš mi je , prosím, poslat extra do mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ? Díky moc, rád bych je dal na FB. Ano, myslím právě TY, o kterých se zmiňuješ o pár řádků výš :laugh:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 17. čvn 2015 13:05 uživatelem tirak.cz.
17. čvn 2015 12:36 #494

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Letní sraz CBF 2015

Ale nikdo nevyfotil Konvu, to bude řečí na příštím srazu/ stretku, že měli asi fšici na kartě málo místa :whistle:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
17. čvn 2015 13:02 #495

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Letní sraz CBF 2015

tirak.cz napsal: Lumpe...! B) Ale fotky jsou fakt luxusní :)

Doktore, proš se mi ty fotky nedaří stáhnout do kompu? Můžeš mi je , prosím, poslat extra do mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ? Díky moc, rád bych je dal na FB. Ano, myslím právě TY, o kterých se zmiňuješ o pár řádků výš :laugh:


Tiráku, je to divné, mně to stáhnout jde. Ale pro všechny, kterým by to taky nešlo, jsem je tedy prdnul ještě
SEM
Heslo je opět Jindrova přezdívka s velkým počátečním písmenem. Bude to tam ležet do letošního Silvestra.
17. čvn 2015 16:33 #496

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Letní sraz CBF 2015

No jo když ho nikdo nevyfotil aby nám to ostatní věřili, že se tam ukázal snědl si svačinu a ujel :woohoo: naštěstí nám sem hodil příspěvek tak aspoň malý důkaz :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
17. čvn 2015 19:40 #497

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Letní sraz CBF 2015

Parádní fotky ! Díky všem. :woohoo:
17. čvn 2015 20:36 #498

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 27
  • Obdržená poděkování 13

Odpověděl Aďa pro téma Letní sraz CBF 2015

paraaadne fotky :woohoo: :woohoo: :woohoo: ....a nielen tie profi od doktora;)..diky vsetkym.. B)
Díky: Rishor
17. čvn 2015 20:46 #499

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Letní sraz CBF 2015

tirak.cz napsal: Ale nikdo nevyfotil Konvu, to bude řečí na příštím srazu/ stretku, že měli asi fšici na kartě málo místa :whistle:


hmm a ja si zase myslim, ze sa mi ho podarilo cvaknut :silly: v slozke 13.6. vyjazd + jeskyne hned prva fotka DSCN2191 pred zltym bagrom = to je on v tom modrom :S
CBF 600 SA 2004
Poslední změna: 17. čvn 2015 20:51 uživatelem Rishor. Důvod: pismenko
17. čvn 2015 20:50 #500

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.008 sekund