Motosalon 2016

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Motosalon 2016

Já si myslím ty jak jsi zjistil, že budeš fotit čtyři holky tak už jsi na kamarády nemyslel :evil: osobně si myslím, že ikdyby nesněžilo stále jsou silnice nasolené někde ty peníze za zimu utratit musí takže minimálně Honda ti bude vděčná, že jí necháš v garáži :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
29. úno 2016 20:50 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Motosalon 2016

Tak Motosalon zahájen, už se těším po dlouhé zimní přestávce opět načerpat trochu atmosféru motorek a všeho co s tím souvisí. Kolem desáté se budu motat kolem stánku Hondy, tak se tam potkáme.
A jsem zvědavý na ty motokáry co tam zas bude za šrumec. Slyšel jsem že přijede i ochočený závodní jezdec z Vysočiny.
,,Někdo říká, že shazuje motorky a že by ho na výstavu neměli pouštět. Někdo říká, že je rychlejší než světlo. Někdo říká, že Angelina Jolie je jeho sestra.
:whistle: Ale Jediné co o něm víme, je že se jmenuje .... a jezdí na CBF! " :laugh:
03. bře 2016 20:18 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Motosalon 2016

Přesně tak ... tohle se povídá i u nás na západě :P
CBF 600 S 2008
04. bře 2016 18:31 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Motosalon 2016

No tak je to za námi uteklo to stejně rychle jako celý víkend. Když bych to měl popstat tak bych použil slovo MASAKR hrozny, ale nakonec se dojem trochu zlepšil dopoledne nebyly vidět žádné motorky jen lidi a to všude u Hondy člověk musel stát jen na jedné noze a to ještě né na své... Takový přetlak jsem neviděl celkově mě to dost zkazilo náladu myslím, že na to jak velký areál to je mohli stánky udělat větší ale to je asi o penězích hlavní tahák Africa byla opravdu pěkná všeobecně budila hodně pozornosti.

Nás ovšem hlavně zaujal doprovodný program ať už Maty s gymkhánou tak skupina Crazy Days u které se nám dopařilo domluvit skupinovou slevu na třídenní kurz jízdy myslím, že tady uděláme asi nové vlákno a tam bychom měli rozepsat podmínky. Každopádně jsme se díky tomu dostali na VIP místa a mohli sledovat jejich kaskadérskou show, následně jsme si užili motokáry a vše jsme završili bowlingem kde se odhalila Ala jako ukázala jako profesionální hráč a všechny nás strčila do kapsy svojí stabilitou ve výkonu. Naštěstí náš tým měl Ernesta takže jsme prokázali která dráha ten den byla lepší... Sakra škoda že už to nejde dát znova... že není pátek :woohoo: :woohoo: Moc jsme si to užili mějte se bando.
Honda CBF 1000 RS:)
06. bře 2016 17:38 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Motosalon 2016

Ted koukám na večerní zprávy, tak snad jste neudělali nějakou ostudu .... ono i zítra tam ještě můžete být ;)
CBF 600 S 2008
06. bře 2016 19:42 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Motosalon 2016

Tak musím taky potvrdit skvěle strávená sobota, perfektně jsem se bavil. Škoda toho davu, ale já jsem si náladu zkazit rozhodně nenechal. Na ty Crazy days to bude chtít vytvořit novou diskuzi, každopádně jsem rád za to, že jsme do toho tak spontálně šly a že v naší bandě nejsem jediný adrenalínový magor a rovněž rád vidím, že nejsem jediný co by se rád ježděním posunul zas trochu dál na jiný level. Pevně věřím, že nám to dá hodně nových poznatků a zkušeností a zas trochu jiný pohled na řízení motorky.
Co se týká motokár, taky dost dobré, nečekal jsem, že to bude až taková super zábava.
PS: ,,Stig" mi po závodě poradil jak mám příště jet ,abych byl rychlejší, tak uvidíme zas někdy příště. :laugh: :laugh:
06. bře 2016 19:46 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Motosalon 2016

Ahoj

moc děkujeme za super víkend byla to neskutečná akce :laugh: Crazy Days byly super a musím říct že nová Africa Twin se líbila nejen Martymu který po ni neskutečně zatoužil ale i nám všem
V motokárách jsem se musel sklonit před jezdeckým výkonem Jindry :) kterému se víkend vydařil i co se týká počasí , dostal od nás krásný deštník jako talisman a prý teď nastane období sucha

jinak jízdní výkony na motokárách byly vyrovnané a výjimečně nikdo nezlobil :laugh: jezdilo to všem skvěle a Luhamoto předvedl i ukázkovou jízdu v protisměru bez kolize ve stylu Boca :) musím říct že Luhamoto Keith Márty i Boco mají veliký talent takže se máme s Jindrou na co těšit

Káťa a Keith připravili skvělý catering


holky skvěle hrály bowling :) a byly statečné při motokárách
Poslední změna: 06. bře 2016 22:11 uživatelem Hodys.
06. bře 2016 22:06 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Motosalon 2016

Krásný víkend ale nějak rychle byl pryč, ono to tak je vždy když je to fajn čas rychle utíká. Zdravíme a Álou všechny zúčastněné i nezúčastněné a těšíme se na sraz. Už se to blíží...:-) Kátě i Keithovi velký dík za zázemí i plnění hladových krků :-) Afrikou jsem uchvácen časem doporučuju členům CBF přetransformaci na na Africa Twin, vidím to tak během následující pětiletky :-):-):-)
Mějte se !
Honda CBF 1000 2010
07. bře 2016 06:42 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Motosalon 2016

Můžu potvrdit prvotní znechucení z davůůůů lidí...byli jsme jako dobytek na jatkách. Ovšem skvělá parta a moc pěkný doprovodný program vše napravily.
smekám před děvčaty, který nám ukázaly jak se hraje bowling..při kterém se ani trošku neprojevila naše soutěživost :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
super víkend a jak se říká "dobrého po málu"

Díky bando
chro chro
Díky: JinT
07. bře 2016 07:36 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Motosalon 2016

Jo já ještě musím extra poděkovat Kátě a hlavnímu kuchaři Davidovi za ubytko měli bychom Vám za to něco dát a nebo aspoň slíbit to nikoho nebolí... takže slibuju když budete chtít u nás přespat je to dané a kdykoli i kdybych nebyl doma klíč budeš mít pod rohožkou...
Super akce budeme dlouho čekat než jí něco přebije a já budu čekat na všechny bločky z Třebíče a už jsem si zažádal o novu SPZ abych s Fordem mohl opět klidně parkovat v Třebíči. Díky Milana... :whistle: :whistle: :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: keith
07. bře 2016 12:23 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.616 sekund