Letní sraz 2017 a neb opět Krkonoše....

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No to je hezky napsané kruhy v obilí :woohoo: ještě že jste nejeli okolo přehrady :woohoo: :woohoo: na balkáně jsme si s Davidem málem jeli v zatáčce vyfotit vodníka, ale nakonec se to na krajnici chytlo :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
19. čvn 2017 15:24 #231

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Jindro postupem času objevuji, že CBF toho zvládne víc než bych čekal. :cheer:
Sice má své mouchy, ale jak sám víš ty se dají vychytat.
19. čvn 2017 16:14 #232

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6
Jako už si budu připadat trapně, protože vše bylo řečeno...
Takže jen zopakuji díky za parádní organizaci, za super kolektiv a za dobrý počasí - nepršelo :-)
Těším se na příští ročník, kde bude? :whistle:
19. čvn 2017 17:09 #233

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Vsetko bolo povedane, nebudem nosit drevo do lesa - takze len v skratke, VELKE dik organizatorom, Marfymu, velmi rad som Vas znova vsetkych videl a zajazdil si s Vami na rozne styly :evil:

Uz teraz sa tesim na dalsiu akciu! :woohoo:
Díky: Rishor
19. čvn 2017 18:21 #234

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele v Krkonoších už to může od teď být kdykoli ale nechci abychom spadli do stereotypu takže dám někomu prostor nebo pokud bude zájem můžeme zopakovat jsem rád že se líbilo příští rocnik bych už dotáhl všechny koupelny a postele taky přidám...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor, Wiki
19. čvn 2017 21:17 #235

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jinak co umí CBF já už viděl jak se říká co tě nezabije to tě posílí takže otřít bláto a jede se dál...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Wiki
19. čvn 2017 21:20 #236

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11
Tak aj ja sa pridavam k uspesne zvladnutemu "navratu" cca 23:10 som to odstavil v Ziline, postupne sem pridam nejake foto, pripadne zaznamy trás, ale inak:

Som nesmierne stastny ze som mohol s vami vsetkymi zas na par dni byť a zaroven smutny z toho, ze to uz skončilo :S
Chcem sa poďakovat vsetkym, celemu klubu CBF za tie nezabudnutelne zazitky a pocity = citil som sa ako v raji (este aj ananas som dostal), uprimne moc si to vazim a dakujem za poctu ...
a...rad by som poznamenal ze bola a je skvela organizacia a priprava, uzasne jedlo a zabava, moc dobre buchty, sympaticke a inteligentne zeny a rozkosne deti, skvela podpora a nalada, mnozstvo rad a moznost vyskusat CBF500 a aj ako spolujazdec, uzasna podpora a navigacia, zodpovednost a ochota pomoct, trpezlivost a pochopenie, krasne masiny a super pokec, pohoda v kazdej chvili, otvorenost a pochopenie, nadherny zvuk CBR, skvele zatacky a miesta, vyborne pivo a super pocasie (u mna ma aj dazd pozitivum = ked pekne prsi)...
PPS: CBF zraz na jedničku
PS: moc som si to uzil a dakujem
CBF 600 SA 2004
Díky: Luhamoto, evik, Aďa
20. čvn 2017 00:27 #237

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jsem rád že i poslední motýlím efektem domu dorazil :woohoo:
Rišo co s tebou mám dělat s tou tvojí motoškolou já jsem si to nepamatoval špatně měl jsi dorazit už ve čtvrtek... jako mrtvá duše jsi nám scházel já ty peníze vrátím asi i Ernestovi ale jsou to 3tis a bohužel díky malé účasti už tak doplácím...to je jediné negativum... já v podstatě celý rok něco sponzoruji takže jsem zvyklí ale trochu mě to mrzí, že jsi si zaplatil a nedorazil...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
20. čvn 2017 16:03 #238

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

JinT napsal: Jsem rád že i poslední motýlím efektem domu dorazil :woohoo:
Rišo co s tebou mám dělat s tou tvojí motoškolou já jsem si to nepamatoval špatně měl jsi dorazit už ve čtvrtek... jako mrtvá duše jsi nám scházel já ty peníze vrátím asi i Ernestovi ale jsou to 3tis a bohužel díky malé účasti už tak doplácím...to je jediné negativum... já v podstatě celý rok něco sponzoruji takže jsem zvyklí ale trochu mě to mrzí, že jsi si zaplatil a nedorazil...


Jindro ked sme uz pri detajloch, tak ja som nakoniec na tu motoskolu dorazil a pojazdil som co som chcel, takze prosim neries ziadne vraceni penez, ber to tak ze som tam bol...mimochodom prave naopak si myslim, ze ja by som mal doplacat nakoniec za pivo a tak :blink:
CBF 600 SA 2004
20. čvn 2017 16:11 #239

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
Rišo, to se neboj. Vyúčtování nebo lépe řečeno doúčtování (jídlo, pití) ti teprve přijde. Na to čekáme všichni jak na smilování, aby nám Jindra nezbankrotoval B)
CBF 600 S 2008
Díky: Rishor
20. čvn 2017 16:18 #240

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.814 sekund