SRAZ ČERVEN 2018 SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
Tak ja sa s malou dušičkou hlasim, ze by som sa eventualne pridal, Žil, bolo by to mozne? Prespat zo soboty na nedelu...

Este nie som uplne isty, predpokladam, ze v budove uz miesto nebude, ale stanom by som to poriesil.
Honda CBF1000FA
Díky: Rishor
27. kvě 2018 22:05 #121

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Pito napsal: Tak ja sa s malou dušičkou hlasim, ze by som sa eventualne pridal, Žil, bolo by to mozne? Prespat zo soboty na nedelu...

Este nie som uplne isty, predpokladam, ze v budove uz miesto nebude, ale stanom by som to poriesil.

Určitě se vejdes zamluvim ti snídani a misto na budově akorát dej vědět v kolik bys dorazil kvůli vyjizdce

Odesláno z mého F5321 pomocí Tapatalk
28. kvě 2018 14:55 #122

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
Ak bude budova, bude to dokonale ;) Dakujem!

Vyjazd kedy chcete cca mat? Nie som si isty, kedy ma povinnosti pustia, to by som este upresnil, ale vyjazd skor nedam :dry:
Honda CBF1000FA
28. kvě 2018 15:02 #123

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70
no počítám s odjezdem z kempu kolem 10:00 návrat kolem 18:00 uvidíme záleží i na počasí
Díky: Rishor
28. kvě 2018 21:10 #124

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
na 99% nestihnem odjazd. Nebude k dispozicii nejaka mapka, kade sa pojde? Este neviem kedy sa presne v sobotu pripojim,ale mozno aj niekde po trase vyjazdu, ako tomu bolo posledny zraz B)
Honda CBF1000FA
Díky: Rishor
28. kvě 2018 21:40 #125

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70
ahoj
trasu ještě pořád upravuju , ale určitě se ti jí nějak pokusím poslat tak jeden až dva dny před akcí nebo jí vložím sem na stránky. B)
Díky: Rishor, Pito
Poslední změna: 29. kvě 2018 12:41 uživatelem žil.
29. kvě 2018 12:40 #126

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6
Tak jsem pořád trochu doufal, že bych se ukázal. Ale dneska jsem konečně sehnal řemeslníky na chatu a přijdou o tomto víkendu, takže určitě nedorazím. Užijte si to!
30. kvě 2018 23:07 #127

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Lava napsal: Tak jsem pořád trochu doufal, že bych se ukázal. Ale dneska jsem konečně sehnal řemeslníky na chatu a přijdou o tomto víkendu, takže určitě nedorazím. Užijte si to!


clovek mna do tvojich aktivit samozrejme nic nie je, je to tvoje rozhodnutie :S , ale naiprv napises ze to nedas, ze az na podzim, potom pises ze to fakt nedas, lebo synek ma divadlo a teraz pises ze si doufal, ale konecne si zohnal majstrov na robotu a presne v case srazu :sick:

tak ja som vsetko odlozil a hned na zaciatku som sa rozhodol ze pojdem a moc sa tesim :blink:
PPS: no nech sa ti zadari ako potrebujes :whistle:
CBF 600 SA 2004
31. kvě 2018 17:12 #128

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6
Já jsem doufal, že bych přijel buď jen na pátek večer nebo v sobotu večer po divadle. Do divadla pořád musím, to by mi neodpustili. Teď se mi konečně podařilo sehnat řemeslníky, kteří si udělají melouch přes víkend na chatě. Bohužel budou začínat v 7 ráno, takže varianta jen na večer padla taky, protože si neumím představit, že budu vyjíždět v 5 ráno....
01. čvn 2018 15:38 #129

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Napíšu sem jen krátkou zprávu přípravy srazu pokračují ….vše by mělo proběhnout dle plánů a instrukcí hlavního bosa... Žila... takže nikdo nic nerušit nespekulovat a jen se těšit... čauky.
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
04. čvn 2018 10:28 #130

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.705 sekund